Big Brother 4 - Lost in the garden 2

  • 67 048
  • 4 447
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 971
Интересно докога ще го мъчат Филип, четвърти ден вече, не им ли стигна? Аз не помня каза ли ББ колко време ще продължи мисията му.

Няма срок -докато убеди 1/2 от съквартирантите

# 16
  • Мнения: 328
Интересно докога ще го мъчат Филип, четвърти ден вече, не им ли стигна? Аз не помня каза ли ББ колко време ще продължи мисията му.
До като тай руши ББ,ама като гледам няма да е скоро май ББ иска да го разкрият и тогава да му каже да си махне "маската"

# 17
  • Мнения: 308
Абе тая Иванина има много странни цици - някак си не мърдат - като вкаменена е Shocked

   За нейните цици ли коментираха, че не били истински?

# 18
  • Мнения: 2 018
Няма да влязат в къщата, докато не намалеят малко. Някой от темата беше преброил леглата в къщата -14 бройки. Трябва да останат 7 жени и 7 мъже.

# 19
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Абе тая Иванина има много странни цици - някак си не мърдат - като вкаменена е Shocked

Силикон са, затова Peace

Довечера ще са номинациите.А гост в лайфа-------батко Мъро  Mr. Green

Ох леле майко, как ще го издържа този ooooh!

# 20
  • Мнения: 4 053
Интересно докога ще го мъчат Филип, четвърти ден вече, не им ли стигна? Аз не помня каза ли ББ колко време ще продължи мисията му.

Няма срок -докато обеди 1/2 от съквартирантите

според мен, ако не спре скоро с тоя театър, със сигурност ще полудее човека,
жал ми е за него

# 21
  • Мнения: 2 018
Искам да номинират Камен и да го изгонят, че е толкова надуто диване.

# 22
  • Мнения: 7 201
Интересно докога ще го мъчат Филип, четвърти ден вече, не им ли стигна? Аз не помня каза ли ББ колко време ще продължи мисията му.
Жал ми е за човека... Confused На какво се подлага само и само да спечели ин витро за жена си. Peace

# 23
  • Мнения: 332
Интересно докога ще го мъчат Филип, четвърти ден вече, не им ли стигна? Аз не помня каза ли ББ колко време ще продължи мисията му.

Няма срок -докато обеди 1/2 от съквартирантите

според мен, ако не спре скоро с тоя театър, със сигурност ще полудее човека,
жал ми е за него
мда,и аз съм на това мнение-прекаляват ве4е от ББ

# 24
  • Мнения: 3 216
Абе тая Иванина има много странни цици - някак си не мърдат - като вкаменена е Shocked

   За нейните цици ли коментираха, че не били истински?


Да,бе и на мен ми направи впчетление,че са много неестествени. МОже силикон да има? newsm78

Мила и на мен нещо ми действа отрицателно.

# 25
  • Мнения: 544
Няма да влязат в къщата, докато не намалеят малко. Някой от темата беше преброил леглата в къщата -14 бройки. Трябва да останат 7 жени и 7 мъже.
Е може и по двама на легло.

# 26
  • Мнения: 312
Снощи Тошко му избиха нервите, скри се в самолета и си мърмореше че е сбъркал мислел си, че няма да му е трудно. Но сега разбрал какво е отношението на хората към такива недъгави. Само го питали гладен ли си, насран ли си и т.н. Мисля че няма да може да издържи дълго така изолиран.

# 27
  • Мнения: 1 312
Иванина хубаво,че стои много в банята,ама тя косата си мила ли я от както е влязла в самолета,че ми изглежда ужасно мазна  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 3 216
Снощи Тошко му избиха нервите, скри се в самолета и си мърмореше че е сбъркал мислел си, че няма да му е трудно. Но сега разбрал какво е отношението на хората към такива недъгави. Само го питали гладен ли си, насран ли си и т.н. Мисля че няма да може да издържи дълго така изолиран.

Ужас  Cry

# 29
  • into the blue
  • Мнения: 771
Не хванах края,някой знае ли нещо повече за номинациите  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт