Nail Art-33

  • 24 748
  • 298
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 364
Честит имен ден на Петя, Бибинцето, както и на всички други именички   bouquet   bouquet  Много здраве, щастие, професионални и лични успехи!  Heart Eyes   Heart Eyes

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 19:29 от marm@ris

# 271
# 272
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762

Искам да ви попитам за броката момичета, какъв брокат ползвате - марка, номер (за сребристия ме интересува),

Аз ползвам на стар Найлз броката с тънка четка Peace

# 273
# 274
  • Мнения: 304
 Grinning Grinning Grinning Grinningстрахотни да  Simple Smile

# 275
  • Мнения: 735
Не знаех, че празнуват имен ден днес, но и от мен честит празник на Петя от Велико Търново и на Бибинцето   bouquet  Да са ви живи и здарви имената, да ви закрилят и пазят  Wink

# 276
  • Стара Загора
  • Мнения: 5
 #Crazy Изтървала съм, моля за извинение  Blush
ЧЕСТИТ ПЕТКОВДЕН НА НАШИТЕ ИМЕНИЧКИ! Hug Да са ни живи и здрави и озарени от творческа муза, а в джобчетата да дрънкат финикийски знаци   bouquet

# 277
  • Мнения: 0
http://zoom.bg/artnail-tina08/585031 Hug Да си ми жива и здрава миличка , Grinningпродължавай   не все така , а много по така както и го правиш  Grinning

Последна редакция: вт, 14 окт 2008, 22:35 от tina_08

# 278
  • Мнения: 3 314
Не знаех, че празнуват имен ден днес, но и от мен честит празник на Петя от Велико Търново и на Бибинцето   bouquet  Да са ви живи и здарви имената, да ви закрилят и пазят  Wink
     bouquet

# 279
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Аз ли бъркам нещо, но мисля, че Петя, Петър, Павел, Павлина празнуват на 29.06-Свети Петър и Павел newsm78
Днес беше Петков ден, празнуват Петко и Петка Peace

# 280
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Аз ли бъркам нещо, но мисля, че Петя, Петър, Павел, Павлина празнуват на 29.06-Свети Петър и Павел newsm78
Днес беше Петков ден, празнуват Петко и Петка Peace

точно така е!
НЕ бъркаш!

# 281
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Ако някой иска да го добавя на първа страница или да променя нещо в данните му, нека ми пише, защото темата е на 15 стр., скоро ще пусна новата Peace.

# 282
  • Мнения: 115
Благодаря на всички  ви за пожеланията Hug ,но аз празнувам на Свети Петър и Павел  Simple Smile Heart Eyes

# 283
# 284
  • Мнения: 735
хубава работа, изложихме се с именяците, ама поне им пожелахме да са живи и здрави  Mr. Green  Peace

Общи условия

Активация на акаунт