Очакващи ЮНИ 2009

  • 16 956
  • 309
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 59
summ_q много ти благодаря за информацията Simple Smile наистина съм голяма паника  и всяко нещо го премислям Simple Smile надявам се всичко да е ок с всички бъдещи мамита , успех   Laughing

# 226
  • Мнения: 1 419
Добро утро и от нас  Simple Smile.

Болката в корема е нормална. Аз имам от време на време също, но доста по-рядко отколкото в началото.

Не съм имала и гадене вече 5 дни, та май и този път ми се размина леко  Blush (предния път минах само с няколко завивания на свят, дори и гадене нямах). Обаче имам едно цветно течение и май не е зле да се прегледам - като много блудкаво кървене и доста леко, дори не е всеки ден. Не съм имала преди такова (предния път напрво прокървих, но то беше друго - няма сега да ви занимавам с такива истории) и не знам дали да се притеснявам  newsm78. Ври вас как е течението?

# 227
  • Мнения: 123
Момичета някоя от вас пие ли Дуфастон?

На мен ми е изписан 2х1
Отделно пия фолиева киселина и като ме присвие корема но шпа.

На мен ми се гади сутрин рано, насилвам се да ям нещо защото иначе ми пада кръвната захар и става някакъв ужас.
Дъщеря ми няма как да разбере горкото, че не ми е много добре,  вчера не съм спала събуди ме в 2:00 и се опитвах да я приспя до 4:00. В 7:00 беше станала.
Нещо беше сънувала. А на мен ми се спи непрекъснато.
Кафе не пия, разхождаме се много с детето, ако знаете нещо как да преодолея тази сънливост ще съм ви благодарна да споделите.

# 228
  • Мнения: 123
При мен течението е почти постоянно, цветът му е бяло-жълтеникав.
Обади се на доктора, някъде бях чела, че около дните на менструацията е възможно такова ръждиво зацапване.
 

# 229
  • София
  • Мнения: 596
Aya, на мен във вторник ми се появи едно странно ... течение ли да го нарека или зацапване, което беше с един неопределен цвят - нещо между тъмно жълто, но леко розовеещо. На другия ден пак имах такова никакво зацапване. Реших, че ако се засили или започне да преобладава кафявото или розовото, ще ходя тогава на лекар. Е, нямам нищо от тогава (да чукна на дърво). После като се замислих установих, че ако трбваше да ми идва, то щеше да е точно тогава и успокоих топката.

# 230
  • Мнения: 143
Aya според мен иди на лекар за всеки случай  Peace

Слънчице аз пия Дуфастон и фолиева кис.Какво те притеснява на мене ми го изписаха защото от грипа много кашлям и това е опасно.Не се притеснявай изписват го почти на всички просто като превенция за да подпомогне майчиния организъм Peace

# 231
  • Мнения: 0
 наистина сме станали много юнски мами.Аз имах проблеми с предното бебе дано сега всичко да е на ред надявам се.Само три дни ми закъснява но знаех че сам бременна оште седмица преди датата,леко прокървях и на правих тест(бледа втора  черта) и сега чакам 31 да отида пак на лекар.Всашност ходих тогава и ми изписаха дуфастон ношпа и фолиевата.Сега всичко е наред но имам доста волки ниско долу естествено и работя дано за напред всичко е наред.Пожелавам на всички лека бременност.

# 232
  • Мнения: 456
Добро утро и от мен  Hug
И не мен от няколко дни започна да ми се гади и при това по всяко време на денонощието  Sick За късмет се оправям като хапна нещо, въпреки че с това ядене не знам докъде ще го докарам  ooooh!
Относно медикаментите аз пия фолиева киселина, витамини О'мами и аспирин протект (предписаха ми го с фолиевата още миналия месец, когато споделих с лекарката че имам желание да забременея ) Прочетох доста противоречиви неща за него, но тя ми каза да продължавам да го пия, така че...  Да взема да попитам пиещите Дуфастон, чисто информативно, дали направо започват да го пият по схемата предписана от лекаря или приемат за начало някаква ударна доза. Миналият път трябваше да изпия 4 хапчета на веднъж, а след 8 часа да започна по схемата 3х1.
И на мен отвреме-навреме ми се появява течение, което е бяло на цвят.
Лек и усмихнат ден на всички!

