Очакващи ЮНИ 2009

  • 16 906
  • 309
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 165
Ами и аз съм така..само гадене засега сутрин и вечер,докато не хапна нещо не минава.Утре влизам  в 7г.с. , а в петъка видяхме сърчицето Two Hearts да тупти..голямото чакане започна..

# 286
  • Мнения: 25
ООО БРАВО! И аз чакам този момент със сърчицето - в петък сме на консултация.... надявам се че сме ок! до тогаваа...само го мисля.

# 287
  • Мнения: 25
Е, хайде до утре на всички които все още са Он-лайн. Чао Танка80

# 288
Zdraveite i nie da se vpishem tuk!  Nie chakame nasheto pyrvo dete na 02.06.2009. Iskam da chestitia na vsichki budesti i nastoiasti roditeli i specialno na bremennite da pojelaia leka i bezproblemna bremennost! Simple Smile

# 289
  • Мнения: 59
здравейте отново на всички юнски мамита  Laughing
да ви се похваля , най-накрая май ще спя тази вечер без кошмари Simple Smile днес ходих при моята лекарка и тя ме успокои че бебо е ок и даже размера на скачето отчита 6,2 г.с. а аз съм в 5,4 г.с. но ме увери че апарата дава отклонение, т.е  всичко е ОК. каза също че ако може би убила този лекар който ме наплаши, че не се развива бебо.   Laughing Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning
само да ви питам рано ли е да ме стягат вече панталоните( само копчето )  Simple Smile?

# 290
 Zdravei yaya86, dokolkoto pazbiram si v 5,4sedmica neznam dali e normalno az sum v 8,6sedmica oste vsichki drehi mi stavat no korema mi e leko nadut i za tova gledam da ne si pretiskam korema nosia po shiroki drehi, vse oste ne sum naddala -ako moia komentar ti pomogne ste se radvam. Uspeh!

# 291
  • Мнения: 59
и на мен ми стават все още и са ми ок, но само на корема леко ме стягат и по-скоро като седна трябва да се разкопчая защото ми е много некомфортно, това имах като идея преди малко:)

# 292
Da na men mi se sluchva sustoto i bi triabvalo da e normalno  Simple Smile, no veche chakam s neturpenie da si kupia specialni drehi za bremenni!

# 293
  • Мнения: 59
i az sa6to , samo deto tarsq po net-a i ni6to ne mi hva6ta okoto , ima6 li ideq kade prodawat takiva drehi , v sofiq .


IMA LI MAMITA OT SOFIQ ( SUHATA REKA, HADJI DIMITYR) PI6ETE NA LI4NI Simple Smile

# 294
Niamam nikakva ideia zastoto sum ot Burgas, no v momenta ne sme v Bulgaria, a po internet ne gledam zastoto kato ne sum v BG niama smisul.

# 295
  • Мнения: 616
Момичета привет от мен Simple Smile

Попълних колкото можах списъка, ако има неточности и пропускки моля да ми простите...

Някоя от вас вече може да пусне нова тема, и ще си я направите много по-хубава и полезна отколкото аз можах  Embarassed

Приятна вечер Simple Smile

# 296
  • Мнения: 247
Здравейте, на мен ми беше мн зле миналата седмица всъщност миналата седмица казахме на родители ,братчета и сестрички ,че съм бременна .Майка ми казва - и ти ще караш лека бременност като кака си, и познайте от същата вечер гадене и повръщане сякаш извика дявола мъжо се ядосва ,че бърза да приказва . От вчера взех да пия айран и сякаш ми махна и паренето в стомаха и повдигането (чук-чук) даже днес ядох готвено без да ми стане лошо  така, че ако искате пробвайте дано да ви помогне  Hug.

# 297
  • София
  • Мнения: 592
Привет на всички и от мен.
Днес бях на преглед, вече сме цели 25.1мм, представяте ли си? Дано да продължаваме да сме добре Praynig
Yaya86, радвам се, че нещата са се наредили при вас.
Аз съм малко болна, гърло, нос и температура. Ходих при личния, който ме прати да почивам една седмица и ми изписа разни работи, които гинекологът ми забрани след това. Явно ще прилагам разни бабишки илачи.

# 298
  • София
  • Мнения: 56
offioly, ако не е късно би ли ме добавила в списъка на първата страничка? 11/06 di_anna, от софия, първа бременност.
Аз миналата сряда 22/10 бях на преглед, нормални размери за 7ма с. 0,14, има сърдечна дейност. В края на другия месец живот и здраве ще направя ранен УЗ и биохимичен скрининг.
това е засега от мен.

# 299
  • Мнения: 168
Здравейте, момичета, първо искам да честитя на всички и да пожелая лека бременност и здрави бебета . Чета форума от около 5 години,но рядко пиша.Искам и аз да се присъединя към вас.Терминът ми е за 1 юни. Това ми е втора бременност,имам момиченце на 6 годинки.Тези дни ще отидем да чуем сърдечните тонове/нямам търпение вече/. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт