анкетка за ленът

  • 2 381
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Много ми харесва усещането върху кожата и начина по който се мачка Wink

И на мен така

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
3-та опция.
От моминство не съм носила лен  Confused

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 6 941
Харесва ми, но много се мачка, затова рядко си купувам  Grinning
Имам една рокля лен/памук - 50:50, защо ми боде това чудо?

# 18
  • Мнения: 2 755
Вече не си купувам ленени дрехи. Хубави са, но много лесно се мачкат.

# 19
  • София
  • Мнения: 137
и на мен ми харесва, но мекия лен.
Мм, да и на мен по скоро мекия, въпреки, че по-лесно се отпуска. Миналия месец си купих един такъв панталон и още през първия час започва да ми стои като пижама Mr. Green

Искам обаче да си купя панталон, широк.
Ми, точно такъв имам, тъмно кафяв, 100% лен, в ханша тесен, а крачолът в долната си част е 40 см Simple Smile Ленът е по-дебел и твърд, сууупер доволна съм от тоя панталон. Не се мачка на свивките на краката, както другите, а просто стои целия леко намачкан. Понякога след пране(на ръка) гладя само страничните ръбове.
Иначе имам и горчив опит. Един от ленените ми понталони от 38№ се сви като за второкласничка, а друг боде до лудост.
Явно си е до лена, или по скоро до начина, по-които е обработен.

Има ли нужда да казвам, че гласувах с "Обожавам да го нося"...или вече стана ясно Joy Joy Joy

# 20
  • Мнения: 8 505
Не нося.Не ми се връзва със стила на обличане (спортен).Такъв отговор няма,не съм гласувала.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 328
Опция 3.

# 22
Опция 3, комбинирана с 2  Simple Smile, т.е. харесва ми, но го купувам рядко, защото се мачка. Wink

# 23
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Много харесвам лен, но си купувам рядко. Не само защото трудно се глади, а защото аз предпочитам да се обличам по-спортно и пуберски. А ленените дрехи са по-скоро за дами - широки и пр.  С ленен костюм или пола приличам на хлапе, натаманило се в дрехите на майка си.  Blush

# 24
  • Мнения: 4 546
Много харесвам лен, но си купувам рядко. Не само защото трудно се глади, а защото аз предпочитам да се обличам по-спортно и пуберски. А ленените дрехи са по-скоро за дами - широки и пр.  С ленен костюм или пола приличам на хлапе, натаманило се в дрехите на майка си.  Blush
ИМА И СПОРТНИ ПАНТАЛОНИ ЛЕНЕНИ Simple Smile

# 25
  • Мнения: 2 241
И аз гласувах твърдо "за", много обичам лен, нищо че се мачка, в това му е красотата.

Аз пък обратно - търся си тесен бял панталон от лен, защото широк не ми отива, но не намирам Sad

# 26
  • Мнения: 5 647
Нямам отношение по въпроса и не си взимам. Миналата седмица пробвах един ленен панталон в Mango и определено не ми хареса.

# 27
  • Мнения: 51
Len i pamuk sa materiite koito nosia liatoto.SAMO LEN I PAMUK! Vsi4ko drugo sled 2 chasa na gyrba mi zapo4va da miri6e ujasno. Ne me pritesniava 4e se ma4ka. Vajnoto e 4e niamam obrivi i mi dyrji hladno. Predi da zabremeneia imah dosta leneni drehi.Nadiavam se pak da vliaza v tiah Wink

# 28
  • Мнения: 51
momi4eta,nosete len :)nqma po-udobno ne6to:)

# 29
  • София
  • Мнения: 6 798
На момичетата,които се притесняват за мачкането на ленът,само ще припомня по какво се отличават "благородниците" от "простолюдието"-едните ходят намачкани! Laughing А другите носят гадни изкуственяци,които не се мачкат! Grinning Blush

Общи условия

Активация на акаунт