Koга се разделихме с количката?

  • 3 437
  • 95
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 440
Натали започна да ходи за ръчичка на 1 година и 10 месеца.
На дълги разстояния и при наличие на количка с бебе се налагаше да я слагам на гюрука,а по-късно зад бебето,но това бяха моменти на малко глезотийки.

# 76
  • Мнения: 2 784
На около година и половина по-често буташе количката или бягаше около нея, отколкото да седи. Живеехме близо до Морската градина и взех да я извеждам без количката. Когато се измореше, я носех на ръце. Количка ползвахме само на наистина дълги разстояния. Преди да стане на 2 махнахме количката съвсем. Е, преди няколко месеца, тъкмо в началото на бременността ми беше се сетила за нея и беше убедила майка ми да я изведе с количка, но това е единичен случай.

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 101
Синът ми беше на около годинка и половина, когато спряхме да излизаме с количката.

# 78
  • София
  • Мнения: 4 294
Голямата щерка - около 3 годинки.
Сега малката - хитрушана от всякъде, все казва "искам да вземем количката щото много се изморявам"  Mr. Green и си я ползваме от време на време.

# 79
  • Мнения: 679
Когато го извеждаме ние с баща му не ползваме количка, вариантите са пеш, с триколката или колата,  която той си бута с крачетата /май ги водеха коли за яздене/. Не сме я ползвали от зимата, може би януари-февруари.
Детегледачката го извежда с количката, защото и е по-трудно да тича постоянно след него, съответно като го сложи вътре има малко мир  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 304
 Peaceдокъм втората годинка

# 81
  • Мнения: 1 970
ние на година и 3 месеца махнахме количката, вече не искаше в нея да се вози, а да ходи постоянно  Peace  използвах момента и просто я махнах, свикна бързо. не се притеснявай, детето ще ти покаже кога да я махнеш, успех  Hug

# 82
  • София
  • Мнения: 5 778
Още си я ползваме, на 2г и почти 2м  Peace

# 83
  • Мнения: 502
за сега не виждам как ще стане да излизаме без количката. ако сме на кратки разстояния става, но иначе няма как. е затрудявам се да бутам количката и да тичам след малката, но пък си е голямо удобство количката.

# 84
  • Мнения: 3 929
И на мен дълго време ми подмятаха, че синът ми е голям, за да го возя в количка, но аз упорито продължавах да си го возя. Иначе как ще пазарувам, като съм с него?! Пък после да гоня дете с торбите с пазара - как не! Разделихме се окончателно с количката преди 1 месец.

# 85
  • Мнения: 645
До когато сам се отказа от нея, защото имахме вече колело. Беше някъде на около 2 годинки. Той, въпреки, че сега е голям след дълго ходене пак иска да бъде гушнат.

# 86
  • Мнения: 4
Криси беше на 3.4 месеца когато оставихме количката.

# 87
  • Мнения: 554
Вече 2 дни излизаме без количката, но само в квартала се разхождаме. Този вариант ме устройва повече, защото ако излезем с количката след 5 мин. нося нея или я държа за ръка и едновременно бутам празната количката. Идва ми малко натоварващо и сега излизаме без нея, слагаме раницата на гърба, хващаме се за ръчичка и започваме да спираме на всеки фас за да го тъпчем Laughing Но за по-дтлги разходки смятам още да я ползвам.

# 88
  • Мнения: 922
На година и два месеца.

# 89
  • Мнения: 2 478
Ние все още използваме количка.
Ако живея в някое село и всичко ми е на 100 м разстояние и ние нямаше да я ползваме отдавна.
Но в големия град,където всичко е на огромни разстояния,е немислимо дете на 1,6 м да ходи без количка.Освен ако някой няма против да го носи или да спи в ръцете му. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт