Мъжът ми ме нарече..........

  • 15 634
  • 179
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 556
Вероятно се знае какъв е проблема тогава?

# 76
  • Linz
  • Мнения: 11 619
За тези,които смятат ,че проблема е в електроуреда, става въпрос за преса за изправяне ня коса.И както някой в по-горните постове каза,че явно това е отпушило нещо... не е проблема в уреда според мен.
Уреда предполагам не е негов... Thinking

# 77
  • Мнения: 1 447
Явно проблема с електроуреда е отключило това което му се е насъбрало от доста време предполагам.
Седнете и поговорете къде е проблема защото е ясно,че от един електроуред не се стига до събиране на багажа и гонене от вкъщи.
Успех и дано се разберете и дано не се налага да търпиш повече такива обиди,защото никак не са приятни.

# 78
  • Мнения: 2 716
А ако я нарече "бокбук" тайно, не пред децата, на уше - тогава може.
Аз смятам, че уредът (то пък един уред-преса за изгаряне на косата) е отворил кутията на Пандора.
Сега пуйчим как да я затворим.

РЕНИ  Joy може и негов да си е.

# 79
  • Мнения: 301
 #Crazy от всичко изписано аз разбрах, че хората се карат (няма семейство, в което никога да не са се карали ) и от всичко казано от жената, както и от факта, че е изненадана е очевидно, че това с обидите и гоненето се случва за първи път. Жената никъде не казва, че имат проблеми или че не се разбират с мъжа й. Винаги има първи път за всичко, но и аз не разбирам как без даже да са поговорили, някои я съветват да си събира багажа. На всеки понякога му писва, идва в повече и казва неща, които иначе не би казал. Не че го оправдавам, но не го и заклеймявам човека - до доказване на противното.
Никой не иска да се кара пред децата си, ама то ако е тайна кавга - по-малко кавга ли е?
Чий е уреда едва ли е проблем - в семейството се говори и така се разрешават проблемите, поне на първо четене така се процедира според мен.
Дано всичко е наред и по-малко караници  Peace

# 80
  • Мнения: 246
 smile3501  И тази тема се опропасти  #Crazy
Жената иска съвет или по-скоро да разбере случва ли се и в другите семейства,а не на кого му липсва години,възпитание и т.н.....

# 81
  • Мнения: 251
Според мен той ти изневерява. Съжалявам, че го казвам толкова директно, но такова инцидентно избухване не е случйно.
Надявам се да греша, но .... Sad

Съжалявам, но и аз съм на същото мнение!
И при мен се случи нещо подобно преди време, но без обиди!
Не знам, как да го кажа................
Ама се оказа, че са ми намерили заместничка!
А сега година по-късно вече съм разведена!

P.S. Дано не съм права!
  bouquet

# 82
  • Мнения: 59
В него се е отприщил доста насъбрал се гняв.Заради едното нищо не може така да се обижда и да се гони и т.н.Помисли какво е било държанието му, да речем седмица или две преди тази случка, да речем телефонно обаждане,което го е притеснило или друг вид проблеми.Все нещо друго трябва да има,което да ти подскаже защо е реагирал така.Обмисли добре нещата,поговорете ако трябва,но ми се струва ,че тогава ще чуеш далеч по-лоши неща/дано греша/.А колкото до събирането на багажа,ако има къде да отидеш,си вземи децата
 и го остави за известно време.И няма да е лошо ако имаш възможност да разбереш как му минава времето.
видях,че преди мен са ти го казали,аз реших да ти го спестя,но и аз мисля че има друга.

# 83
  • София
  • Мнения: 6 375
някой сети ли се да обясни на авторката, че ако има брак с този мъж, не може просто да я изгони от дома, независимо чий е.
има си закони, туй-онуй... при един развод, с тия две деца, накрая може той да се окаже изгонен от семейното жилище.

не се поддавай на провокации за гоненици и събирания на багажи, освен ако самата ти не го искаш.

