Въртяща се четка ВЕЛФОРМ-заслужава ли си....

  • 37 171
  • 91
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 96
Да споделя като "горда" притежателка на четка Велформ!

НЕ СИ КУПУВАЙТЕ! Пълно прецакване е!
В рекламата четката се върти през цялото време, но в действителност като си я сложиш в косата, запецва на всеки 2 секунди. Моята коса е по-скоро тънка, отколкото дебела и ми стига до раменете, но въпреки това ми отне около 30 мин. за да си я направя. Аз съм доста сръчна в ръцете Wink, с обикновена ,дебела четка и сешоар се правя за 10 мин, така че за мен 30 мин. са цяла вечност, особено сутрин като се приготвям за работа.
Другото, което е, е че въобще не съм забелязала да ми става по-лъскава косата. В рекламата са приложили доста компютърни ефекти, според мен Mr. Green.
.....

Твоята от тези нагряващите ли беше или от обикновенните?
Аз,всъщност, отказах поръчката защото имат магазин на Стамболийски и като имам време ще отида на място да я видя и ако ми хареса ще си я взема.

# 16
  • София
  • Мнения: 423
Благодаря ти за линка,тази не бях я срещала,а има пак в Телешопа подобна,но не се нагрява и струва 34лв.
Обадих се и ми казаха,че има гаранция 1 година,а също и се захранва директно от мрежата...и си я поръчах,като пристигне и я пробвам ще пиша Peace
Днес получих такава от Продавалника.Много ми харесва.Притеснявах се,че ще се върти много бавно,а тя се оказа бърза.Купих я по-евтино от колкото в Телешоп,но и от там си заслужава.Тя всъщност духа като сушоар,има 2 степени на температурата и едно копче за въртене на четката.Може да навиеш кичур ,да спреш въртенето и така да доизсушиш.

# 17
  • Мнения: 1 733
Благодаря ти за линка,тази не бях я срещала,а има пак в Телешопа подобна,но не се нагрява и струва 34лв.
Обадих се и ми казаха,че има гаранция 1 година,а също и се захранва директно от мрежата...и си я поръчах,като пристигне и я пробвам ще пиша Peace
Днес получих такава от Продавалника.Много ми харесва.Притеснявах се,че ще се върти много бавно,а тя се оказа бърза.Купих я по-евтино от колкото в Телешоп,но и от там си заслужава.Тя всъщност духа като сушоар,има 2 степени на температурата и едно копче за въртене на четката.Може да навиеш кичур ,да спреш въртенето и така да доизсушиш.
Звучи многоо добре. Почти съм се навила Simple Smile

# 18
  • Мнения: 33
Четката е хубава за оформяне на прическата...за да не се завива по краищата накъдето си поиска, но не могат да се направят къдрици с нея. Иначе е удобство да я сушиш и оформяш едновременно. Аз съм с дълга коса и не мога да я изсуша с нея....само да я завия по краищата, но майка ми е с по-къса коса и я използва и за двете неща...Много добре се получава

# 19
  • Мнения: 4 068
Добре де тя тая четка не е ли за изправяне като със сешоар? Получава ли се? Питам, защото си търся по-лесен вариант да се изправям, защото с четка и сешоар ми окапват ръцете направо.

# 20
  • Мнения: 1 733
Според рекламата май и букли прави...

# 21
  • Мнения: 96
Да споделя като "горда" притежателка на четка Велформ!

НЕ СИ КУПУВАЙТЕ! Пълно прецакване е!
В рекламата четката се върти през цялото време, но в действителност като си я сложиш в косата, запецва на всеки 2 секунди. Моята коса е по-скоро тънка, отколкото дебела и ми стига до раменете, но въпреки това ми отне около 30 мин. за да си я направя. Аз съм доста сръчна в ръцете Wink, с обикновена ,дебела четка и сешоар се правя за 10 мин, така че за мен 30 мин. са цяла вечност, особено сутрин като се приготвям за работа.
Другото, което е, е че въобще не съм забелязала да ми става по-лъскава косата. В рекламата са приложили доста компютърни ефекти, според мен Mr. Green.

В крайна сметка ползвах два пъти тази четка. Втория път исках все пак да се убедя, че не е толкова зле, но уви...
Най -накрая бившият я хвърли, щото " много място заемала, пък изобщо не съм я била ползвала" Mr. Green

Та това бяха 60 евро хвърлени на вятъра ( толкова си я купих от немския телешоп) .

А относно Ровента, ми се струва, че ще е същата работа. По- добре да си вземе човек една качествена четка и един хубав сешоар, отколкото тези боклуци!
Peace Peace Peace Peace
Абсолютно си  права,още повече косата бухва,а на мен не ми харесва така,по скоро я разпилява и няма блясък

# 22
  • Мнения: 3 830
Не.
Абсолютна глупост.
Има си кръгли четки и сешоари за тая работа. Peace

# 23
  • Мнения: 645
Момичета, вече си купих четка-сешоар на Ровента. Има няколко приставки, вкл. и маша за букли, но не е с въртяща се глава. Пробвах я веднъж - видя ми се по - лесно от сешоар и четка поотделно. Успях да си изправя и подредя косата.

# 24
  • Мнения: 299
АЗ имам тази и съм много доволна Hug,може хем да изправя и хем да прави обем  Wink  отнема ми 10мин.   Peace   рабoта

# 25
  • Мнения: 7 640
тази каква е- въртяща се ли?

# 26
  • София
  • Мнения: 1 956
И аз се нареждам на опашката мс въпроси.
По принцип не възнамерявам да рискувам с Телешоп. Но Ровентата ме интересува. Моята коса е права, на каре. Дали тази четка става за оформяне на хубаво каре с обем, повдигнати корени и заоблен контур?

# 27
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
АЗ имам тази и съм много доволна Hug,може хем да изправя и хем да прави обем  Wink  отнема ми 10мин.   Peace   рабoта


Каква и е цената? Аз съм със права коса до раменете и мисля ,че ще ми свърши работа
 newsm78

# 28
  • Мнения: 299
PolarFox  да въртяща е

P-r-o-l-e-t  моята коса е същата и много добре си я оформям , повдигам си я от корените за много обем , даже неизползвам никакви пяни за коса

cecko05   115лв. струва

дано да съм била полезна  Hug

# 29
  • Мнения: 1 878


А относно Ровента, ми се струва, че ще е същата работа. По- добре да си вземе човек една качествена четка и един хубав сешоар, отколкото тези боклуци!

и на фризьорски курс да ида, освен това Tired
Като не си доволна от четката, не можеше ли да я върнеш? Уж сте "бяла" държава Mr. Green

Да ти кажа честно, имах намерение да я върна, но все не ми оставаше време и най-накрая както вече писах бившия я хвърли!


Твоята от тези нагряващите ли беше или от обикновенните?
Аз,всъщност, отказах поръчката защото имат магазин на Стамболийски и като имам време ще отида на място да я видя и ако ми хареса ще си я взема.

От нагряващите беше. Трябваше по принцип едновременно да изсушава и да изправя, ама не го правеше.

Общи условия

Активация на акаунт