Христо Мермерски и неговите енциклопедии

  • 32 725
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 372
Veronna, мерси за рецептата. Аз ще пробвам вместо орехи, овес.трици.

# 16
  • Мнения: 2 761
Канелата действа добре сре6ту паразити.Не знам оба4е дали не бе6е противопоказана за бременни.

# 17
  • Мнения: 3 929
Не съм чела книгата му, но съм чела негови интервюта. Що се отнася до въпросната рецепта с кисело мляко - за мен е една чудесна закуска. Искам да спомена, че когато бях студентка, бях захласната по здравословния начин на живот и чисто интуитивно си приготвях всеки ден, всяка сутрин 1 коф. кисело мляко, в която слагах 1 с.л. мед, орехи (на око) и нарязана ябълка или банан. Всеки ден - без пропуск! Нито съм чула, че е полезно, нито нищо. Просто така ми "диктуваше" собствената ми глава. Така "заразих" и съквартирантките си. Трябва да ви кажа, че се гордеехме с блестящо здраве, особено аз. Наистина бях учудващо здрава години наред, докато заминах на студентска бригада и ми се промени тотално начинът на хранене. Оттогава и започнах да боледувам. Определено си го обяснявам с начина на хранене и изобщо - с начина на живот.

# 18
  • Мнения: 1 503
Аз имам последните му 3 книги.
За съжаление на този етап семейно не можем да следваме съветите.Единствените неща ,които спазвам строго за мен и детето са: отделната консумация на плодовете и спрях(е,понякога се изкушавам) да пия вода ,докато хапвам.Само веднъж си направих рецептата с киселото мляко и да, 3-4 пъти си правих кълнове Peace.Иначе книгите са си една домашна енциклопедия ,но не знам защо вътре е малко с народни рецепти,а не лични newsm78
Иначе някой питаше за лъжичка канела...Ами рецептата си е с нея  PeaceОсобено ако сте с високо кръвно Naughty

Общи условия

Активация на акаунт