Пораснаха МЛАДОСТките ни мъничета и много от тях са вече ученичета!

  • 22 997
  • 258
  •   1
Отговори
# 210
  • София, България
  • Мнения: 2 228
Сори за оффа, но исках да ви помоля за нещо, гласувайте за наши приятели в този конкурс:

http://www.svatbata.bg/konkurs/show/981.html

Не е необходима регистрация или нещо подобно, просто всеки ден може да се гласува за 3 снимки. Пускам ви линка, защото ме доядя на тия връзкари на първото място, и двете им снимки са 1-ва и 2-ра. Гласувайте за някоя друга снимка ако ви харесва:

http://www.svatbata.bg/konkurs/vote.html

 но ми се иска да преборим корупцията  Peace

# 211
  • Мнения: 2 274
Бясна съм! От 1 час нямаме вода! Звъня на идиотите от Софийска вода, но никой не вдига на "спешния" им телефон за повреди  #Cussing out! Чудно сега как да си изкъпя детето и да си измия чиниите, дано водата за пиене поне да стигне, че не ми се излиза в тоя студ #Cussing out!
Колкото до купона в Славяни - ходила съм лятото на една сбирка - вътре не е особено голямо,, но пък става страшен купон Simple Smile!

# 212
  • Мнения: 2 159
Здравейте,
Днес пуснах малката на ясла, а аз се разболях, направо в какъв ужасен цикъл сме влезли Twisted Evil
радос в 70-то ОДЗ сме там към патиланци
Въпросната жена се казва Надя Twisted Evil сега очаквам пак злобни забележки какво бебе сме и как всички други можели, но.... не ми пука
За тези празненства и на мен ми се ходи и миналата година се замислих, но забелязах, че всички се познават, а аз не познавам никой Confused
Сега ще погледна темите
сетих се да ви питам момичета, имате ли парно? не мога да разбера на нас защо не са ни го пуснали още?

Последна редакция: вт, 18 ное 2008, 11:55 от barabana

# 213
  • Мнения: 1 531
Във връзка с извършване на строително монтажни работи в жк. „Младост” на 19 ноември 2008 г. от 10.00 до 22.00 часа е необходимо временно прекъсване на водоснабдяването в жк. „Младост” І бл. 2А, бл. 7, бл. 8, бл. 9, бл. 11
При необходимост от продължаване на работата над 12 часа ще бъде осигурено алтернативно водоснабдяване с водоноски на адрес: жк. „Младост” І бл. 11

туй по мейла идва, че съм абонирана за новини от софийска вода Peace

# 214
  • Мнения: 3
Аз съм в 471 и снощи към 22 топлата вода внезапно стана студена и потече мръсна. Интересно ми е дали само в нашият блок е имало проблем или в района. Тъкмо бях в банята с пяна на косата  #Cussing out

# 215
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
При нас така вчера преди обяд, за кратко. Оказа се че са пуснали парното. Не зная дали има връзка. Парното е под всякаква критика. Топлото едва затопля метала на радиаторите, а какво остава да топли и стаите. Ние сме в 419

# 216
  • Мнения: 3
Парното го пуснаха в петък. Събота и неделя беше се стоплило значително. Но от понеделник тръбите са доста по-студени, съответно и температурите в стаите паднаха. Може от топлофикация да са намалили топлоподаването.

# 217
  • Мнения: 2 274
При нас проблема с водата се оказа в самия блок - развален хидрофор, който не може да осигури нужното налягане, за да се качи водата на горните етажи. На следващия ден го оправиха, но ми е чудно защо след 19 часа на тия телефони никой не отговаря? Ами ако има спешна авария? Не трябва ли да има екип за подобни ситуации?

# 218
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
При нас в събота и неделя си бяха ледени тръбите. От вчера на обяд са слааабо топли. А стаите са си студени.

# 219
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние имаме парно от сряда или четвъртък и всичко си е ОК - и тръбите, и радиаторите са горещи. Дори въпреки факта, че само един радиатор сме пуснали постоянно за сега - температурата вкъщи се вдигна с 4 градуса само от тръбите, които минават през стаите.

# 220
  • Мнения: 533
Днес и аз вече звъннах на Топлофикация и се оказа,че човека дето отговаря за нашия блок бил болен и много любезно ми казаха,че ще изпратят друг......И О...ЧУДО след няма и час ни пуснаха ПАРНОТО! newsm44

# 221
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Ами дали ще стане нещо ако се обадя за много слабото парно. Може ли телефон да дадеш някакъв. То не пречи да се опита. Но ще разпитам и съседите, да не би проблема да е само при нас - идея нямам как може да е само при нас, но все пак ще разпитам.

# 222
  • Мнения: 533
Меги,виж при съседите , защото може да се е образувала въздушна възглавница  Wink
Ето ти за всеки случай тел. на Топлофикация в Младост 3 - 8750210/може би това е аварийна служба за вс.Младости/аз тук звъннах! newsm10

# 223
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Много ти благодаря

# 224
  • Мнения: 2 274
ФОФО эф[/sub]

Общи условия

Активация на акаунт