тера нова

  • 32 620
  • 149
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 830
Наистина много западна магазина. Само парцалки. Те и тийнове само вътре. Некачествени дрехи, на изкуствено надути цени. А и всичко е нахвърляно. Но продавачките са екзотични.
Абсолютно съм съгласна, все по-парцаливи са им нещата. Материите вече не струват и моделите също

И аз наблюдавам същите явления. Peace

# 16
  • Мнения: 1 586
И аз подкрепям мнението,че напоследък големи боклуци продават там,преди повече купувах,сега влизам рядко и още по рядко харесвам нещо.Имам неща,които не са мръднали от години но имам и такива,които след второто пране не стават за нищо.... Sick

# 17
  • София
  • Мнения: 604
пълни боклуци, не разбирам какво толкова им харесват

# 18
  • Мнения: 3 830
Явно от фирмата са започнали да залагат повече на тийнейджърите и на свръхпродажбите, пък качеството и стилът са останали на заден план. Crossing Arms

# 19
  • Мнения: 2 388
Не харесвам тази марка. Не са мой тип дрехите, които предлага.

# 20
  • Мнения: 285
Второто ми харесва повече Peace.

# 21
  • Мнения: 1 672
не ми харесват дрехите от тази марка

# 22
  • София
  • Мнения: 1 231
Съгласна съм с мненията, че до преди няколко години имаше по-добри и качествени неща.....имам няколко такива от "онова време" и много си ги харесвам (особено едно палто от естесвен велур с камилска вълна около яката, което ми е доста любимо), но сега има абсолютно боклучави неща и даже вече въобще и не влизам в магазина  Peace

# 23
  • Варна
  • Мнения: 3 415
абсолютно...от там си купувам само долнищa на анцунг за вкъщи  Crazy

рядко намирам нещо, което бих облякла навън  Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 1 312
Преди две години направих последната си покупка от Тера Нова,изобщо не ми харесва качеството на дрехите им

# 25
  • Мнения: 10
Подкрепям,че сега качеството не е на ниво.Но дори преди година се намираха що-годе добри якета и други връхни дрехи...но само това!

# 26
  • Мнения: 779
 купих си едно яке,4ерно,из4истено,за 60лв-страхотно и една блузка с цип,ка4улка за 29лв,пак 4ерна,от много хубав памук
 якетата горе в поста ми-първото го няма,а второто само 4ервено-ефектно е,но 4ервено не ми трябва
 общо взето има блузки,могат да се намерят много хубави,по-тънки-трикотажни и по-дебели ве4е за зимата и ласти4ни с оголени рамена,има разбира се и по-нека4ествени,които ще се раздърпат при употреба...има хубави клинове,4ерни
 та мнението ми за теранова е,4е там винаги мога да си намеря нещо хубаво измежду вси4ко-ВИНАГИ.харесвам магазина определено Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 480
Първо- нямат големи размери.Вече Sad
Второ- 99.9% са изкуствени материи. Което меко казано е ужасно.
Трето- и аз поооочти винаги си намирам нещичко,което да ми допадне,но общия фон е доста разочароващ.
По-добри неща имат за лятото  Peace

# 28
  • Мнения: 3 622
Повечето неща са парцалаци, но все излиза по нещо интересно и между тях  Peace
Най - често си купувам потници, блузки и анцузи за вкъщи

Последна редакция: нд, 28 сеп 2008, 22:06 от Tasha

# 29
  • Мнения: 2 229
Преди  няколко години имаха добри попадения, но вече и аз дори не влизам - пълни парцали, материите са ужасни! ooooh!
Като имат намаления и разпродажби си заслужават цените - 5-10 лв блузки, 20-30 панталони, но иначе 100 лв за такива дрехи - никога. Sick (въпреки че последните 2 години даже на намаленията няма какво да си харесам..)

Общи условия

Активация на акаунт