КГБ = Клуб на Готините Баби - 43

  • 24 510
  • 593
  •   1
Отговори
# 510
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 327
 Добър ден и от мен от работното място - имам "прозорец"! Днес от 12,30 съм пътуваща - разнасяме децата по родните им села.Та не знам кога ще се върна и за това се обаждам от тук.
Баба Мими също не пише,че е на работа,а следобяд ще има много важни гости от Бургас: сватята и зетя.Моли да я извините,че не може да стигне до компа.

 ЛЕК ДЕН НА ВСИЧКИ     (Мастерчето дали стигна?)
    Марси,ама как мислим еднакво!

# 511
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Здравейте момичета ..не съм ви чела назад признавам само две страници  Blush Blush Blush

Пишете спокойно темата съм я направила вече и чака 30 страница . Hug Hug Hug

МАРСИ ЧЕСТИТА ТИ ПРИДОБИВКА ДА СИ Я ПОЛЗВАШ СЪС ЗДРАВЕЕЕЕ.. Hug Hug Hug
СЕГА ОТИВАМ ДА ВИ ЧЕТА .. Crazy

# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 614
ТОКУ ЩО СЕ ЧУХ С МАСТЕРЧЕ ПРИСТИГНАЛА Е ПО ЖИВО ПО ЗДРАВО....  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44:hug: Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Вече е при мама и е много щастлива.... Hug Hug Hug Hug

# 513
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Браво на Мастерче !
Благодаря ти Зиче,за добрата новина.
 Hug Hug Hug за всички от КГБ.Днес е много пусто тук newsm78,защо ли ?

# 514
  • Мнения: 2 025
Браво на Мастерчето!
Ами днес е петък - кой по задачки,кой се е скатал нанякъде,кой си е тръгнал по-рано Grinning Grinning
И на мен времето ми днес минава бааавнооо,само току погледна часовника ,ама къде е 16.30!
не ,че през почивните дни ще почивам,ама поне няма да ставам рано ! Grinning GrinningСамо  от мисълта ,че няма да ставам  ми е приятно,пък ако даже и да стана с половин час по-късно от обичайното Joy Joy
Утре ме чакат чушки,камби,карфиоли - есенни занимания Laughing

# 515
  • Мнения: 7 480
                        Привет и от мен! Наработих се за днес и продължавам в къщи.Едвам сега успях да стигна до компа и май скоро ще ставам защото трябва да ходим с деди и Неда /ние все още я взимаме на обяд/ до ДГ за Ран и Мими.
                        Мастърче,бравооооо!Голям шИфьор си!  Hug Hug Hug Аз докато се върна от работа и ти си прекосила БГ-то! Peace
                        Айша,хич не се и опитвай да даваш съвети и да контролираш защото обикновено не те чуват.Аз така бях с моите и лееекичко подмятах съветите в противен случай....нъц и почва спора.Я,да видиш сега как ме обичат откакто се изпожениха и имат деца! Mr. Green Аз бягам-те ме гонят....като в приказката за К:осе Босе ....все ме хващат за опашката  Mr. Green ама аз я отрязах.Не,че промених положението ...пак съм в капана и май за себе си имам време само късно вечер и то ако не съм заспала. Laughing Ето и сега спор- къде са на Неда шапките  #Crazy отговор ...ами няма...премълчах и вчера като тръгнах на обяд купих прежда и от 21 до 22 ч изплетох шапка на Дудка.Сега чакам мамичката да я изненадам,че...има шапка. Laughing Ако бях отговорила още щяхме да водим дебати.Така,че споко.Всяко нещо с времето си. Laughing Все пак да ти кажа и един бабешки лек за кашлицата /ако успееш за я прилъжеш/   Литър вода в него слагаш една глава кромид лук измита и разрязана на четири с обелките,една лъжица супена ленено семе,една ябълка измита и разрязана също на четри с кората,със семките и 7-8 ореха измити,но разчупени с черупките.Вариш докато водата остане  две трети и сервираш като чай с мед или захар ,както обича.За препоръчване е мед,ама ако не ще може и със захар.Кашлицата минава много бързо.Аз така се оправих,че при мен и цигарките отгоре малко множко ми дойде.Сега пак мисля да варя,че нещо пак почнах да подкашлюквам.
                         

