Мъжът ми ме нарече..........

  • 15 635
  • 179
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 221
Цитат
Мисля, че понякога мъжете се самозабравят и започват да говорят и вършат глупости. Трябва да им се напомни, че светът не се върти около тях.
Специално в тази ситуация може би е най-добре да се проведе разговор, за да се изясни същността на проблема.
Ако разговорът не доведе до нищо, то авторката спокойно може да заяви, че мъжът й е свободен да си събере багажа и да се изнесе.

Не мисля, че махването с ръка и забравянето на ситуацията ще доведат до подобряване на нещата.


И за успокоение на авторката, преди година моят мъж си позволи да използва такава грозна дума.
Бях го накарала да сглоби едно двуетажно легло като леко го модифицира. И понеже е мъж и няма въображение, не можа да си представи как ще изглежда леглото и през цялото време мърмореше, че идеиите ми били глупави и изродски.
Естествно, след като всичко стана готово, много му хареса и ми се извини, но "казана дума - хвърлен камък".
Признавам, че тогава се обидих страшно много и до ден днешен не пропускам случай да му го напомня.


оф топик може би...

това, че някои мъже се самозабравят и си мислят, че света се върти около тях е така, същото обаче важи и за жените...

п.п.  скъпа ми  luda ... 1. Ако си искала мъж с въображение - да с си взела такъв - никой нти е виновен... 2. Като няма въобръжение и не може да си представи какво се върти в прекрасната ти главица, що въобще си го карала човека да го прави, до там си го докарала, че да използва разни грозни и лоши думички.... 3. Е те това с напомнянето и натякването знай, че е повод един мъж да си грабне шапката и да се попилее нейде из широкия свят....

# 91
Аз мисля че първо трябва да поговорите на спокойствие и после да взимаш тези съдбоносни решения. На всичкото отгоре имаш и деца премисли всяка твоя дума и стъпка и тогава действай.

# 92
  • Мнения: 2 716
Оф-оф
Тати 2-ра серия - омъжена съм за теб явно.  red
Всичко, което ви помолим "не може", "не става" или "добре, после"
И ако повторя - натяквам.
Ах какъв бой за вас.


Нека изчака завръщането на скъпия, преди да хваща гората. Но все пак си подготви няколко най-необходими неща. Примерно пари.
А иначе ми прилича все повече на обикновен скандал.
Даже не е и скандал.
Той изкрякал 2 обидни думи и край.

# 93
  • София
  • Мнения: 399
 Има ли вероятност някое от децата да е пипало и изпуснало електроуреда? Ако е очевидно изпускан, може да си мисли, че го лъжеш наистина нагло в очите и от това да се е вбесил. Не че е някакво оправдание за обидните думи, но поне може да не е толкова сериозно казано и обмислено.

# 94
  • Мнения: 221
Кисела краставица   bouquet Rolling Eyes

# 95
Аз по-нагоре бях поставила едни въпроси, на които Объркана въобще не си направи труда да отговори, ами само повтаря едно и също като папагал. Чак започвам да се чудя толкова ли е объркана или умишлено спестява истината. Всъщност след 5 страници чешане на езици изплю, че повода за грозните и обидни думи е една обикновена преса за коса, нещо което според мен можеше да каже още в първия пост. Мисля си че това всъшност не е цялата истина, а има нещо, което ни се спестява.
[/quot
Извинавам се,че съм пропуснала да отговоря.Нямаме финансови проблеми,мисля че и в секса нещата са ок,не съм забелязала промяна в поведението и  НЕ не повтарям като папагал ,но на някои потребители явно им се иска да чуят нещо,което всъщност не се е случило.

# 96
Да има вероятност малкото дете да го е пипало,но дори и да е така това не го оправдава.

# 97
  • Мнения: 2 716
оправдава го до някаква степен.
Той е бесен, защото е убеден, че нагло го лъжеш.
Постави се в подобна ситуация.

# 98
  • Мнения: 2 471
Кураж и дано нещата се нормализират.

# 99
  • Мнения: 1 400
 Thinking
А дали е възможно да има някакъв як служебен проблем, който не смее да ти сподели и от това да е изпушил? Thinking


Абе защо всичко се обяснява с наличието на друга жена?!? ooooh!

# 100
  • Мнения: 649
Объркана според мен не трябва да се впечатляваш чак толкова от казаното. Да жени сме, крехки същества сме искаме само да ни обичат, галят,прегръщат и обсипват с нежни думи. Да но за съжаление се случват и такива неща, представи си е има проблеми през деня и и е бил напрегнат, а ти вечерта си го довършила и просто е избухнал. Факторите които се следствие на тези думи и това да те отпрати може да са най- различни, но ние в момента пишем празни приказки, най-доброто което може да направиш е да говориш с него. За съжаление както горе се каза наистина мъжете понякога са гадове,но и жените не падаме по далеч, с това наше чопкане сме просто ужасни.
Не скуби коси в размисли и страсти, а просто говори това е начина да разбереш другия.

# 101
  • Мнения: 804
Ами то в брака (както и в природата) внезапни "гръмотевици" няма. Всичко е натрупан гняв, напрежение и мълчание. Липса на комуникация...
Не смея да съдя, но мъж който крещи за електроуред и жена която страда за счупена чаша са си с диагноза - емоционална, комуникативна, всякаква...
Проблема е в отношенията, а не в това "Кой изпусна ютията?"

# 102
  • Мнения: 59
 
Проблема е в отношенията, а не в това "Кой изпусна ютията?"
[/quote]
Не  е ютия-преса за коса е.  Wink

# 103
  • Мнения: 355
Най-добре поговорете. Мисля, че първо трябва да питаш мъжа си от какво е предизвикано това избухване, да кажеш как се чувстваш, а форума - после. Определено има някакъв скрит проблем, такива неща както описваш не са нормални във вашата ситуация. Женската интуиция не ти ли подсказва нещо? В друг необясним на пръв поглед случай в моя си личен живот интуицията ми не ме подведе - просто послушай какво ти казва вътрешния глас. Ти не може да нямаш НИКАКВО обяснение за себе си, ако не ти е дошло - просто се отпусни, наслагай моменти от преди седмица, две, месец - ще ти стане ясна картинката. Вие сте заедно постоянно и ти си знаеш най-добре човека.

# 104
  • Мнения: 17 546
Ние сме си разменяли доста тежки думи в пристъп на гняв, които знам, че малко хора биха забравили, ама си се знаем, че сме такива и не им обръщам толкова голямо внимание. Ти си знаеш човека и най вече причината. Определено не е за единия електроуред. А ако е само за това, махни с ръка и забрави.
Ние също, доста диви сме и двамата, аз повече... Embarassed

Съвсем и за единия електроуред може да е! Поне при нас е така. Не водим гарез, както се казва. Аз мога и два дни да издържа сърдита, без да проговоря, той не може хич да се сърди. Но в яда си, изнервен от житейските проблеми на ежедневието, човек е способен да каже какво ли не без дори да го мисли! Не мисля, че има чааак такава драма. И вероятно няма страшна причина, като любовница или нещо такова, за да си изтърве нервите човека. Всичко иде от забързаният ритъм на живот и борбата за оцеляване всеки ден, на някои хора просто вече им гърмят бушоните. Има и кретени, разбира се, за които това е просто модел на поведение, но ти не споменаваш, да е редовно това отношение, така че седнете, говорете и забравете. Случва се и в най-добрите семейства!

Общи условия

Активация на акаунт