Гадене в 5-тия месец

  • 5 780
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Нормално е.

# 16
  • Мнения: 1 512
На мене ми се гадеше до 7 медец,но при всяка жена е индивидуално.Не се притеснявай чак толкова много, а за твое успокоение по-добре се консултирай с наблюдаващият те лекар.

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 4 588
Няма нищо притеснително.
На мен никога не ми се е гадило, но при всяка жена е различно.

# 19
  • Мнения: 1 371
На мен ми се гадеше и повръщах цели девет месеца.  Sick

# 20
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
нормално си е и може да откараш така докрай. но ако много повръщаш е добре да се консултираш с гинеколога си да не си докараш някоя беля и/или евентуално да ти даде нещо, ако ти се гади прекалено много.

на мен много ми се гадеше първите три месеца, но не повръщах. после до края имах моменти, в които ми се гадеше, макар и не непрекъснато както в началото.

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 39 770
При всякак жена е различно. С Дияна ми се гадеше в начална бременност, до 3тия месец. С Алекс обратно, към края на бременността.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Майка ми е повръщала цяла бременност-даже и в родилната зала Peace

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 588
На мен често ми се гадеше до 3-тия месец, а след  това съм повръщала още няколко пъти, но се случваше много рядко.

# 25
  • Мнения: 9 973
на мен ми се гадеше 10 дни преди да родя

# 26
  • Мнения: 91
нормално е ,на мен ми се гадеше до края , Peace #Crazyче даже си и повръщах до 9-ти месец

# 27
Вчера се притесни като повърнах зашото през първите 3 месеца не ми се гадеше или виеше свят или нещо подобно.И изведнъж да стане.Но сутринта говорих с лекаря и той каза че е нормално благодаря ви мамита че ме успокоихте.

# 28
  • в илюзия
  • Мнения: 1 306
Ми нормално е . Все пак при всеки е различно Peace

# 29
  • Мнения: 1 006
Нормално е.На мен ми се гадеше почти до края на бременността.

Общи условия

Активация на акаунт