Прашки vs. бикини

  • 11 489
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 813


Ще съм ти благодарна да покажеш бельото на Овиес ако имат сайт.   bouquet  И аз искам да предприема тази "крачка".  Crazy
Ах'не, сайтът им е в Трията на третия етаж, нали знаеш Mr. Green Има чудни сутиени, бикини, потничета, нощнички. Сериите им определено са много младежки, мисля, че ще ти харесат.

/из нета не можах да открия нищо смислено Rolling Eyes/


 Simple Smile не мога да те позная с този ник  Simple Smile иначе те знам,че си бургаска  Hug 
Тя и майка ми оттам си купувала,днес ми каза,ама на - кой се сеща да ти пита за памучно бельо. Сега съм малко болна,но след 2 дни най-много съм в магазина.  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 410
Памучни или не, 100% докарват зараза от ануса.   Naughty

# 32
  • Мнения: 512
През деня съм с прашки, но вечер не мога да си легна с тях. За през нощта имам боксерки или бикини, които обаче са плитки, дълбоките са ми  Sick.
Опитвала съм да спя с прашки, ама пусто не мога.  ooooh!

И при мен нещата стоят по същият начин!
  Peace

# 33
  • София
  • Мнения: 1 176
Първа опция.
Бикини нямам, не са ми удобни, не нося и не купувам.

# 34
  • Мнения: 3 316
Нося всичко според зависи  Peace

# 35
  • Мнения: 2 926
Аз нямам нито едни бикини
Нося прашки лятото и боксерки зимата

# 36
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Бикини и боксерки. Никога не съм носила прашки- неудобни са ми.

# 37
  • София
  • Мнения: 4 966
Нося само бикини.
Важното е да съм здрава, вместо да пускам теми в здравния сайт: 'защо имам гъбички' или 'колко АБ да изпия, за да се преборя с чревните бактерии'.
  Peace

Между другото мислех да не го казвам,но точно затова минавам на памучно бельо. Не мога да се преборя с малките изруди и след толкова години мъки,явно е от прашките,няма какво друго.

Същата работа беше и при мен.
Откакто подносих бикините-нямам следа от бактерия.
А преди това една година не мога да се изчистя./Нямах симптоми никакви,просто за мен си пусках изследвания/.
Лекаря ми каза,че прашките били преносител на бактерии. Peace/А помежду другото само това носех.../

# 38
  • Варна
  • Мнения: 3 415
Имам прашки, бикини и боксерки...просто нося според случая...има панталони, които не могат да се носят с бикини примерно...и така...но спя задължително с бикини... Crazy

# 39
  • Мнения: 1 243
Нося всякакви....гащи - според случая и най-вече облеклото. По принцип харесвам бикините с дантела, просто ми изглеждат по-красиво, но и прашки нося, когато панталонът го изисква. Имам и няколко боксерки, колкото да не е без хич.  Flutter

Ето няколко сладурски моделчета:


  само да беше в черно

# 40
  • Smallville
  • Мнения: 994
Памучни или не, 100% докарват зараза от ануса.   Naughty
Абе,не съм съгласна,но не ми се спори Tired



Между другото мислех да не го казвам,но точно затова минавам на памучно бельо. Не мога да се преборя с малките изруди и след толкова години мъки,явно е от прашките,няма какво друго.
Извън темата,но ти препоръчвам,ако ползваш интимен гел,да спреш,карай само на водичка и в комбинация с памучно бельо,според мен не пречи и да са прашки,ще видиш,че, о,чудо, гадините ще спрат да те мъчат.
Аз още не мога да повярвам,че един такъв голям проблем имал толкова просто решение.Успех!

# 41
  • Варна
  • Мнения: 480

Tези ми харесват особено
Иначе нося всичко според зависи

# 42
  • Мнения: 2 388
Прашки и няколко чифта боксерки. Бикини не харесвам. Изключение праят банските ми.

# 43
  • Мнения: 1 247
Нося всичко според зависи Peace

# 44
Нося всичко,но май преобладават бикините. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт