Стара Загора 56

  • 30 009
  • 283
  •   1
Отговори
# 240
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Херо мари, оня хубав човек, дето изкупева хартия до вашия блок, що не работи? Ходя като луда с един багажник вторична суровина вече втори ден и все капалъ!
Ми като не ме питаш тъй ще си ходиш я   Mr. Green и третия ден щеше да ти е напразно ходенето защото той вече не работи. Майка му почина..той нещо сдаде багажа и се отказа. Доста е паднал и духом и тялом и незнам какво ще става с тоя човек.

# 241
  • Мнения: 6 243
Много съжалявам да го чуя. Дано се възстанови скоро човекът, изглеждаше много свестен.

Е, като е така, къде мога да предам един багажник стара хартия? Експри?

# 242
  • Мнения: 11 329
Аз съм добре, щом съм замислила да си дойда. Нали ми знаеш лудата глава.  hahaha
Мъникът обаче продължава да ми създава грижи. Вчера забелязах възелче до ануса, днес прокърви оттам, та следобед ще го водя на доктор. ooooh!

# 243
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Много съжалявам да го чуя. Дано се възстанови скоро човекът, изглеждаше много свестен.
Така е....и на мен ми се ще да се оправи. Преди няколко дни е видял Слави с лелята и вйобще не реагирал, че го познава...все едно няма никой пред него. Както и да е...да се оправя му желая.
Вечке нарамвай домочадието и идвай. Ще ти спретнем подобаващо посрещане Hug

# 244
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
с пици?
на чист въздух ...
с хубава музика ...

# 245
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Вечи, радвам се да го чуя това. Време ти беше да се успокоиш Simple Smile
Сега преглътни и страха от грипа и те чакаме у бУгарско Grinning

Аз един въпрос се канех да ти задам. Ти снимаше с обектив 18-200mm нали? Може ли да ми кажеш точния модел, че са няколко такива Никорите.
Наканихме се и ние да се въоръжим с техника. Тялото го избрахме, но сме в чуденка за обективите...

# 246
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Честито на именниците  bouquet

# 247
  • Мнения: 2 495
Здравейте Grinning
Извинявайте, че така нахлувам в темата ви,и то все още ми е рано, но се интересувам за педиатър подкрепящ изключителното кърмене и захранване на бебето след 6 мес.Да е на достъпно и лесно място(впредвид факта че живея в отдалечен квартал).Благодаря предварително  bouquet 

# 248
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 733
Успех ти желая, нашата като дойде след второто ми раждане започна много добре с препоръките за кърмене, но след малко си подкара по стария начин. Като наближихме годинката каза да кърмя докато мога и да не бързам да го отбивам. Но иначе си е за ранното захранване, казва все същото.

# 249
  • Мнения: 9 494
Здравейте Grinning
Извинявайте, че така нахлувам в темата ви,и то все още ми е рано, но се интересувам за педиатър подкрепящ изключителното кърмене и захранване на бебето след 6 мес.Да е на достъпно и лесно място(впредвид факта че живея в отдалечен квартал).Благодаря предварително  bouquet 


Привет Белла!
Какво е за теб "достъпно и лесно място"...център или квартала, който не споменаваш? Wink
Педиатъра на нашия син не ми се бърка нито за едното нито за другото Mr. Green, има кабинет и в кв. Кольо Ганчево и над гимназия " Хр.Ботев"...

# 250
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
впредвид факта че живея в отдалечен квартал).[/u]Благодаря предварително  bouquet 

Какво е за теб "достъпно и лесно място"...център или квартала, който не споменаваш? Wink
Тъкмо и аз това се чудех Wink
Нашата не е педиатър но аз и вярвам. Личен мой лекар е и Слави е записан при нея /както и племеничките ми/ Не ми се е месила за храненето /ранно или късно/ нито за кърмата.
Кабинета и е до паметника на Васил Левски.

