Има ли лекували се със Solcoderm

  • 13 097
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 233
Моля споделете как заздравяха раните след това. С какво ги мазахте. При мен се оправиха, но кожата стана много чувствителна и след полов акт се цепва и боли. Трябват 2-3 дена за да зарасне. На мен гинеколожката ми изписа само Дефламол, но той не помага. 

# 1
  • Мнения: 293
Иси аз се опитах да махна три брадавички - една голяма колкото зърно грах и две съвсем миниатюрни.Мъничките се махнаха и няма и следа от тях но голямата не падна и не знам какво да правя.....Мисля си да си купя още една ампула и да си я намажа сама вкъщи ама все още се чудя....

# 2
  • Мнения: 233
Ама това не се ли прави от гинеколог  newsm78 На мен лекарката ми направи процедурата. Паднаха и не са со появявали повече.  Praynig В никакъв случай не го прави сама. Solkoderm-a не е майтап, това си е киселина. Аз за това се чудя дали не ме е изгорила твърде надълбоко (в смисъл корените на кондиломите да са били много надълбоко в кожата) и за това раните да се отварят. Пролемът е, че като правя секс след това стават ранички на местата където са били кондиломите. Даже кожата се зачервява и малко като че ли се подува или отича. Смъдят, болят и трябват 2-3 дена да зарастнат. Което си е гадно. Миличка ти си първата, която ми отговаря. Благодаря.  Hug Бях пуснала преди подобна тема- никой не отговори. Писах и в други теми по въпроса- пак нищо. Викам не може само аз да имам такъв проблем  Thinking Не че е болка за умиране, но се притеснявам, а ходенето на гинеколог при мен е малко сложно.   

# 3
  • Мнения: 293
Защо да е сложно? И на мен процедурата ми я направи гинеколожката но тъй като голямата не се махна сега не знам какво да направя. А не ми се ходи пак. Мисля да си взема , знам,че е киселина но все пак ще внимавам и ще мажа само на местенцето.Аз мисля,че тя не ме намаза както трябва и затова не падна. Какво да направя ? какъв друг избор имам за да го махна тва проклето грозно нещо????
Що се касае до теб - мисля,че трябва да попиташ лекарката си,не знам какъв съвет да ти дам ? Може би да изчакаш малко време за да зарастне напълно????

# 4
  • Мнения: 233
Ох не знам и аз защо се получава така.  Sad То при мен зарастна- процедурана ми я правиха декември мин. година. И така зараства, че няма и белези, но след полов контакт изглеждам като след процедурата котаго паднаха кондиломите. Ужас. Както и да е, благодаря за съпричастността. Успех с мазането и внимавай със Солкодерма.  Hug   bouquet

# 5
  • Мнения: 293
Не ми каза знаеш ли друг начин да го махна тва проклетото? Освен Солкодерм ???? Embarassed

# 6
  • Мнения: 233
Ами да има едно -Кондолин се казва, но не чувам добри отзиви за него. Солкодерм е най- добрия за сега. Майка ми е фармацевт и казва, че Кондолин си купуват повече мъже дето ги е страх от изгаряне със Солкодерм. Пъзльовци  Mr. Green
Ако не те затруднявам може ли да те помоля да пи пишеш какво става с лечението и дали всичко е наред с половия контакт след това. Embarassed Дано всички мине добре  Hug

# 7
  • Мнения: 293
Няма проблем, ще ти кажа но...аз не знам как да го махна. Ползвах Солкодерм но както ти казах не падна от него и сега не знам какво да направя....

# 8
  • Мнения: 233
Значи и двете сме за доктор, ужас  Sick
Ми моята лекарка ми беше казала тогава като ги изгори, че ако не паднат пак повтаряма процедурата. Бях чула нещо да оперативен метод или с лазер, но все пак тези методи ми се виждат драстични за едно грахово зърно  newsm78

# 9
  • Мнения: 233
Най- гадното на тези изроди е, че може да има и вътрешни, които изобщо да не усещаш. Но по принцип тъканта на шииката е по- различна от тази на влагалището, което намаля шанса да се появят там, но все пак има такъв. Гадост  ooooh!
Пий някакви имуностимулатори и повече витамини. Имунната система трябва да е в час, за да пребори вируса

# 10
  • Мнения: 293
Мойто е външно? върху голямата срамна устна, много ме дразни!!!! И аз мисля да го намажа сама ,защото го виждам прекрасно но ако не падне не знам какво ще правя , трябва да потърся друг метод.изобщо не съм запозната води ли до опасности и въобще не го знам даже дали е вирус? Rolling Eyes

# 11
  • Мнения: 233
Не искам да те плаша, но вирусът, който предизвиква генитални брадавици (или така наречените кондиломи) също предизвиква рак на шийката на матката. Учудвам се, че не го знаеш. В днешно време много се шуми около него. Казва се HPV (human papiloma virus) или ЧПВ- човешки папилома вирус. Откриха ваксина срещу него, но тя действа само ако още не си носител. Т.е. има превантивна ф-я. Веднъж заразен няма лечение. Важна е профилактиката и поддържане на силна имунна система, защото човек маже да е носител без да се разболее. Има 2 щама (вида)- нискорискови и високорискови. Първите предизвикват появата на брадавици, а вторите (пази Боже) рак. При положение, че имах кондилом съм носител на нискорисков вид. Направих си ДНК тест за високорисков. Беше отрицатален. Най добре се консултирай с лекаря ти по този въпрос. Не знам дали имаш кондилом, но обикновено това лекуват със Солкодерм. Ето ти малко да се ограмотиш    http://www.hpvgard.org/

# 12
  • Мнения: 293
Значи ли това,че може да съм носител на този вирус? От къде се появява?каква е разликата между брадавица и кондилом?И  в цитонамазка излиза ли всичко,което е нужно да знам без да си правя допълнителни изследвания ?
Аз в началото си мислех,че от обърнато косъмче ми стана,с течение на времето се уголеми, лекарката като ме видя каза,че е ,,брадавичка,, и не каза,че е опасно??? Shocked Моля те отговори ми!!!! Praynig

# 13
  • Мнения: 233
брадавица= кондилом
Предава се по полов път, дори и при ползване на презерватив, защото вирусът е високо устойчив на външна среда и маже да се намира по откритите части на кажата. Аз си правих ДНК тест за високорискови HPV (взима се като цитонамазка)Беще отрицателен. Но има момичета не със същия късмет. След като имаш брадавица (за което пак трябва да питаш доктора) значи носиш ниско рисков щам (не е страшно и аз съм така) Просто има риск пак да се появят тези гадинки. Не се сдухвай- прочети всичко тук.
http://www.hpvgard.org
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=173157.0
http://www.genicalab.com/files/broshuraHPV.pdf
И споко, много момичета сме така, ще видиш от 2рата тема/ линк, който ти пращам.
Извинявай, че не ти писах веднага, бях навън  Hug

# 14
  • Мнения: 233
Не искам да те стряскам, не мога да ти поставям диагнози по нета, може да не е брадавица това, което имаш, но отиди на лекар за всеки случай  Peace

Общи условия

Активация на акаунт