# 233
  • Мнения: 69
Airina, съчувствам ти ... Снощи ми беше най-тежката вечер досега... Мислех, че няма да оцелея - след 4-тото повръщане бях  жълтеникаво-бяла в лицето с черни кръгове под очите... не ми помогнаха свещичките Вомитусхил, да не говорим, че създават дискомфорт, когато се стопят... Ще си взимам сироп Натриев цитрат или капки Вомитусхил.
 Хубавото при мен е, че след събуждане сутрин съм нов човек Hug и мога да изкарам работния ден без проблем. Дори днес си хапнах торта и солети от едно черпене. Но вечер... вечер е страшно...  Sick
Помага ми само мисълта за бъдещата радост и за усмивката на малкото слънчице... Two Hearts Two Hearts
Ще стиснем зъби и ще бъдем търпеливи! Simple Smile Това са безценни уроци!  Heart Eyes

# 234
  • Мнения: 0
polito87 дз съшто се страхувам да не го здгубя здштото здгубих едно март месец.Имам син на 5г.и му е време да става батко.Напълно разбирам как се чувстваш.Успех.Има ли мамаи от Русе

# 235
  • Мнения: 0
el vi И аз родих през 2003 юни сина си много е хубаво лятното бебе, разходки пране каенца в парковете.Ако има някоя юнска мама от Русе да пише.Може да се видим по нататък

# 236
  • Мнения: 689
Здравейте, момичета! И аз да отбележа присъствие  Simple Smile
Добре дошли на новите мамчета, присъединили се към отбора  Hug
Aya, аз също мисля, че е добре да се консултираш с доки. Дано всичко е ОК.
Аз съм добре. Вече почти не ме боли глава, изчезнаха и болките ниско долу. Само ми е тежко на стомаха, особено втората половина на деня и се чувствам като плондер. Как е при вас?

# 237
  • Мнения: 31
 Здравейте всички, много , много мерси за съветите! При първа възможност ще скокна до лекаря си да ми даде нещо за прилошаванията, може би положението не е чак толкова зле- все пак днес следобяд си се чувствах почти ок, като се изключи непрестанния гаден вкус /който не изчезва от миене на зъби, нито от дъвка  Sad /. Кофти, че съм на работа тези дни, чак във вторник ще се класирам за доктора, а дотогава- стискайте палци. Вечер като се поосъзная и си мисля, че всичко е наред и няма смисъл да си оставам вкъщи още от сега, но сутрин... просто е страшно  Sick
Странно ми е, че се чувствам подута. При вас как е? Аз лично съм свикнала на плосък корем и сега съм все едно вечно преяла, а ми се струва, че е още рано да ми расте корем?! Уффф, първа бременност ми е и да си призная съм почти в шок. Изключително се радвам, като получавам и чета съвети от вече минали през бременността жени! Още на никой не съм казала /с приятеля ми сме се разбрали поне до 3тия месец да не разгласяваме, та не мога да разчитам и на познати мацки! В този форум ми е единствената надежда!  Wink
п.с. някой да се е записал на някакви курсове за бременни, йога, водна аеробика или нещо подобно??? аз ходех редовно да плувам, но сега не смея, а много ми се иска да се раздвижвам от време на време!

# 238
  • Мнения: 1 475
    Хайде и аз да се впиша сред вас, на 29г , първа бременност, термин 29 Юни, pregnant обаче по мои преценки съм 2 седмици по-късно, ама щом така каза лекарката!Пиша се 4-та седмица Wink След 2 седмици пак ще ходя,така ми казаха, да видим какво ще кажат тогава!!!
    Засега нямам никакви неразположения, с изключение на много болящи и напръщели гърди bombs но ще видим как ще  е по-нататък!!!!

Последна редакция: пт, 24 окт 2008, 22:19 от somebody

# 239
  • Мнения: 1 419
Здравейте отново, влизам да споделя, че бях на лекар днес - имам леко зацапване и ще пия Но-шпа и Утрогестан 2х1. Забраниха и секса. Иначе добрата новина е, че чухме сърчице  Heart Eyes и шушката е 1,2мм  Blush.

Корем, аз определено си имам вече, но все още се вмествам в повечето си панталони, защото този път ми е малко по-високо корема.

Аирина, ти само питай, ние ще казваме  Mr. Green. За спорта, плуването е хубав спорт, но ако имаш доверен басейн където няма да гъбясаш или да хванеш друга инфекция  Sick

Слънчице, ние сме с деца почти на една възраст  Peace. Напълно ти съчувстам как детенцето ти не може да разбере какво ти е Rolling Eyes. Дано поне да ти е от типичните момиченца, демек кротичка. Щото моите са от типичните момченца, демек диваци  Laughing. Да са ми живи и здрави, но ни разказват играта напоследък - искат нон-стоп внимание, игри, занимания + зъби + болни = комбинацията е умопомрачителна  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт