Отговори
# 180
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Ох, заболя ме корема от смях. Моят син няма изцепки, защото все още не говори, но дъщерята на мъжа ми имаше доста. Бяхме веднъж на гости у свеки с нея ( тогава беше на 3г) и там си играеха с братовчедка и ( също на 3). Моят любим седнал на компютъра с големия си племенник и играят на някаква игра. Той се ядосва, че го убиват и се развиква - " ЕЙ, майка ти ..."  и въобще не помисля, че децата са зад него.  Излизаме следобяда на разходка и сядаме на едно открито заведение Sunglasses. Говорим си нещо и в разговора мъжът ми възкликва ЕЙ. И двете принцеси в един глас и с цяло гърло довършиха " майка ти ...". Свекито потъна в земята от срам, защото в техния град доста хора я познават, а тя е била и учителка.

# 181
  • Мнения: 1 258
Ох, заболя ме корема от смях. Моят син няма изцепки, защото все още не говори, но дъщерята на мъжа ми имаше доста. Бяхме веднъж на гости у свеки с нея ( тогава беше на 3г) и там си играеха с братовчедка и ( също на 3). Моят любим седнал на компютъра с големия си племенник и играят на някаква игра. Той се ядосва, че го убиват и се развиква - " ЕЙ, майка ти ..."  и въобще не помисля, че децата са зад него.  Излизаме следобяда на разходка и сядаме на едно открито заведение Sunglasses. Говорим си нещо и в разговора мъжът ми възкликва ЕЙ. И двете принцеси в един глас и с цяло гърло довършиха " майка ти ...". Свекито потъна в земята от срам, защото в техния град доста хора я познават, а тя е била и учителка.

Доста грубичко Joy

# 182
  • Мнения: 299
Големият ми син си купуваше така кроасани :" Искам един курасан ПИЧИКАЛО" , а баща му пиеше според него  ЕБАТСКА ракия – вместо Карнобатска , ядеше - ГРОБЧЕТА вместо дробчета.

# 183
  • София
  • Мнения: 231
Племенницата ми казва "Госпожата  по еблийски ",вместо "Госпожата по английски"  hahaha (учат английски в градината).

# 184
  • Мнения: 4
Моят пък беше казал на Нова Година:
"Мама и тати правят секс,аз съм доказателство за това" Grinning хах,цялата компания се спукаха!

# 185
  • Мнения: 233
Събирам дрехите от простора и ги оставям в детската стая,защото в същия момен дойдоха гости.Пием си ние кафенце в хола и сме пуснали децата да си обикалят по стаите.По едно време синът ми който тогава беше на 3г. идва при нас в хола и познайте ровил се в дрехите от простора и си нахлузил на главата едни мои червени прашки.Като се появи с в хола пред гостите с мойте прашки на главата се чудех да се смея ли или да се срамувам.

# 186
  • Мнения: 220
Големият ми син си купуваше така кроасани :" Искам един курасан ПИЧИКАЛО" , а баща му пиеше според него  ЕБАТСКА ракия – вместо Карнобатска , ядеше - ГРОБЧЕТА вместо дробчета.

 rotfImbo rotfImbo rotfImbo

# 187
  • Мнения: 19 350
Идва един приятел на гости и аз отивам да правя кафе.През това време той се занимава с малката. А тя се развикала-Дай кинтата!
Човекът се поослушал и тръгнал да рови в протмонето си за пари. Добре че се намесих навреме да кажа, че на книжките викаме кинти.

# 188
  • Мнения: 2 467
В_и_В_и    hahaha
и моята дъщеря казваше кинта на книга Simple Smile

# 189
  • Мнения: 9 973
 Joy Joy Joy
и моето ли ще е така...смешно? hahaha

# 190
  • Мнения: 41
Моят пък беше казал на Нова Година:
"Мама и тати правят секс,аз съм доказателство за това" Grinning хах,цялата компания се спукаха!

моята малката пък е още повече е навътре в нещата и за доуточнение:" мен тати ме е направил а мама ме е родила......"
 а като се учеше да говори искаше една кърпа да забърше прозореца че се беше замъглил и викаше: "ивка иска къъъпа бъъши мъдило" Grinning

# 191
  • Мнения: 1 426
малкия на 2,5г, вместо "Пушка", казва "путка" и изречения от сорта - "Дай мойта путка" или "това е мойта путка"

# 192
  • Мнения: 62
Моя дечко още не се е отчел с бисер, но аз се сещам за един от моите. Когато бях малка, баща ми ми обясняваше, че негрите са черни, защото никога не се къпят. Не му се е обяснявало на човека, а и той си има малко усукан хумор. Та един ден отиваме на църква. В старата католическа църква при "Пиротска", тогава имаше литургия на латински и идваха доста чужденци. Та на скамейките имаше един негър. По време на молитвата, в най-голямата тишина, аз се изправям на крака, посочвам негъра с пръст и питам "Тати, и този ли човек никога през живота си не се е къпал?". Тътена няма да ви го описвам, все пак е църква. Всички ще обръщат към нас, аз все още соча човека, а баща ми започва да се моли тихичко на глас и да се свива полека. Картинка за милиони.  hahaha

# 193
  • Мнения: 957
Детенцето на една приятелка ги сочи негрите и казва "бау - бау" Mr. Green

# 194
  • София
  • Мнения: 361
в момента не се сещам за Алекс, но майка ми е казвала за брат ми като бил малък:
сутринта баща ми коментирал - каква мъгла е паднала, а брат ми кой я бутнал???

и нещо от племенницата
излизат лятото следобед с майка си и от някъде се чува песента - "най ми е добре с няколко мъже"
и тя - мамо, мамо твойта песен, а майка й цялата  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт