Пак ли са пуснали Pampers с ластици?

  • 11 687
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Ето как изглежда Примата http://www.pg.com.tr/procter/t_urunlerimiz_4_1.htm

# 16
  • Мнения: 84
А къде в София има такива памперси Прима?

# 17
  • Мнения: 2 323
ЕЕЕ, и аз много бих се раздвала да си намеря такива! Това им беше единствения кусур на Памперс - липсата на ластици. Само 1 съм купувала такива, после всички бяха без! Следя темата с интерес и ще си купя. А цената каква е?

Линофринке, дарлинг, приготви се да ми пращаш от Габрово, в случай, че не намеря Simple Smile))))))

# 18
  • Мнения: 11 004
Агата, нямаш грижа. Hug За малката адашка - винаги Heart Eyes

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 08:30 от Linofrina

# 19
  • Мнения: 429
и аз бях взела веднъж случайно такива. и от тогава само от тях купувам. много съм доволна  Peace

# 20
  • Мнения: 1 531
hm... и аз купувам 4ка от кауфланд-младост и хич не е с ластик Crossing Arms

# 21
  • Мнения: 743
Pampers номер 6 всички са с ластици, независимо от къде са. Това ми каза една продавачка в махазин само за памперси. Ние сме на 5 ако кажете къде да ги намеря с ластик ще съм ви благодарна.

# 22
  • София
  • Мнения: 1 535
А при по-малките - 3 (4-9кг) има ли изобщо вариант с ластик или са само големите размери?

# 23
  • София...........
  • Мнения: 955
А при по-малките - 3 (4-9кг) има ли изобщо вариант с ластик или са само големите размери?

Няколко пъти попадам на №3 с ластици като купуваме от Кауфланд, но трябва да си ги гледаш защото има и с ластици и без ластици.

# 24
  • Мнения: 2 323
А при по-малките - 3 (4-9кг) има ли изобщо вариант с ластик или са само големите размери?

Няколко пъти попадам на №3 с ластици като купуваме от Кауфланд, но трябва да си ги гледаш защото има и с ластици и без ластици.

Как ги разпознаваш?

# 25
  • София...........
  • Мнения: 955
На пакета отстрани нали има малко бяла леко прозрачна ивица през нея се вижда с какви картинки е хартиената часр на памперса. Този с ластиците е с облачета Wink, а нормалните са с нещо като цветенца.

# 26
  • Мнения: 2 122
на пакетите с ластици отпред където е емблемата с капката лосион има и една жълта гъсеничка и пише Strech
аз си купувам само с ластици, но от Турция
в Одрин в Карфур последно ги взех на 17,90 турски лири /около 19 лева джъмбопакета/

# 27
  • София
  • Мнения: 1 535
divna_  много благодаря   bouquet

# 28
  • София...........
  • Мнения: 955
на пакетите с ластици отпред където е емблемата с капката лосион има и една жълта гъсеничка и пише Strech
аз си купувам само с ластици, но от Турция
в Одрин в Карфур последно ги взех на 17,90 турски лири /около 19 лева джъмбопакета/


Тези от Кауфланд не се различават външно по нищо пакетите. И няма гъсеничка а цветенце.

# 29
  • София
  • Мнения: 847
ние също сме с Памперс номер 6 - купувам ги само от аптеката до нас и винаги са с ластици, много съм доволна и не смея да купя от другаде - може би това за ластиците наистина важи само за номер 6...

Общи условия

Активация на акаунт