Гадене в 5-тия месец

  • 5 794
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 103
Аз нямах такъв период в бременноста .

# 31
  • Мнения: 286
И при мен гаденето започна към четвъртия месец и продължи до шестия /до края на третия месец дори не знаех, че съм бременна, нямах никакви признаци/, много е неприятно Sick. На мен ми помагаха дъвки и слънчоглед.

# 32
  • Мнения: 451
нормално е  - майка ми й се е гадило и е повръщала до края при едната бременност!

# 33
  • София
  • Мнения: 17 592
Всичко е нормално. Няма 2 еднакви бременности - даже и на 1 и съща жена.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Нормално е майка ми е повръщала до 9тия месец с мен

# 35
  • Мнения: 2 334
На мен ми се гадеше до 4-я месец ,но на моя приятелка и се гади до края на 9-и месец.Нормално е според мен Peace

# 36
  • Мнения: 297
Мисля,че е нормално.Ако те притеснява се консултирай с гинеколога ти.Лека бременност  bouquet

# 37
  • Мнения: 263
На мен ми се гадеше до 4-я месец ,но на моя приятелка и се гади до края на 9-и месец.Нормално е според мен Peace

# 38
  • Мнения: 4 753
Напълно нормално е както гадене до края, така и въобще да няма гадене и по тази логика защо да не е нормално и в пети месец...   Peace

# 39
  • Мнения: 805
Неприятно, но се случва понякога. До самия край е възможно.

# 40
  • Мнения: 5 183
Да, на мен ми се гадеше до към 5-ия месец!  Peace

И на мен, особено сутрин, или на път с колата.
Сутрин едва смогвах да си измия зъбите без да ...  Sick

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Няма нищо притеснително.
На мен никога не ми се е гадило, но при всяка жена е различно.
И на мен. Peace

# 42
  • Мнения: 826
Всяка бременност е различна. И за съжаление понякога гаденето съпътствало бременността до края. Аз до сега нямах никакво гадене или други неприятни странични ефекти, но от два-три дена ми е се гади и ме боли корема. Така че, явно при всеки си е специфично newsm78

Общи условия

Активация на акаунт