Магическата зелева супа

  • 57 803
  • 522
  •   1
Отговори
# 15
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
добави едно "тема 4" в заглавието. това, че темата е почната април не е показател, че е стара.  Peace

# 16
  • Мнения: 181
Поздравления за новата темичка. Наистина старата беше доста дългичка вече.
От днес и аз съм на супичката. Първия път, когато я правих тази диета, не можах да издържа до край, а до 6--тия ден и свалих цели 5 кг. Наистина не е много приятно да ядеш всеки ден едно и също. наистина втръсва, но резултата ме удовлетвори. Сега само стискам зъбки и се надявам да издържа. Защото опитах няколко пъти след първия път и все не успявах да издържа и следователно нямаше резултат. Но дано наистина този път да устискам. Успех на всички, които започват супичката. Дано да издържим до край и да се похвалим с добри резултати!!!  Peace Peace Peace

# 17
  • Мнения: 30
Момичета, аз се отказах след третия ден. Свалих 2 кг, но не можах да изтърпя вкуса на супата. Да не си кривим душите - много е гадна. Тази диета не е за хора със слаба воля.
Успех на всички диетуващи и много минусчета на кантара.

# 18
Здравейте момичета !
Днес не издържах .  Crazy
Утре продължавам , няма да се отказвам .  Simple Smile

# 19
добави едно "тема 4" в заглавието. това, че темата е почната април не е показател, че е стара.  Peace


А кое е показател ? Confused

Няма как да редактирам сега .

# 20
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
аз много искам да я направя тая супена диета..аз често си правя подобна супичка, но слагам и моркови, картофи, лук..каквото се сетя..както и сол де.. + това я пасирам, иначе абсурд да я ям..изобщо не усещам зелев вкус..
притеснява ме обаче, че ще ми втръсне всеки ден.. някой правил ли е някаква комбинация със нормална закуска примерно мюсли с мляко и после само супа? така ще ми е много по-приятно но дали ще има същия ефект..

# 21
  • Мнения: 181
Днес малко се издъних, че сутринта изядох една принцеса, но иначе съм пак на линия.
дано утре да успея да устискам. Не е никак лесно да стоиш гладен. Тази супичка е хубава, но ако я ядеш веднъж, като всички останали неща, които се хапват. Ама ако трябва да я ядеш по няколко пъти на ден една седмица ... логично е да я намразиш. Но все пак .... какво да се прави. Искам да сваля няколко кг още, но не зная дали ще успея.
Venetia, ти как си, Мила? Успяваш ли да се справиш???
черен шоколад, ти с нас ли си ?
Има ли още някой на супа тази седмица???
Успех на всички!!!

# 22
  • бургас/софия
  • Мнения: 109
имам въпрос за супата (по-другата седмица като се върна от почивка и аз я почвам).. 6 стръка праз е ужасно много те са дълги по 1 метър, аз нямам тенджера, която да ги побере ще ми трябва казан! или пък не се слага целия стрък!?! никога не съм готвила с праз, сигурно пропускам нещо а...

# 23
  • Мнения: 153
Привет и от мен:)
Днес ми е втори ден от диетата Sick. Свалила съм 0.5 кг.
nuance за не приготвих с упата със всички продукти наведнъж, защото само зелето ми заема повече от половината тенджера.Аз сложих 1/2 от една малка зелка около 1 стрък праз, 3 домата и 3 чушки. Подправих с къри, пресен босилек, чубрица и лимонов сок.Така е малко по-поносима.
Успех на всички!

# 24
Как сте момичета ?
Държите ли се .
Аз мислех , че ще сваля много повече с тази супа , а до момента само 1.200 кг .
Днес мисля да ми е последен ден .
Записах си час за диетолог , ще ходя при Ипократис .
Явно сама няма да се справя .  Confused

# 25
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
ами последния пост в нея, например. ама да не разводняваме темата. Peace

# 26
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ето ме отново - трети ден съм на супичка Grinning След като преди лятото правих диетата три поредни месеца,по една седмица, и свалих 10 кг Mr. Green Mr. Green, сега след лятото нещо се отпуснах и качих няколко.Но от понеделник съм пак на диетката, вече съм -2кг., както винаги тази диета не ме разочарова, хапвам супичка,гледам този път да не слагам много сол/че аз без сол не мога да живея Blush/, и засега нещата са както трябва Peace Надявам се другият понеделник,да съм - 5 кг., да си вляза в нормата, а на всички вас желая издръжливост и вяра Grinning

# 27
  • Мнения: 304
Здравейте! От днес съм с вас. Хапнах си за обяд супа, страхотна е на вкус. Преди години я спазвах тази диета със зелевата супа и имаше ефект. Целта ми е да сваля 7-8 кг. Peace

# 28
  • Мнения: 164
Здравейте момичета и от мен, изчетох всичко отдавна знам за тази диета, но никога не съм я пробвала, ама сега май ще я опитам, само някой ако може да ми каже, като се свалят толксова бързо кг от нея, после как задържат ли се или се качват пак, моля поммогнете ми, че става едно лутане из диетите страшна работа, а на всеки му се ще да се спаси по-бързо, навита съм да я почна и за една седмица да се утърва от 5кг, ама после.

# 29
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Аз пак да питам - вегетарианка съм, днес ми е ден за месо - нали мога с риба да заместя Flutter

Общи условия

Активация на акаунт