# 84
  • Варна
  • Мнения: 2 272
объркана Прави се така: Довечера като се прибере му казваш, че ти е невъзможно да живееш с човек, който е способен да те обижда по такъв каруцарски начин (не, че ако е рафинирано ще е по- малко болезнено де) и му предлагаш да си стегне багажа и да ви освободи от присъствието си. Без значение, че жилището е негово, напусналият да е той, тък като децата остават с теб и ще ползват бащиното си жилище до навършване на пълнолетие. Twisted Evil
Бъди горда, нахална и уверена в себе си и му разкажи играта! Заслужил си го е!
jam ме е изпреварила!

# 85
  • Мнения: 4 434
Друг път не те е обиждал така ли?

# 86
Не очаквах толкова много хора да се включат.Благодаря отново на всички.Не никога не сме се обиждали така, и пак казвам карали сме се но след 10 мин всичко минава и заминава просто този път е по-различно.Каза го видимо раздразнен и силно афектиран, но всичко заради една преса newsm78.

# 87
  • в моя свят на мир и любов
  • Мнения: 1 996
Мисля, че понякога мъжете се самозабравят и започват да говорят и вършат глупости. Трябва да им се напомни, че светът не се върти около тях.
Специално в тази ситуация може би е най-добре да се проведе разговор, за да се изясни същността на проблема.
Ако разговорът не доведе до нищо, то авторката спокойно може да заяви, че мъжът й е свободен да си събере багажа и да се изнесе.

Не мисля, че махването с ръка и забравянето на ситуацията ще доведат до подобряване на нещата.


И за успокоение на авторката, преди година моят мъж си позволи да използва такава грозна дума.
Бях го накарала да сглоби едно двуетажно легло като леко го модифицира. И понеже е мъж и няма въображение, не можа да си представи как ще изглежда леглото и през цялото време мърмореше, че идеиите ми били глупави и изродски.
Естествно, след като всичко стана готово, много му хареса и ми се извини, но "казана дума - хвърлен камък".
Признавам, че тогава се обидих страшно много и до ден днешен не пропускам случай да му го напомня.

Успех, и пиши как е протекъл разговорът ви.

ПП: За малко да забравя, ако си вземеш някакви валерианови капки преди това, ще си по-спокойна и по-трезво ще преценяваш думите. Емоциите общо взето са лош съветник.

# 88
  • София
  • Мнения: 1 352
Аз по-нагоре бях поставила едни въпроси, на които Объркана въобще не си направи труда да отговори, ами само повтаря едно и също като папагал. Чак започвам да се чудя толкова ли е объркана или умишлено спестява истината. Всъщност след 5 страници чешане на езици изплю, че повода за грозните и обидни думи е една обикновена преса за коса, нещо което според мен можеше да каже още в първия пост. Мисля си че това всъшност не е цялата истина, а има нещо, което ни се спестява.

# 89
  • Мнения: 2 471
smile3501  И тази тема се опропасти  #Crazy
Жената иска съвет или по-скоро да разбере случва ли се и в другите семейства,а не на кого му липсва години,възпитание и т.н.....



Аз казах по горе, че според мен има някакво натрупване. Няма никаква логика, просто заради единия счупен предмет да започне изведнъж с грозните думи. Няма оправдание за тях и съвета ми е да се проведе разговор в семейството. Децата НЕ трябва да са свидетели на грозни сцени. Ако до момента е имало нормална комуникация и обиди от този сорт са изказани за първи път - не мога да си представя, какво е отключило тази негативна реакция. Бъди силна и се опитай да си спокойна. Едва ли мисли наистина тези неща съпругът ти. Но всеки има достойнство и ти трябва да запазиш своето. Успех довечера и направи това, което е най-добро за теб и децата ти  Hug

Колкото до другото, което съм писала - мое мнение!

Общи условия

Активация на акаунт