Прашки vs. бикини

  • 11 503
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 277
Само прашки признавам! Много са ми удобни и дори когато съм неразположена, пак нося прашки.Така съм свикнала.  Peace Може да сложиш и една анкета, да си преброим гласовете!
При мен е същото!

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Аз предпочитам удобни памучни бикини. Прашки не мога да нося.

# 17
  • Мнения: 1 599
Нося само прашки лято, зима , есен , пролет, ден , нощ винаги. Имам няколко чифта боксерки, които си ги купих като бремена, носих ги 3-4 дни и пак минах на прашки..... дори и да станат супер модерни килотите пак няма да ги нося  Joy


# 18
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Нося всичко Peace

# 19
  • Мнения: 304
нося само бикини прашките не са ми удобни имам два чифта но така си стият

# 20
  • Smallville
  • Мнения: 994
Сега като се замисля,бикини нямам.Зиме,лете,прашки и бодитата са ми прашки.

# 21
  • Мнения: 3 459
Предпочитам бикини, по-удобни са ми  Peace

# 22
  • Мнения: 638
Предпочитам прашки, но само памучни, микрофибър - безшевни или сатенени, никакви дантели, изкуствени ластици и др. такива. Обичам да нося и боксерки, но рядко попадам на удобен модел. Бикините ми харесват, но на мен ми влизат в д... и не мога да се подръпвам цял ден  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Нося бикини и боксерки,прашките ги оставих още преди 3 години:)

# 24
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Прашките бяха някакво недоразумение в моя живот, което преди няколко години отстраних завинаги.
Сега нося бикини, предимно памучни, в свежи цветове и весели десени.
И аз искам да предприема тази "крачка".  Crazy

И аз натам съм тръгнала - след като в продължение на 15 години носих прашки постоянно, през последните месеци ги избягвам и само така си седят в шкафа ми. Мисля да го разчистя основно - просто вече не са ми удобни. Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 410
Нося само бикини.
Важното е да съм здрава, вместо да пускам теми в здравния сайт: 'защо имам гъбички' или 'колко АБ да изпия, за да се преборя с чревните бактерии'.
  Peace

# 26
  • Мнения: 498
Отговорих,че нося всичко според зависи WinkНо всъщност бикини рядко нося,имам само 3 чифта,най-често прашки и боксерки.

# 27
  • Smallville
  • Мнения: 994
Нося само бикини.
Важното е да съм здрава, вместо да пускам теми в здравния сайт: 'защо имам гъбички' или 'колко АБ да изпия, за да се преборя с чревните бактерии'.
  Peace
Да,но ако и прашките са памучни,няма да пускаш теми за гъбичките.Писала съм в тези теми и наистина споделям,че бельото трябва да е памучно,при мен проработи,не се оплаквам откакто нося само памук.Но прашки,за мен.

# 28
  • Мнения: 1 813
Нося само бикини.
Важното е да съм здрава, вместо да пускам теми в здравния сайт: 'защо имам гъбички' или 'колко АБ да изпия, за да се преборя с чревните бактерии'.
  Peace

Между другото мислех да не го казвам,но точно затова минавам на памучно бельо. Не мога да се преборя с малките изруди и след толкова години мъки,явно е от прашките,няма какво друго.

# 29
  • Мнения: 638
Нося само бикини.
Важното е да съм здрава, вместо да пускам теми в здравния сайт: 'защо имам гъбички' или 'колко АБ да изпия, за да се преборя с чревните бактерии'.
  Peace
Да,но ако и прашките са памучни,няма да пускаш теми за гъбичките.Писала съм в тези теми и наистина споделям,че бельото трябва да е памучно,при мен проработи,не се оплаквам откакто нося само памук.Но прашки,за мен.

Абсолютно!  Peace Само памучни неща за там - бельо, превръзки, тампони.

Общи условия

Активация на акаунт