Пилешки дробчета (или други дреболийки) в торба

  • 6 459
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Сега ще погледна , купих си ги преди малко  пликчетата .Благодаря ти Вейдър! smile3525

# 16
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
А какво е количеството на дробчетата все пак? Има опаковки от 500 и 1000 грама. Мисля си че и воденички и сърчица че станат апетитни но чакам количество?

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711


А аз се чудя друго -на пликовете пише че температурата не трябва да е повече от 200 градуса.Вейдър е писала , че пече на силна фурна , чудя се аз как да ги направя newsm12

# 18
  • Мнения: 1 400
Да отговоря  Blush - да, по принцип всякакви видове дреболийки биха станали по този начин.
Температурата - не съм имала проблем с по-високите градуси Thinking Пускам я по преценка - в началото на 250 за да загрее, после, като видя, че ври яко - намалям малко - до 220. Не съм имала аварии към момента Thinking
Количеството - колкото успееш да събереш в плика Mr. Green Аз слагам по килце, че феновете са много и половинка не би им стигнала до никъде Peace

# 19
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
О, да обожавам ги тези пликове за печене  Mr. Green Хем вкусно (ястието се задушава и омеква, после се топи в устата), хем чисто (тавите само се изплакват). Точно дреболийки не съм пробвала в плик, ще се пробва рецептата  Flutter

# 20
  • у дома
  • Мнения: 67
Вейдър, благодаря за рецептата!Направих ги, - бързо, лесно, вкусно Hug.

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 1 274
Ооо това ще го пробвам непременно!Много си падаме по дробчета в къщи  Wink

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711

Стана превъзходно, аз вчера я пробвах .Хиляди  smile3525 за Вейдър!

# 23
  • Мнения: 1 400
 Laughing Laughing Laughing
Радвам се, че са ви харесали! Flutter

# 24
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Хммм, ще ги пробвам и аз!  Peace
Мъжа ми вероятно ще ги хареса, той обича дробчета!  Peace

# 25
  • Мнения: 215
Убедихте ме да опитам и аз. Имам такива торбички,но само пике съм пекла в тях.
На мъжо му харесва всичко що е мръвка, така че няма начин да не му харесат.

# 26
  • Мнения: 1 516
Страхотна идея - пробвахме я снощи - стана прекрасно ! Само направих една модификация - вместо гъби сложих топено сирене ! Благодаря!

# 27
Великолепна рецепта-снощи я пробвахме и всички много я харесаха.нямаше го онзи мирис който остава след пържене на дробчета а и печката си остана чиста.  bouquet за разкошната рецепта.

Общи условия

Активация на акаунт