# 251
  • Мнения: 2 495
Привет Белла!
Какво е за теб "достъпно и лесно място"...център или квартала, който не споменаваш? Wink
Педиатъра на нашия син не ми се бърка нито за едното нито за другото Mr. Green, има кабинет и в кв. Кольо Ганчево и над гимназия " Хр.Ботев"...

ами по-скоро ме притеснява квартала-живеем в АПК, и ми се иска "да ми е под ръка" в смисъл....да е наблизко кабинета.Доколкото знам от моите приятелки майки а може би и при вас е така, всяка гледа детската консултация да й е близко до дома WinkКато гледам, твоята педиатърка може да свърши работата, но наистина искам да подкрепя кърменето-за това просто не бих правила компромис, пък ако ще кабинета да й в Богомилово Naughty

# 252
  • Мнения: 6 243
Белла, и какво, ако подрепя кърменето, но не може да ти дава адекватни съвети? На думи няма педиатър, дето да не подкрепя кърменето. Ама от там насетне ... Палитрата е оцветена в целия спектър: от "подкрепям те, ти си супер, все така продължавай, ти си знаеш кое-как" до "кърменето е полезно, ама в кърмата няма желязо, затова давай след кърмене малко АМ". Мисля, че схващаш.

И да ти кажа, по цял свят не е работа на педиатрите да консултират майките за кърмене. При нужда - да, но иначе се търси специалист по лактация.

Моят съвет е - намери си удобна консултация с внимателен лекар, който да ползваш като лекар. Гледай дали си води детската консултация добре и дали дава направления, ако има нужда. За кърменето е казано - не питай старило (демек джи пи-то), а питай патило. Или направо питай Експрес, той напоследък забрави да иска хонорар от 5 лв. Mr. Green

Търся пункт за изкупуване на хартия!

# 253
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
Е, като е така, къде мога да предам един багажник стара хартия? Експри?

Роси, трите пункта, които "познавах", са "заминали"... Явно четирите стотинки за килограм са обезмислили дейността им... Продължавам да търся, имам бегъл спомен за изкупвателен пункт в складовата база на Интертед, ама ще проверя... Като краен вариант са сините контейнери, ама не знам дали това те устройва...



...се интересувам за педиатър подкрепящ изключителното кърмене и захранване на бебето след 6 мес...

Без да искам да те отчайвам... Тук такъв НЯМА... Има такива, които са надраснали собственото си его и се съгласяват четящите и информирани майки да правят това, което са решили за правилно по отношение на кърменето и храненето, но... Повечето си знаят "старата песен"... Даже няма и нов глас... Викат те на "пробно кърмене" на един месец и след като бебето под стрес (майката е под още по-голям, особено с първо дете) едва изсуче 40 милилитра, оне веднага започват свръх "вещо и професионално" да ти предписват изкуствени млека (не мога да се съглася с новото им име, според променената наредба)... Няма адекватни съвети, при проблеми не могат да ти дадат адекватни решения и просто трябва да се примириш, че от лекар НЕ МОЖЕШ да се поучиш... Разчиташ на себе си, НАС и информацията в интернет... Та така, няма да намериш такъв педиатър...



П.С. Това "НАС" в предпоследния ред е съвсем сериозно... Ако ти се струва ненормално да слушаш съвети за кърменето от мъж (сиреч аз)... Имай предвид, че сред пишещите тук има двама акредитирани консултанти по кърмене към Уницеф и още поне дузина изключително кърмели децата си майки, които могат да ти помогнат във всяка една ситуация... Дори освен тях има и една некърмила, която няколко месеца упорито се натискаше с помпите и също е достатъчно "светната" по тези въпроси... И все пак, имаш още достатъчно време да прочетеш мнооого неща...




П.С. Хапкей, творили сме едновременно... Mr. Green

# 254
  • Мнения: 619
Хапчице любима,писах ти на лично един пункт,ако работи ,ще съм твърде горда от себе си, че веднъж поне знам повече от Експри  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт