Къде в Бургас 11

  • 46 079
  • 547
  •   1
Отговори
# 480
  • Бургас
  • Мнения: 213
Момичета, знаете ли нещо за Карфур, кога ще го отварят?
Срещнах информация за 6 декември, вие знаете ли нещо?
Днес минавахме оттам, ами направо не ми се вярва дотогава да стане, но знам ли  Thinking

# 481
  • Мнения: 1 672
Момичета, знаете ли нещо за Карфур, кога ще го отварят?
Срещнах информация за 6 декември, вие знаете ли нещо?
Днес минавахме оттам, ами направо не ми се вярва дотогава да стане, но знам ли  Thinking
къде ще го отварят аз не знаех.

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 15:19 от Силвето_85

# 482
  • Бургас
  • Мнения: 213
Доколкото съм запозната, това ще е дългоочакваният бургаски МОЛ.
http://business.actualno.com/news_136366.html

# 483
  • Мнения: 995
Доколкото съм запозната, това ще е дългоочакваният бургаски МОЛ.
http://business.actualno.com/news_136366.html

Да, това е МОЛ-ът. Трябваше да е готов септември, но закъсняха. Доколкото знам работят денонощно, може и да спазят срока. Според мен е почти готов Peace

# 484
  • Бургас
  • Мнения: 213
Може, може, щом има толкова реклами за предстоящото откриване, най-вероятно ще се справят.

# 485
  • у нас
  • Мнения: 5 732
да, и аз си мисля че ще го отварят за празника на града, щото миналата година отвориха Практикер тогава, а х-л Мираж на същата дата преди 5 години  Peace

# 486
  • Бургас
  • Мнения: 341
трябва ми детски психолог в Бургас, някой да знае нещо  newsm78

На улица "Кирил и Методий" 39 , ет.1 .Намира се малко преди детски магазин "Марикита". Има даже и семейна терапия. Откриха го скоро...... не съм го посещавала , но офисът ни е на същият етаж та оттам го знам Simple Smile Успех!

Последна редакция: нд, 02 ное 2008, 17:49 от magare

# 487
  • Мнения: 84
и при обущарите - имат различни големини на диаметъра замба, или нещо подобно се казваше

За аспираторите Конелиано - имат магазин където е Европата - Краснодар , от долната страна, под големия блок

# 488
  • Бургас
  • Мнения: 316
стъклар в Славейков - от заведенито Калигула  Simple Smile се спускаш надуло покрай блокчетата на Сан Сити, веднага след като свърши второто блокче има две павилиончета, първото е за цигари и захарни изделия, а второто точно до него е скъклар. Павилиончето е бяло със зелени капандури и покрив.

Стъкларят до бл. 68 вече не работи

# 489
  • Мнения: 917
Някой да знае къде и кога откриват премаман в Бургас?

# 490
# 491
  • Бургас
  • Мнения: 225
Момичета, знаете ли нещо за Карфур, кога ще го отварят?

Кандидатствах за работа там.............. Казаха ми ,че имат забавяне със строежа и ще отворят на 1 февруари!

# 492
  • София
  • Мнения: 504
Е,аз си представях някакво дълго ходене... LaughingМерси  bouquet

# 493
  • Мнения: 1 426
и къде се намира въпросният МОЛ

# 494

Общи условия

Активация на акаунт