Въпрос за шишетата без бисфенол !

  • 6 249
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 521
Май тези на Нук били "безопасни". Ако въобще има такова нещо...
И Нук са с код 7, т.е. съдържат прословутия бисфенол.
Аз продължавам да си ползвам Авент и Нук Mr. Green

# 16
  • Мнения: 62
ние сме с шишета на бебе конфорт и те са без бисфенол,а и освен това имат страшно много видове биберони за различните храни.горещо ви ги препоръчвам Peace

# 17
  • Мнения: 804
Ако това ти е най-големия проблем, просто си кърми бебето и не се занимавай с шишета - чиста работа.
Леко раждане и мноооого кърма ти пожелавам!  Peace (ако не искаш да кърмиш си връщам назад пожеланията за много кърма)

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
B-free ползвам и аз, от пластмасата май няма други без бисфенол. Thinking

И знам така , но не съм напълно сигурна  Peace

# 19
  • Мнения: 1 091
Ползвам стъклени шишета на Камера и съм много доволна...
Peace

# 20
  • Мнения: 4 555
Ако това ти е най-големия проблем, просто си кърми бебето и не се занимавай с шишета - чиста работа.
И аз смятах да кажа, че има едни по-практични съдове за хранене на бебета  Joy И за съвсем безвредни, гаранция Simple Smile

# 21
  • Мнения: 4 292
Аз съм купила стъклени.

# 22
  • София
  • Мнения: 2 508
Цитат
Установено е, че този химикал е опасен за нормалното развитие на Вашето бебе и нанася следните поражения върху неговото здраве:
- нарушава имунната система
- рак на простата
- диабет
- ранно влизане в пубертет
- затрудннения при заучаване и запаметяване
- склонност към затлъстяване
- хиперактивност

Малеее, тоя химикал май е виновен и за световните войни, и за глада в Третия свят... ooooh! Joy

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 18:46 от autumnsphere

# 23
  • София
  • Мнения: 2 508
Така е то, като си цитираш мнението вместо да го редактираш...  ooooh! Embarassed

# 24
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Единствените, които със сигурност не съдържат тоя култов бисфенол са стъклените... За другите нищо не е сигурно!

# 25
  • Варна
  • Мнения: 89
Въпреки,че исках да кърмя,си купих B-free и съм доволна. Случвало се е да се цедя и да храня от шише. Първата ми помпа беше на Чико и съм опитвала направо от това шише да давам-е,толкова пуска този биберон,че детето се дави. С B-free нямам такъв проблем,а и не се тревожа,че малката ще свикне с "лесното",тъй като бибероните са твърди и не тече по много  Peace

# 26
  • Мнения: 790
....С B-free нямам такъв проблем,а и не се тревожа,че малката ще свикне с "лесното",тъй като бибероните са твърди и не тече по много  Peace

 Peace

# 27
  • Мнения: 1 512
Стъклените със сигурност са без бисфенол.Препоръчвам ти стъклените на Нук със широко гърло. Peace

# 28
  • Мнения: 6 713
Имам шишета на Нуби, които са без бисфенол. Но не са ми така удобни и продължавам да си ползвам Авент. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 19
adiri са страхотни

Общи условия

Активация на акаунт