Стара Загора 56

  • 30 012
  • 283
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 86
Аз съм добре, щом съм замислила да си дойда. Нали ми знаеш лудата глава.  hahaha
Мъникът обаче продължава да ми създава грижи. Вчера забелязах възелче до ануса, днес прокърви оттам, та следобед ще го водя на доктор. ooooh!
Мили мами имам поръчка да ви съобщя, че тази вечер двамата с Елиас са приети по спешност за операция в болницата в Саарбрюкен в детско отделение . Подроности очаквайте по нататък.  Дано всичко да  мине добре.

# 256
  • Мнения: 619
Мили мами имам поръчка да ви съобщя, че тази вечер двамата с Елиас са приети по спешност за операция в болницата в Саарбрюкен в детско отделение . Подроности очаквайте по нататък.  Дано всичко да  мине добре.
Дано да мине добре.Трябва да мине добре.
Много съжалявам за тази новина.

# 257
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 371
Ох...милата Вечерница Hug Ще стискам палци всичко да мине добре.
Хапке до нас имало още едни пунк за хартия. В блока зад нас.

# 258
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 733
Бързо оздравяване на бебчо Елиас!
Пункт за изкупуване на хартия имаше на Левски, но не знам дали работи още. И в складовете след бариерата в дясно 3 ст. изкупуват.

# 259
  • Мнения: 6 243
Майко мила, какво му е на бебчо?! Мери Попинс, моля те, като имаш повече информация, пиши непременно тук!

Мерси на всички за идеите за моята хартия. Почвам да обикалям по посочените адреси. Един багажник стари списания = 34765 литра питейна вода. Да спасим природата, ала - бала!

# 260
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Съжалявам да чуя това за Вечи и Елиас. Дано се оправят по-бързо. Ще чакаме хубави новини  bouquet

Хартия не знам къде изкупуват и педиатър, който е за изключително кърмене и късно захранване - също. Сори Grinning

И все пак, Белла... моят съвет е да намериш педиатър, който да е предимно лекар, както е казала Хапката и да няма великото самочувствие на всезнаещ и всеможещ. Така ще имаш възмност да си прилагаш начина на отглеждане и хранене, който смяташ за най-добър без да ти се налага да лъжеш за това. Успех от мен  bouquet

# 261
  • Мнения: 280
Ще има ли някой днес на Бирхалето?Хванали са ме лудите,не ме свърта и имам нужда от въздух и приказки.

Белла,Джейд,Хапката и Експрес са били изчерпателни.Послушай себе си и избери лекар,който и ти харесваш.Нашият личен лекар е за цялото семейство и сме много доволни от него.При последния ни разговор каза,че уважава много хомеопатията,въпреки че не я разбира,което направо ме разби.Това да го чуеш от доктор,учил 6 години в БГ университет ,си е направо революция.

Хапке,дай да се видим утре пред работното ти място,когато и нашата кола е там,да ти прехвърля едни неща в багажника.Че ги разкарва Стефан от месец,а на твоето Мило не му отивали на цвета на колата и не ги ще.Ако вече си го освободила от хартията,де Wink

Вечи,стискам палци и се моля за скорошно и хубаво разрешение на проблема ви.Чакаме информация.

Херке,като ви видях моравата на къщата и ми се приправиха цигански колелета.

# 262
  • Мнения: 6 243
Злати, багажникът ми е пълен до горе и не зная дали до утре ще го освободя, защото тия дни са ми много натоварени, но ще сложа "твоите" работи на задната седалка. Не се разкарвай, нека Стефи ми се обади и ще направим прехвърлянето.

# 263
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Днес сме от 12:00, Злати.

# 264
  • Мнения: 0
Ще има ли някой днес на Бирхалето?Хванали са ме лудите,не ме свърта и имам нужда от въздух и приказки.



И аз искам...

# 265
  • Мнения: 86
Майко мила, какво му е на бебчо?! Мери Попинс, моля те, като имаш повече информация, пиши непременно тук!


И аз като вас се притеснявам за цялата ситуация. Обеща ми да се обади и да ми каже как са и какво става, съответно и да ви пиша на вас. Стискайте палци всиччко да мине. Може би аз съм с най свитото сърце.

# 266
  • Мнения: 139


Търся пункт за изкупуване на хартия!

Пункт за хартия има на ул. Васил Левски, под бул. Руски.
Що се отнася до педиатъра аз не мисля, че най-важното му качество е това да подкрепя кърменето и да е за късното захранване. Че той и да подкрепя и да не подкрепя кърменето, кой с извинение го бръсне за слива?Който иска полага усилия и кърми който иска чака шесте месеца и захранва, който не иска почва от втория месец със сока  Shocked. Важното е да е добър професионалист, да чете мноооооого СЪВРЕМЕННА литература, да има подход към детето и към родителите, да е добър диагностицик и да прибягва към антибиотиците в краен случай.И да е на удобно място.
Аз съм, много доволна от моя педиатър - д-р Л. Колев. Има кабинет и в кв. Кольо ганчев, така че ако те интересува мога да ти дам телефоните му на лични.

# 267
  • Мнения: 9 494

Аз съм, много доволна от моя педиатър - д-р Л. Колев. Има кабинет и в кв. Кольо ганчев, така че ако те интересува мога да ти дам телефоните му на лични.

Peace
И аз същия имах предвид Wink Другия му кабинет е в МЦ "Ависта".

# 268
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 930
Аз пък искам на аватара ти...  newsm56

# 269
  • Мнения: 2 448
Аз пък искам на аватара ти...  newsm56

Аз мислех, че си там, на аватара.  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт