За училищата на нашите деца

  • 2 532
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 304
нашето училище е сравнително добро,не че няма какво да се желае...може би трябва да сигнализирате хеи

# 16
  • Мнения: 224
Към родителите. Събирате пари, боядисвате, поправяте. Купуваш препарати и подкупваш чистачката.
С две ръце подкрепям това мнение! Peace

# 17
  • дядовата ръкавичка
  • Мнения: 3 941
Към родителите. Събирате пари, боядисвате, поправяте. Купуваш препарати и подкупваш чистачката.

А ако болшинството родители не се интерсуват, не желаят, или нямат възможност да се занимават с подобни мероприятия  Thinking?! Ремонтът на една тоалетна сигурно е около 500-600 лв.

# 18
  • Мнения: 12 664
А ако болшинството родители не се интерсуват, не желаят, или нямат възможност да се занимават с подобни мероприятия  Thinking?! Ремонтът на една тоалетна сигурно е около 500-600 лв.

Не мога да си представя, че има такива родители, все пак това се прави за децата им. Но за съжаление е факт.

# 19
  • Мнения: 1 103
И в нашето училище е трагедия тоалетните са под всякаква критика  #Cussing out.Незнам моят второкласник много често си притичва до нас като му се приходи добре че сме наблизо.

# 20
  • Мнения: 3 886
И нашите тоалетни са ужасТ.. Confused
Моят син първия ден стискал  щото много миришело.

Сега ще събираме по 20 лв на срок,
ама не е сигурно, че точно тоалетните ще оправят.
Училищното настоятелство ще реши за какво да се похарчат тези пари.
Дали една подписка ще свърши работа.. Thinking
И Крис ми каза същото да не говориме че детето стиска ако му се ходи по голяма нужда  а за майките на момиченца  направо не ми се мисли  те са за голямо съжаление SickОсвен това водата е ужасна ако му свърши минералната  как я пие незнам

# 21
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
DIVA_ORHIDEQ ,
организирай вашия клас ,аз нашия и ще направим подписка/протест някакъв,знам ли.. newsm78
Ще се възмутим много и ще си съберем пари ,да се оправят тия пущини.. Sick

# 22
  • Мнения: 2 803

Към родителите. Събирате пари, боядисвате, поправяте. Купуваш препарати и подкупваш чистачката.
С две ръце подкрепям това мнение! Peace

# 23
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
В елитното на голямият ми син училище - ужасни тоалетни.

Малкият в 41-во София, ами страхотни луксозни тоалетни.

# 24
  • Мнения: 12 664
До тук видях доста мами, които се примиряват с ужасТните тоалетни. И с това, че децата им се стискат. Какво да кажа? По-скоро всяка сутрин ще мия тоалетните.

# 25
  • Мнения: 2 708
Понеже Дороти написа за тоалетните на 41во - наистина са прекрасни и стилни и красиви и функционални. Но аз го помня преди да ги ремонтират. Помня как бяха от времето когато аз учех в това училище и татко ми и той ги помни, защото и той е учил там - демек от времето на дядо им още.

Та като стана въпрос за тоалетните - общината даде някакви пари, и най-учтиво ни помолиха от училището, да дадем по 10 лв, казвам по 10 лв за ремонта на тези отвратителни тоалетни, понеже имах 2 деца в това училище и видях реакцията на родители от 2 класа - ами половината се тръшнаха, че не било тяхна работа това. За 10 лв #Crazy Та това е за техните деца. Никой не е поискал от тях някаква колосална сума. Честно да ви кажа на много хора само претенциите са им големи, и незнайно защо си мислят, че някой им е длъжен.

Затова и сме на тоя хал - винаги си има такива, които си мислят, че някой на тях нещо трябва да им дава, да им помага, помощи да раздава, апартамент да им даде, парното да им плати, дърва да им даде, детски да им даде. Дано все повече станат хората, които знаят и вярват, че тяхното добруване зависи от тях самите, от труда, усилията, волята, енергията, добрината, която дават. Да са повече хората, които са щастливи давайки, а не чакайки подаяния. Щастливи и достойно вдигнали глава, че това което имат се дължи единствено и само на тях самите.

# 26
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141

Та като стана въпрос за тоалетните - общината даде някакви пари, и най-учтиво ни помолиха от училището, да дадем по 10 лв, казвам по 10 лв за ремонта на тези отвратителни тоалетни, понеже имах 2 деца в това училище и видях реакцията на родители от 2 класа - ами половината се тръшнаха, че не било тяхна работа това. За 10 лв #Crazy Та това е за техните деца. Никой не е поискал от тях някаква колосална сума. Честно да ви кажа на много хора само претенциите са им големи, и незнайно защо си мислят, че някой им е длъжен.

Затова и сме на тоя хал - винаги си има такива, които си мислят, че някой на тях нещо трябва да им дава, да им помага, помощи да раздава, апартамент да им даде, парното да им плати, дърва да им даде, детски да им даде. Дано все повече станат хората, които знаят и вярват, че тяхното добруване зависи от тях самите, от труда, усилията, волята, енергията, добрината, която дават. Да са повече хората, които са щастливи давайки, а не чакайки подаяния. Щастливи и достойно вдигнали глава, че това което имат се дължи единствено и само на тях самите.

Сега искат по 30 лв на година при това от години освен тия 10 лв не са събирали пари. Е да не ви описвам какъв вой настана на родителската среща от единични родители.  Как сигурно си гласували по-високи заплати и затова така и как те развирали.  #Crazy абе нямам думи.

# 27
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
До тук видях доста мами, които се примиряват с ужасТните тоалетни. И с това, че децата им се стискат. Какво да кажа? По-скоро всяка сутрин ще мия тоалетните.
Не е до миенето,Мадам Х..
Всяка ще влезне да мие тоалетните заради детето си,
ако изобщо  я пуснат в училището, де.
Работата е там ,че всичко е изкъртено,
брави на вратите-не може да се затвори камо и да се заключи,
кранчета на чешмите-няма,не можеш се изми,
стени се рушат,течове всякакви....локви.
Събрахме пари за училището,ама знае ли се къде ще идат,надяваме се -за тоалетните.
Другия срок ,пак ще дам 20 лв.,не ми е за тях,въпроса е да идат по предназначение,
но съм сигурна ,че нас няма да ми питат ,а директорката ще реши сама.. Tired

# 28
  • Мнения: 2 708
Дороти, слава Богу, тази година в класа на малката (6ти клас) не настана вой. Имаме много нови ученици, пък и класа по принцип е от почти нови деца, които са кандидатствали след 4ти клас (нали се води математическа Wink). Освен всичко, тези 30 лв са абсолютно ДОБРОВОЛНИ, никой никого не кара да ги дава насила. Имаше цял списък с дейности и мероприятия, свързани с НАШИТЕ деца, Евтимиевия ученик - включително наградния фонд за победителя, който също ще бъде едно от НАШИТЕ деца. Куп интересни и забавни неща. Да не говорим за проекта с европейски пари, организиран заедно с асоциация Родители, пак в полза на НАШИТЕ деца.
Не се ядосвай Дороти, винаги ще има такива за мен нещастници. Тук не става въпрос за бедност и богатство в материалния аспект. Защото не пропускат да си купят цигарите от 3 лв (тамън 10-15 кутии са тези 30 лв). А за духовна бедност и богатост. Децата ни са там цели 9 месеца - нека сметнат каква част от тези 30 лв на ден се пада това. Те са просто от онези, вечно мрънкащите, неудовлетворените, нереализирани, очакващи някой вместо тях да направи нещо.

# 29
  • Мнения: 673
  Скъпи мами, понеже съм учител , искам да ви кажа , че ако решите да набирате средства за ремонт на тоалетни , то трябва да имате предвид , че това са текущи разходи Naughty. С други думи казано , имуществото в училище не се опазва и и се унищожава за отрицателно време Crossing Arms. Тоалетните в училището са едно от съкровените места за по-големите ученици  Wink, които дори се снимат там на абитуриентския си бал. По-хубавите неща от училищния им живот са им се случили не къде да е , а именно в училищната тоалетна Wink.
   Колкото съм саркастична, толкова съм и сериозна. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт