Детска градина

  • 2 446
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 23 686
Едно време това беше училището за надарени деца. Към днешна дата училището на децата на известните.
Това място посещават съвсем обикновени деца с необикновено болни от амбиции родители.
Не си права. hahaha Освен родителски амбиции трябват и здрави връзки и/или известно фамилно име. Не става само с едните голи амбиции, кинти си трЕбват. Mr. Green

# 16
  • Мнения: 148
Т.нар. "тест" представлява събеседване, на което се задават въпроси от рода на: "Как се казваш?", "На колко си години?"
Мисля, че е съвсем нормално дете на 3 г. да може да отговори на тях. За съжаление, ако детето е по-срамежливо няма време да се отпусне и да отговори.
Така че изпитът не е толкова страшен, но е за по-контактни деца.

От това, което съм чела, май не става въпрос само за тези безобидни питанки. Говори се за курсове, частни уроци,книжки за подготовка Rolling Eyes
пиша от собствен опит

# 17
# 18
  • Мнения: 9 814
Т.нар. "тест" представлява събеседване, на което се задават въпроси от рода на: "Как се казваш?", "На колко си години?"
Мисля, че е съвсем нормално дете на 3 г. да може да отговори на тях. За съжаление, ако детето е по-срамежливо няма време да се отпусне и да отговори.
Така че изпитът не е толкова страшен, но е за по-контактни деца.

Съвсем не става въпрос само за това.
Тригодишното дете трябва да знае цветовете, да съпоставя "горе-долу", "голям-малък" и пр. неща, които обикновено затрудняват доста по-големи деца.
И да преди изпитите има и уроци към тази ДГ, книжки, по които децата се подготвят.....

# 19
  • Мнения: X
Знаете ли нещо за детската градина за надарени деца в Горна баня-София? Praynig

Какво точно те интересува? Дъщеря ми я завърши тази година, та мога да ти дам прясна информация.

# 20
  • Мнения: 4 392
Tц, тц....Така ли му викат вече? За "надарени деца". Joy
Мислех, че нищо не може да ме учуди .. Whistling

А ясленска група дали има? И какви ли са критериите?  newsm78

Кажи баба, тенкю Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт