Очакващи ЮНИ 2009

  • 16 926
  • 309
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 15
Да се разпиша и аз сред вас  wavey
Термина ми е 12.06.2009г., първа бременност ми е.
Вчера бях на преглед, има си пулсации и е голямо 12,5мм.!
Пусна ми МБ и цитонамазка вчера, а в понеделник съм на кръвни изследвания.
Кръвната ми група е с Rh (-), а на мъжо е (+) и ужасно ме притеснява това  Sad
Надявам се всичко да е наред и да няма проблем.
Пожелавам лека бременност на всички!!  newsm51

# 241
  • Мнения: 247
Добро утро момичета  Hug,  дано днес денят да е по-добър от предишните с по-малко болки в корема и  по-малко гадене .somebody с болките в гърдите се свиква или поне аз свикнах ,през деня със сутиен не ги усещах толкова болезнени, но когато легнах да спя ме боляха за това си взех от безшевните къси потничета (спортните)  поне за мен има резултат  Simple Smile .

# 242
  • Мнения: 59
момичета здравейте отново,
много съм притеснена, в4ера ходих на лекар защото  зацапах доста и ме болеше корема, доктора каза  да пия утрогестан и но-шпа, но ме стресна това че ме попита дали ме болчт гърдите а лошото е че от вчера  почти не ме болят а предните дни не можех да ги пипна, та казах това на доки и той се намръщи и каза че това не е добре. Много ме е страх да не го загубя, и сега се страхувам да не би то да си седи в мен и да не се развива:( не мога да спя почти , вапреки че много ми се спи. Моля ви кажете как да се справя с това и нормално ли е това.

# 243
  • Мнения: 1 475
Добро утро момичета,

Относно кафявото зацапване, ами имах и аз, 2 дена и отидох на лекар, гледаха ме с колпоскоп и казаха, че няма нищо притеснително, дори не ми дадоха да пия хормонални лекарства! Казаха, че при мен зацапването е от спукано капилярче на шийката не е от матката, което би било повод за притеснение!Та мисълта ми е при вас ,като ви изписват лекарства за зацапването, преглеждали ли са ви или просто по вашите описание и веднага решават, че трябва да пиете хормонални прерарати за задържане???

# 244
  • Мнения: 247
yaya86 и на мен много ми се спи ,но сънят ми е неспокоен и много сънувам  обяснявам си го с хормоните.Гледам много да не се вглъбявам защото мога да измисля много неща които  ще преобладават лоши ,а имам още доста месеци живот и здраве(чук-чук) тогава вече трябва в лудница да ме вкарват . Всичко ще се оправи не си мисли ,че бебо не се развива  Hug

# 245
  • Мнения: 184
момичета,аз се оттеглям за съжаление от отбора ви.преди малко бях на лекар,защото се опитва да ми зацапва и реших да отида.е зацаване за сега нямам сериозно ,но гинеколожката ми установи ,че бебо не се развива.сега трябва да съм в 6г.с. и 6 дни ,а плода отговаря едва на 4г.с. и 2 дни.ще изчакаме още 1 седмица-другата събота пак на преглед,но краят ми е ясен.хайде да не ви занимавам повече с лоши мисли...желая ви на всяка от вас успех в износването,лека и беззпроблемна бременност и страхотни бебчета на края.

# 246
  • Мнения: 0
АSITA мога точно да разбера как се чувстваш аз бях така март месец но и много карвях с болки адски,последва кюртаж дано сега да не е при теб така, моля се.Аз съшто незнам какво ще стане умирам от болки но се надявам все пак въпреки че пия дуфастон  и ношпа.  Успех на всич ки

# 247
  • Мнения: 989
tan4e22 ,trqbva da gledame pozitivno na ne6tata i vsi4ko 6te bade nared.Pi6i na vsqka cena kakvo e stanalo,sled kato poseti6 lekarq.Sega nai-vajnoto e da ne se pritesnqva6,a da gleda6 smelo napred!

# 248
  • Мнения: 143
ASITAS с теб сме Praynigвсички дано всичко се оправи и бързо бебо да си  влиза в нормалните седмици  Praynig Аз се чудя твоята лекарка казали ти че има начин това изоставане да се навакса или не ти уточни newsm78 ох дано всичко да е на ред Praynig
Чака ме новини от теб  bouquet

# 249
  • Мнения: 0
POLITO blagodarq za kuraja moje bi dnes sam s mra4ni misli za6toto me boli vapreki no-6pato a na tova i otgore garloto i mai se ma4a da se razbolqvam.Mnogo e hubavo 4e vi ima da se okurajavame edna druga trqbva da se podkrepqme s kakvto mojem a ponqkoga i dumite pravqt tolkova mnogo

# 250
  • Мнения: 6
Здравейте мами! Чета много тъжни неща  тук. Асита, мила, стискам ти палци нещата да не са толкова зле, колкото изглеждат в момента. И защо не се консултираш и с друг специалист?
Гледам, че обсъждате и резус фактора. Аз също малко се притеснявам. Аз съм с "+", а мъжът ми е с "-". С първото дете изкарахме много тежка жълтеница, а казват, че при второто ще е още по-зле. Но ще се консултирам и със специалист и тогава ще реша какво трябва да направя.

# 251
summ_g  ako pita6 men otidi na lekar , ve4e ima kakvo da ti kajat, az otidoh samo sled 6 dni i mi kazaha, taka, 4e ne 4akai

# 252
  • Мнения: 1 419
somebody, мен ме гледаха с вагинален ехограф и установха леко отлепване  Peace. А какво е колпоскоп?  newsm78

yaya86 и tan4e22, надявам се тревогата при вас да е фалишива.  Praynig Дръжте ни в течение  Hug

Много моля да пишете на кирилица - това е едно от основните правила във форума и то е с основна цел да улесняа нашия живот в комуникацията по между ни  Wink

# 253
  • Мнения: 1 475
somebody, мен ме гледаха с вагинален ехограф и установха леко отлепване  Peace. А какво е колпоскоп?  newsm78



Колпоскоп- диагностичен инструмент, микроскоп, предназначен за извършване на колпоскопия  - с него се оглежда шийката на матката и самото влагалище. А после с вагиналния ехограф гледаха плода т.е до момента имах само плодно сакче,защото  отидох на лекар на 2-ри ден от закъснението, след 2 седмици казаха пак да отида, вече щяло да се види! затова и смятам, че въпреки, че термина ми е на 29 юни, така го изчислиха, аз съм сигурна, че съм забременяла на 11 октомври, пък те реално смятат от датата на последния МЦ, който пък ми беше на 22 септември!По мои изчисления би трябвало да е средата на юли!!Вие как мислите, кога би трябвало да е термина, аз не съм много наясно, тъй като бебето стана от първия път и нищо не съм изчислявала до момента??? newsm78

# 254
  • Мнения: 1 419
Най-бабешки бих го сметнала 11-14 = 27- юни

Аз заченах на 21 септември и терминът ми е 7 юни, и по калулаторите  Wink

Общи условия

Активация на акаунт