бременна или не

  • 2 782
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Авторката е писала същия пост и в друга тема, бе верно всяка втора тема е от сорта "бременна или не", четете бре хора, първо има закъснение, после има тестове....... ooooh!
Само да вметна че има тестове по-чувствителни към HCG и дават резултат 5 дена преди закъснение( не се заяждам просто вмъквам) , Но към авторката:

Кой е тоя тест?

# 16
  • Мнения: 216
Авторката е писала същия пост и в друга тема, бе верно всяка втора тема е от сорта "бременна или не", четете бре хора, първо има закъснение, после има тестове....... ooooh!
Само да вметна че има тестове по-чувствителни към HCG и дават резултат 5 дена преди закъснение( не се заяждам просто вмъквам) , Но към авторката:

Кой е тоя тест?

First Response,Но незнам дали са разпространени в БГ, аз тука от тях ползвах. ( 5 дена преди започването на следващият цикъл= 10 дена след овулация= веднага или 2-3 дена след имплантация) засича минимално количество хормон.

# 17
Може да кажа само че съм на 25 години,и немога да разбера защо се заяждат нчкои хора,аз просто искам савет понеже не съм в бг.Пия хапчетата понеже имам киста на единя яйчник.не ги пия пожелание

# 18
  • Мнения: 216
Може да кажа само че съм на 25 години,и немога да разбера защо се заяждат нчкои хора,аз просто искам савет понеже не съм в бг.Пия хапчетата понеже имам киста на единя яйчник.не ги пия пожелание
Добре де наистина ли нямаш гинеколог на 25, нали някои ти е предписал тези хапчета, не си ли се поинтересувала как и кога е възможно да се забременее, и т.н. Не мисли че просто се заяждаме но сексуалнсц култура не е табу вече, има книжки уеб сайтове и много други места, а щом вече си сексуално активна трябва да попрочетеш малко повече. Не се сърди има много информация стига да имаш желание.

# 19
  • Мнения: 151
Аз също съм пила Ясмин и мисля, че е невъзможно да си забременяла. Мисля, че не би трябвало да се заяждат чак толкова с теб. Аз също не съм в България и не разбирам добре езика, ако са ти предписали лекарството, малко трудно е да изчетеш листовката и да разбереш какво точно пише, а да не говорим за комуникацията с личния гинеколог, тук например молко лекари знаят английски и ако не знаеш чешки .....

# 20
  • Мнения: 216
Аз също съм пила Ясмин и мисля, че е невъзможно да си забременяла. Мисля, че не би трябвало да се заяждат чак толкова с теб. Аз също не съм в България и не разбирам добре езика, ако са ти предписали лекарството, малко трудно е да изчетеш листовката и да разбереш какво точно пише, а да не говорим за комуникацията с личния гинеколог, тук например молко лекари знаят английски и ако не знаеш чешки .....
http://www.yasmin.com/html/index.html
амо ти прочетох постинга и ми отне 30 секунди да намеря инфо( никога не съм го пила, или които и да било противозачатъцхни и не мисля че само професията ми изисква да знам тези неща, защото сам запозната откакто водя активен сексуален живот както би трябвало и всеки друг (a) такъв), в крайна сметка пак имате достъп до компютър, имате поне 1 човек с когото комуникирате да ви е преводач, нежеланието да се ограмотиш няма извинение, сажелявам!

# 21
  • Мнения: 151
 Grinning ами тя нали точно това прави опитва се да се ограмоти

# 22
които иска може да ми даде съвет,не сам ви принудила.Прочела съм опаковката не веднъж а много пъти,но никаде не го пише специално за това.Пия тези хапчета вече 8 месеца,е една палза на 6 месец.Сега ги почнах преди 2 месеца.Последния цикал ми беше на 22.09 и ми продалжи 3 дни и след това имах сношение на  25.09, и хапчето го взех същата вечер.

# 23
  • Мнения: 1 335
Няма начин да си бременна. Това вече го писах .... Кое точно не ти стана ясно ... Tired

# 24
благодаря ти много.а след това има ли вереятност от забременяване

# 25
  • ЕН
  • Мнения: 543
може да забременееш като спреш таблетките и ти стискаме палци да стане по бързо стига да желаеш това
  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 335
От личен опит, не съм имала проблем със забременяването. Първият път забременях на първия месец, втория - на 4-тия. Всичко ще е наред. Успех!

# 27
  • Мнения: 151
Аз също забременях след като ги спрях още първия месец, но за съжаление имам проблем с задържане на бремеността. Успех ти желая!

# 28
ок а има ли вереятност да се навреди на плода,от хапчетата

# 29
kakvogledash, мила ето ти линк към листовката на Ясмин прочути я добре там пише, какво да правиш!!!

http://www.framar.bg/product_review.php?id=30000052&page_spe … 8%CD+%F2%E0%E1%EB.+*+21

Общи условия

Активация на акаунт