# 516
  • Мнения: 23
Много се радвам за Мастерче! Огън - момиче ни е тя!  Hug
Благодаря за пожеланията, Зиче! Вече си имам и интернет от днес, остава да се пренесем и да се радвам на нещата!
Тук времето е приятно - не е слънчево, но топличко и спокойно. Дано се задържи така!
Хубав и спорен след обяд ви желая, момичета. Малко остана до края на работния ден( за тези, които са на работа).

# 517
  • Мнения: 814
За Мастерстчето -  smile3525 smile3525 smile3525, знаех си,  че ще поднесе изненадата! Нека са щастливи  тя и родителите й .- това е върховно цастие!
Аз с ъщо имам изенада - значи.../мразя я тази дума, никога не ми е носила добра вест!/...единият от ма"сторите е контузен, довършителните работи - поне след седмица, моето пътуване до мама, тати и сестричка -съпроводено със Стефчо- последния момент изявено като желание, аз на автогарата, чакаща автобуса, за да се хвъря в него и да се понеса на крилете на...и  той ми се появи, не че не го искаме и обичаме, ама...аз още съм в Плевен, този град никак и като че ли никога не съм го обичала, а в такива ситуации просто го ненавиждам... Досадих ви, но при мен всяко пътуване, без значение в каква посока е, ми е взривоопасно. Погълнах поредното"апче и...напред.
Извинете ме, нямаше пред кого да изплача , но ви чувствам толкова близки!
Сигурно ще ви чета утре, като се върна в Плевен...не го бях запланувала точно така, но...
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hugза вас!

# 518
  • Мнения: 2 025
На всички  пожелавам приятни почивни дни ! Hug Hug


Марси - честити придобивки и дано се подредиш до понеделник ! Hug

Жабче- - в събота и неделя нямам интернет,за това от сега искам да  пожелая весело изкарване на сватбата  на цялото семейство! Нека любовта   е спътница  на младоженците през целия им съвместен живот ! Hug Hug
Hug Hug Hug

# 519
  • Мнения: 23
И аз ще се присъединя сега към пожеланията за Жабка и цялата и семейство.
Весело, незабравимо, безпроблемно изкарване на сватбата!
Дълъг и много щастлив семеен живот на младоженците!
Здраве и късмет на Жабче и Краси! Дълги години да се радват на деца, зетьове, внуци и правнуци!
           

# 520
  • Мнения: 4

Бабетки спокойни почивни дни, на всички.
Кой с внуци кой без внуци.
Жабче весело изкарване на сватбата.
Много любов на младите.

# 521
  • София
  • Мнения: 16 211
Прибрах се и ви изчетох.
Браво на Мастерчето, вече е сериозен шофьор.
Дидиа, благодаря за рецептата. Но при нас това е мисия невъзможна. С голям зор изпива някое и друго хапче от време на време. Постоянно намирам предписаните лекарства разпилени в чантата и. Явно генетично е заложено в нея - да прави всичко за да се разруши - и за здраве, и за личен  живот и за отношения. Баща и беше такъв по характер, затова стигна само до 39 год.
Както и да е, да не ви занимавам с глупостите си.
Петък вечер - кажете нещо весело.

# 522
  • Мнения: 7 480
                      За петъка  Laughing и за знаещите руски ! Петъчна азбука! Laughing
http://ziza.ru/2008/10/10/pjatnichnyjj_alfavit_31_foto.html

Последна редакция: пт, 10 окт 2008, 17:34 от Didia

# 523
  • Мнения: 7 480
                           Жабче,желая с Краско да сте най-щастливите родители на най-хубавата булка!Весел празник!
                 
                           На младите пожелавам:
                           Бъдете си за всичко необходими,
                           дори в житейските прости неща.
                           Само така през годините трудни
                           ще покорите света!
                           Не искайте един от друг неща невъзможни,
                           достатъчна е и една дума добра.
                           Изживейте заедно всички минути тревожни
                           до мига,когато ще сте с посребрена коса.
                           Нека очите ви в една посока да гледат,
                           а ръцете да милват послушни деца!
                           Нозете ви една посока да следват-
                           пътеката на любовта и радостта!
                                                                                     

                           

# 524
  • София
  • Мнения: 4 179
Жабче, не се и съмнявам, че ще е най хубавата и весела сватба с такива хубави хора като вас.
Присъединявам се към написаните преди мен пожелания за младото семейство, а на вас за се радвате дълги години на децата, да ожените и внуци и правнуци.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт