Кое е най-добрато кисело мляко 0,1? Верея, Култура или Герма?

  • 9 485
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 231
За мен доброто кисело мляко е с висока масленост Peace
С по-ниската е въглехидрат  bouquet
Искаш да кажеш,че няма файда така ли newsm78 Аз с тва се успокоявах,в нискомасленото мляко ми беше надеждата Sad И винаги ми е било интересно какво ли има в тези млека Thinking

# 17
  • Мнения: 219
опитвала съм Култура- хареса ми! Peace
аз харесва само това мляко, другите ми са доста кисели или нишестени

# 18
  • Мнения: 4 678
За мен доброто кисело мляко е с висока масленост Peace
С по-ниската е въглехидрат  bouquet
Искаш да кажеш,че няма файда така ли newsm78 Аз с тва се успокоявах,в нискомасленото мляко ми беше надеждата Sad И винаги ми е било интересно какво ли има в тези млека Thinking
На хората които са ми слушали съветите,винаго съм казвал да ядат маслени млечни и са отслабвали Peace
Това е мое мнение,знам ,че ще спорим Hug

# 19
  • Мнения: 673
За мен доброто кисело мляко е с висока масленост Peace
С по-ниската е въглехидрат  bouquet
И аз ям 3,6% , а и сметана или биволско, но то ми се струва доста изкуствено и нишестяно.

# 20
  • Мнения: 1 875
Аз бих искала някой да ми обясни логиката на извличането на животинските мазнини от млечните продукти и прибавянето на растителни такива.
Ама искам солидна аргументация, не али-бали за холестерол , че такива не вървят при мен.
Ако това е единственото - да знам и да продължавам да се възмущавам под сурдинка.
Щото да изпишеш 0,1% мазнини на едно мляко и 3,5% раст.мазнини си е чиста проба мошеничество.

# 21
  • Мнения: 4 678
Говоря въобще за млечните продукти Peace

# 22
Предпочитам Герма. Това мляко, когато остане извън хладилника дори и не чак толкова дълго време, се издува. Не бях опитвала вкиснато кисело мляко от много време, но кисела Герма ядох. Това мляко ми е най-истинско, а и от приятели съм чувала, че специално Герма я правят от истинско мляко.  Simple Smile

# 23
  • Мнения: 231
За мен доброто кисело мляко е с висока масленост Peace
С по-ниската е въглехидрат  bouquet
Искаш да кажеш,че няма файда така ли newsm78 Аз с тва се успокоявах,в нискомасленото мляко ми беше надеждата Sad И винаги ми е било интересно какво ли има в тези млека Thinking
На хората които са ми слушали съветите,винаго съм казвал да ядат маслени млечни и са отслабвали Peace
Това е мое мнение,знам ,че ще спорим Hug


Ааа, няма да споря, попивам съвети от професионалисти като гъба, така че споко Hug А и въобще не бях обърнала внимание,че на 0.1% има 3,5% растителни мазнини Crossing Arms Все си мислех,че тези обезмаслените са по-голяма химия и явно е така Rolling Eyes

# 24
# 25
Днес изядох две кофички култура и двете имаха вкус на нишесте.

# 26
Предпочитам Герма. Това мляко, когато остане извън хладилника дори и не чак толкова дълго време, се издува. Не бях опитвала вкиснато кисело мляко от много време, но кисела Герма ядох. Това мляко ми е най-истинско, а и от приятели съм чувала, че специално Герма я правят от истинско мляко.  Simple Smile

На Герма 0,1% с многото витамини пише, че съдържа сухо мляко. Но колко само бог знае.

# 27
  • Мнения: 322
Аз хапвам  само ВЕРЕЯ Peace,дригите не съм пробвала.

# 28
  • Мнения: 11 747
Аз ям Верея 4,5%. С него се отслабва точно толкова, колкото и с 0,1%, поне аз. Експериментирах вече.

# 29
  • Мнения: 12
Опитвала съм и трите млека. Верея- не харесвам. Предпочитам Култура. Вчера купих Роса 0,1 и да ви кажа не е лошо.

Общи условия

Активация на акаунт