Глиганки 8

  • 25 511
  • 453
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 27 524
Ето ме и мен,  Hug

Ние сега се излюпихме със ситния и се дотътрих с кафето и аз. Времето е хубаво и ще излизаме днес да се помотаем. Трети ден подкарвам, предните два съм доволна много. Не съм се мерила още, по-натам. Вчера си купих яке и нови щори за кухнята.
Хубав ден на всички  Simple Smile

# 31
  • Мнения: 35
Блонди, направо си като фолк звезда на турне в Париж. Покажи якето де, пусни едно фото. Аз пък не мога без да се премеря. Правя го всяка сутрин нагладно Laughingтака де да съм по-лекичка.
Марчи-какъв точно спорт възнамеряваш да включиш???

# 32
  • Мнения: 27 524
Щорите

Якето

Аз съм си фолк "звезда", ама бивша   Joy hahaha








# 33
  • Мнения: 35
Блонди ти ме разби, нямах никаква представа. Ще пиша още, сега синът ми ме изритва от компа. Доскоро.

# 34
  • Мнения: 35
Здрасти пак. Леле Блонди, незнаех, че си известна. С интерес изчетох всичко. Бях чела някъде във форума за теб и Слави, но помислих, че е някаква шега. Ама, че си била фолк певица, бога ми незнаех. Както и да е внесе малко свеж полъх в темата.
Апропо щорите са супер. Гледах подобни в каталога на Икеа и мисля да си купя.
Хайде чао засега от мен  bouquet

Последна редакция: сб, 11 окт 2008, 09:55 от ekaterina

# 35
  • Мнения: 27 524
Ами, известна, глупости   Grinning Hug

От Икеа са щорите, много са хубави, да. Имаше и в тъмносиво, бели, но този цвят, между лилаво и кафяво, на мен ми хареса най-много  Simple Smile






# 36
  • Мнения: 781
ekaterinка, аз съм фена на Синди, имам и кростренажор, на който му бърша праха всеки ден EmbarassedОбаче май ще отложа още малко спорта, по здравословни причини, ама ще пиша по нататък за това Rolling Eyes
Ех, Блонди- славни времена HugПодобрила си настроението забелязвам, радвам се Simple Smile

# 37
  • Мнения: 737
Блонди Hug ама ти си била върха бе душа! Hug
Сега вече разбрах тъжният ти пост за поддържането.Въобще не ти трябва много,за да си пак същата. HugДавай-с теб сме! Hug

Иренка,и ти ще успееш!Аз близо 6 години си влачих многото кила.Да не говорим колко време ще се боря и със задържането Wink


# 38
  • Мнения: 27 524
Момичета,  Hug
довечера имаме гости:
Салатка от печени тиквички, зелен млад фасул с чесън, орехи и изцедено кисело мляко.
Салатка от чери-доматчета, топченца моцарела, копър, пресен лук и кубчета авокадо.
За предястие - шунка от Парма, козе сирене с орехови ядки, ръжени хапки с два вида пастет - бял и оранжев, с пушена сьомга.
За основно - телешко филе на лентички с лук, чесън, челадинки и чушки.
Гарнитура - печени резени батати в сметана с индийско орехче.
Десерт - торта с блат от сушени сини сливи, лешници и черен шоколад. После ванилен пудинг и шоколадови люспи с решетка от бял шоколад.
Всичко сама направих днес, няма да е диетична вечер  Simple Smile Crazy

Пишете вие как сте  Heart Eyes

# 39
  • Мнения: 35
Блонди, сигурно цял ден си се трудила cook cookЩе шашнеш гостите си. Отекоха ми лигите само докато четях менюто. Аз не съм режимна, синът ми в сряда навърши 10 години. Оттогава три пъти /днес включително/ празнуваме рожденния му ден, с роднини с приятели и с приятелчетата му, като всеки път има торта и мнооооооооого ядене.

# 40
  • Мнения: 27 524
Да е здрав и щастлив   bouquet
Днес продължавам, до края на януари искам да съм свалила 15кг  Crossing Arms Баща ми началото на февруари навършва 70г и ще има парти, гости, танци и искам да съм хубава  Blush Това ме стимулира, важно е за мен да има нещо, което да ме държи в кондиция. Не трябва да е така по принцип, но помага  Simple Smile
Днес времето е супер, чакам ситния да се наспи и ще си направим пикник до някой замък  Party

# 41
  • Мнения: 737
Момичета,  Hug
довечера имаме гости:
Салатка от печени тиквички, зелен млад фасул с чесън, орехи и изцедено кисело мляко.
Салатка от чери-доматчета, топченца моцарела, копър, пресен лук и кубчета авокадо.
За предястие - шунка от Парма, козе сирене с орехови ядки, ръжени хапки с два вида пастет - бял и оранжев, с пушена сьомга.
За основно - телешко филе на лентички с лук, чесън, челадинки и чушки.
Гарнитура - печени резени батати в сметана с индийско орехче.
Десерт - торта с блат от сушени сини сливи, лешници и черен шоколад. После ванилен пудинг и шоколадови люспи с решетка от бял шоколад.
Всичко сама направих днес, няма да е диетична вечер  Simple Smile Crazy

Пишете вие как сте  Heart Eyes

Малеееее,потекоха ми лигите Mr. Green
Блонди,това сама ли го приготвяш?
Изби рибата с това меню LaughingА аз мислех,че ми се яде една само една голяма свинска пържола с пържени картофи Mr. Green

# 42
  • Мнения: 27 524
Малеееее,потекоха ми лигите Mr. Green
Блонди,това сама ли го приготвяш?
Изби рибата с това меню LaughingА аз мислех,че ми се яде една само една голяма свинска пържола с пържени картофи Mr. Green

 Joy Сама, сама, много ми харесва да готвя. А само допреди година можех само сандвичи да правя  Crazy

# 43
  • Мнения: 35
Добро утро  food010 Къде сте глиганки сладуранки Grinning мими то, мистик, линдита и т.н. Надявам се отсъствието ви да не означава проблеми.
Блонди-голяма цел си си поставила, дано успееш. Споделяй менюто си /диетичното де/, защото другото само като го чета пълнея Laughing

# 44
  • Мнения: 226
Здравейте,момичета! Hug
Минавам набързо да Ви видя,защото имам много работа.При мен няма нищо интересно.Малката ми дъщеря беше зле и цялата нощ в събото срещу неделя е повръщала.Сега е по добре.В петък се мерих и имам минус от 2.400 кг.
Желая Ви лек и отслабващ ден!

Общи условия

Активация на акаунт