Развод и пак заедно

  • 6 282
  • 80
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
иска да ебе по домашному дорде намери друга сякаш.
Абсолютно! Това  положение е унизително.

# 16
  • Мнения: 2 175
Познавам доста такива семейства - в техните лучаи става дума за "внезапно" забогатяване и необходимост от прехвърляне на авоарите на нероднински лица..Затова се и развеждат, но иначе си остават заедно..
Обаче - и двамата са наясно, т.е обсъдили са го..

# 17
  • на майната си
  • Мнения: 425
Такава обида ако чуя, с гръм и трясък ще го напусна. Не споменаваш деца, ако нямате такива плюй си на петите и не се обръщай, този п..тьо нищо не заслужава. Виж ако имате деца, бих се амбицирала заради тях да му взема каквото докопам, но аз съм си зла  Twisted Evil.
2 години не са много - ще ги метнеш в графа несполучлива.
Ако причината е в имота и техните - още по-зле за него, а то на това си намирисва. Смирена - звучи като извадка от средновековен роман  #Cussing out.

# 18
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Не се връзвай на такива неща. Може да спре развода и сега, може и след първото дело. Най-вероятно ти замазва очите, за да не му създаваш проблеми и да не се опъваш при развода.
Намери си адвокат и добре си пресметни ходовете. Ако пък става въпрос за голяма любов тя ще оцелее и ще бъдете заедно отново.

Че и на последното дори.

Може да съм параноик, но според мен се опитват семейно да те изпързалят. За мен това означава, че си пътник по принцип и е въпрос на време да те изхвърлят като мръсно коте. Наеми си адвокат, и се махай от тоя зверилник.

# 19
  • София
  • Мнения: 4 066
иска да ебе по домашному дорде намери друга сякаш.

Така си е!  Peace

# 20
  • Мнения: 130
Бяхме разделени около месец,от една седмица се виждаме,снощи ми каза че бил пуснал документи за развод и не могъл да си ги оттегли,каза че иска да се разведе защото вече го бил решил.Неговите претенции са че не сме се били разбирали и го било страх да остане семеен с мен,била съм имала лошо отношение към него и така съм щяла да се променя-да стана по добра и по смирена
ООООО я му тегли една...аман от тези мъже....еее това бива бива, ама и ние сме си виновни, че им позволяваме да ни правят на глупачки! Искал това, искал онова- мн иска!
Ама направо  smile3513
да хваща пътя!

# 21
  • out of space
  • Мнения: 8 574
Хайде да се съберем 50-100 мами и да го набием тоя умник!  Twisted Evil Tired

# 22
  • Мнения: 1 062
Бъдещия ти бивш мъж, се е побъркал. Ти съгласна ли си "обувките ти да сочат винаги на вън"?
Хайде да се съберем 50-100 мами и да го набием тоя умник!  Twisted Evil Tired

Там съм.
генииииии, кажи си адреса моля.

# 23
  • Мнения: 71
Хайде да се съберем 50-100 мами и да го набием тоя умник!  Twisted Evil Tired

Само 50-100 ??  Mr. Green  afwitch  newsm29 jedi fight smile3517 angel008

# 24
  • Мнения: 1 797
скоро трябва да се нанесем в ново жилище,което е в къщата на родители те му и аз мисля че него го е страх от този факт-я ако му взема нещо
Заклевам се, че тук съзирам намесата на родителите му! А щом той се навива на подобно нещо... ба си човека... ooooh! Момиче, сериозно се замисли с какви хора си имаш работа.

Ммда на някаква интрижка понамирисва, ужас!
Разкарай го тоя умник Naughty

# 25
  • Мнения: 1 243
Ако това, че иска развод, за да те лиши от бъдещи материални облаги, е истина....Само мога да кажа, егати мъжа  Sick Не си заслужава дори и да мислиш по въпроса дали да бъдете заедно. Остави го да върви при маминка,а ти си подреди живота.  Hug

# 26
  • Мнения: 1 447
Ако това, че иска развод, за да те лиши от бъдещи материални облаги, е истина....Само мога да кажа, егати мъжа  Sick Не си заслужава дори и да мислиш по въпроса дали да бъдете заедно. Остави го да върви при маминка,а ти си подреди живота.  Hug
Напълно съм съгласна.

# 27
  • Мнения: 1 889
А бе, к'ви са тези мъжеее,бе, пълен ужас! Не само бой: бой и е..ане, че да види какво е да си прее.ан!

# 28
  • Мнения: 36 097
иска да ебе по домашному дорде намери друга сякаш.

анджък!

# 29
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
брей какви емоции ....
да се обеси казвате а ? преди това да се изнасили и измъчва .... брех да му се невиди.
ако въпроса беше за даден от мъж в подобна ситуация нея щяхте ли да искате да я линчувате след здрав ебан?

Общи условия

Активация на акаунт