Довални ли сте от ботушите Geox

  • 6 242
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 989
а Пловдив има ли такива магазини?Моля да ми кажете в кой град ги предлагат защото и аз искам да купя за дъщеря си.Всяка година копувам ботуши и все не мога да сполуча на качествени  още на вторият ден и краката и са мокри.Благодаря ви предварително

http://jenite.blogspot.com/2007/07/blog-post_1177.html

# 16
  • Мнения: 4 784
...аз за мен нищо хубаво не съм видяла,а според моя мъж мъжките са страшно дърварски на външен вид.
Зависи от вкуса на човек. По - модни модели в действителност много рядко има, но пък класическите им са много добри.

# 17
  • Мнения: 169
дааа,така е -класика ок,но по актуални не,а моя мъж освен с дънки с друго не можеш да го видиш и си носи поо-така обувки.АЗ според него ходя с груби обувки /не токчета по 20см/ и въпреки това не съм си намирала,но за децата са супер  Peace

# 18
  • Мнения: 59
Купих ги!Модела е тип каубойски чизми отпред са заоблени итока е средно висок супер удобни за ежедневието!Много ви благодаря за отзивчивоста!!

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 529
Да са ти честити и със здраве да си ги носиш!

# 20
  • Мнения: 1 102
На детето съм купувала, доволна съм от издържливостта им, за мен си купих това лято тип маратонка, много са ми удобни.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 271
Мъжа ми си купи- ненавижда ги, постоянно са му потни и миризливи краката, аз си взех тип  балеринки - много съм доволна. Сега от разпродажбите взех на сина ми зимни (водят се апрески, ама на мен не ми приличат на тскива) за зимата - да видим как ще са Thinking

# 22
  • Там някъде......
  • Мнения: 197
а какво производство са ?Това е много важно за мен

# 23
  • Мнения: 147
Доволна съм ...аз харесвам класически мокасини , имам ботуши , които ми "залепнаха " още докато ги пробвах...имам и сандали , купувам и на съпруга и на детето си ...../все пак е въпрос на вкус /, но от качество не се оплаквам

# 24
  • Мнения: 1 102
Да ви кажа има значение и какъв ви е крака, на моя мъж му е широк и не са му много удобни, моя крак е тесен и са ми супер удобни.

# 25
  • София
  • Мнения: 7 097
а какво производство са ?Това е много важно за мен

Същото питам  Thinking
Имате ли инфо кога ще пускат новите си модели, защото в момента само стари неща разпродават, а и почти нищо няма вече.

# 26
  • Мнения: 4 784
Честито на авторката! Със здраве да си ги носиш!
murvet77 имам доста широк крак, дюстабан съм,  обратно мъжът ми тесен и двамата сме доволни от обувките, които сме си купували от Geox.  Явно имаме късмет!

# 27
  • Мнения: 148
А детските ботушки какви цени са горе-долу?

# 28
  • Мнения: 34
зависи дали са в намаление или редовни цени,между 70 и 130лв,но си заслужават парите

# 29
  • София
  • Мнения: 721
Изключително доволна Peace

Общи условия

Активация на акаунт