Прозрачни асансьори

  • 2 689
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 728
Да бе , да!!Особено ако трябва да идеш на 30-ия етаж- то е една разходка, та чудо!!! Peace

# 16
  • Мнения: 17 546
Не ме притесняват асансьорите, стига да не са тъмни. Ескалаторите също http://www.vbox7.com/play:03064dbf Joy Joy http://www.vbox7.com/play:efc5a8bc
След малко отивам на едно посещение, на 19-ти етаж, дано в асансьора е светло!

Последна редакция: вт, 30 сеп 2008, 12:10 от Exit

# 17
  • Мнения: 101
Не ме е страх от асансьори, било то външни и прозрачни, обаче виж стълби от тия с процепи между стъпалата могат да ме убият само като ги гледам, нежели да се качвам по тях. Ама и Джули е права - по работа ща, не ща и това правя.
А иначе и моята щерка много се кефи на такива асансьори, лятото на почивката в хотела имаше такъв асансьор, познайте дали не беше любимото й място цяла седмица.

# 18
  • Мнения: 17 407
Свикнала съм да ми е клаустрофобично в асансьора. ТЕзи, прозрачните, не ме кефят особено. Изобщо не ми пука в какъв ще се возя, така или иначе ми става лошо на тръгване.
Ходете пеш, било то и слизане- качване по стълби! Simple Smile

# 19
Ако отивам нааай-много до петия етаж, надали ще ме е страх. Обаче да си изкачвам 20 етажа с такова чудо, определено би ме било страх.
Ужасявам се и от онези стръмните стълби с малки стъпала, все имам чувството, че ще полетя надолу. Същото изпитвам и когато съм на извити стълби...

# 20
  • Мнения: 27 524
Не ме е страх. Качавам се, красиво е. Виж, в затворени ме е страх и сама не се качавам  Simple Smile Преди майка ми работеше в Енергопроект на 20-тия етаж и трамбовах пеша  Crazy

# 21
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Харесвам прозрачните асансьори.  Party
Като стана дума за децата, та се сетих за "London Eye" ( Цък и цък.)
Ей в това чудо децата залепяли нос и се радвали, а родителите се свивали и притваряли ужасени очи (така поне разказваше моят дон преди години, когато за първи път беше кацнал в Лондон и отърчал направо там Laughing).
Сега чакам и вторият трол да стане на човешка възраст, та да посетим всички вкупом това чудо на чудесата.

# 22
  • out of space
  • Мнения: 8 573
От прозрачни не, но от затворени, особено праисторически- ауууу ужасявам се. В офиса ни са такива, всеки път до 8-ми етаж съм изтръпнала. Маса колеги изпозасядаха...направо не ми се мисли ако ми се случи и ми се пишка....  ooooh!

# 23
  • Мнения: 4 292
От всякакви асансьори ме е страх. Винаги си представям как нещо се къса и пропадам. Гледам по-рядко да се качвам.

# 24
  • Мнения: 1 447
Не ме притесняват асансьорите, стига да не са тъмни. Ескалаторите също http://www.vbox7.com/play:03064dbf
Е това направо ме разби  Joy Joy Joy
По темата единствено ме е страх асансьора да не закъса,не ми пречи дали е прозрачен.
Ако не е много високо там където отивам предпочитам стълбите по-сигурна съм от колкото на асансьор.

# 25
  • Мнения: 14 133
Не ме е страх от прозрачните, защото са доста нови и по-безопасни.  Peace
Имаме такъв в службата и ми е много приятно да се возя с него.  Wink

# 26
  • Мнения: 4 519
Страх ме е от височини, само ако са открити пространства - високи площадки, мостове и т.н. От прозрачните асансьори не ме е страх, напротив - харесвам ги. Вярвам, че са сигурни.
А теб като те е страх, защо не използваш стълбищата? Хем по-здравословно.  Wink  Grinning

# 27
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Беше ме страх известно време като малка, след едно половинчасово засядане в почивна станция заедно с още 12 потни, връщащи се от плаж люде Sick, но бързо ми мина. Сега и за 1 етаж се качвам на асансьора, особено в офиса повече ме притесняват стълбите, облицовани с полиран гранит Crazy, подхлъзвала съм се няколко пъти, ако падна едва ли ще оцелея.
Асансьорите ни са точно стъклени Simple Smile, даже съм засядала в единия, спря токът.
Но не ме е страх, в дни без смог е голям кеф да гледаш София отвисоко.
Повечето стъклени са хидравлични и би трябвало при авария да не остават между етажите, а да спрат на първия възможен по-надолу, не знам защо при мен така се получи.
Притеснение изпитвам единствено от тъмните, стари и с автоматично затварящи се врати, от тези трите в комбинация се чувствам малко като в ковчег Confused.

# 28
  • Мнения: 22 437
На мен ми харесват, нямам страх от асансьори. Даже така е по-хубаво, виждаш какво става наоколо.

# 29
  • София
  • Мнения: 443
Прозрачните подове са по-гадни. Винаги стъпвам с повишено внимание и ако може по-живичко през прозрачния участък. Асансьорите по принцип до по-човешка височина се ядват, ама нагоре вече почвам доста да се изнервям.

Общи условия

Активация на акаунт