Отговори
# 240
  • Мнения: 14
Добро утроооо Laughing

Днес се бях настроила за летен ден, пък тук в Кюстендил още не може да се вдигне мъглата...  
Да ви кажа сънувах манджи, гладът почва да ме преследва и на сън #Crazy...  Дъвчам, преглъщам, дъвчам, преглъщам.....  Grinning Grinning Grinning Grinning... резлутат няма.
Добре,че не съм заяла благоверния, сигурно месо ще му откъсна!!  И това в малкото минути, в които съм спала и тази нощ.

Миленче, страшен шеф имаш, кога и да го  #2gunfire, все ще е късно, важното тук е, че има Happy end!! /И на мен ми иска потребителско име и парола, и аз все се каня да кача някоя снимка, ама не се оправям с техниката и така си остава!/
Милички, пожелавам Ви спокойна и весела събота....

# 241
  • Мнения: 265
Здравейте и от мен   bouquet
Днес се глезим с таткото и пием кафенце по пижами,всъщтност само аз де Embarassed Laughing,но е мнооооого хубаво!
Харемче,твойта бебка си навакса Wink браво!
Миленче, Shocked какъв е тоя работодател #2gunfire,нямам думи!Бих го отсвирила при първа възможност.
Йоанка,много съм доволна от магазинчето,евтино и качествено и хубаво,и аз направих първата покупка-2 бодита,но днес ще имат нова стока и смятам пак да го посетя Laughing
Приятен ден от мен  Heart Eyes


# 242
  • Мнения: 773

Yammy, следващата лекция ще бъде на 16.10 (четвъртък) от 10.00 в Годзила на бул. Мария Луиза. Темата е "Дишане по време на раждането". Абел е оставила телефона за записване.  Ще се радвам да се запознаем. Hug
Искам и аз да се запиша на тези лекции, обаче имам нужда от пояснение- "Годзила" нощо не ми говори, ако може някой да ми обясни. Съжалявам за неудобството но района не ми е познат.
Благодаря предварително!!!

Следващата лекция в София е в пицария "Мис Каприз", точно зад х-л Плиска.
Ето ти цялата програма.
http://www.9m-bg.com/display.php?page=scool
Най отдолу има и телефон на който да се запишеш за лекцията.
Ако не ми мине котка път и аз ще ходя във вторник. Напоследък имам толкова работа, че едвам насмогвам, а и почна бая да ми тежи.

# 243
  • Мнения: 65
Добро утро .
@->-- wild flower ето от тук може да видиш снимките на Миленка http://www.snimka.bg/album.php?album_id=292546
Миленка стархотно тумбаче си имаш .Днес и аз ще си понаправя накой снимка и после ще кача. Wink
Йоанка чакаме да покажеш покупките  Grinning.Нищо не казавате как мина лекцията .Мен така ме е яд, че не успях да дойда.
Сега трябва да чистя пък такъв мързел мее налегнал.  Close
Лек ден и до после тумбачета!

# 244
  • Мнения: 386
  Добър, слънчев и усмихнат ден на всички!

alessia , благодаря за инфото  bouquet
 Темата във Вторник ми се вижда важна и интересна, и ми се иска да отида, но мислех  да посетя в Ден на отворени врати в Св.София(ТК) в същия ден, но незнам-може да го отложа за 21.

# 245
  • Мнения: 1 540
Здравейте, сладки мами  Hug
Благодаря много за отговорите   bouquet Явно наистина ще трябва да го обсъдя с док.. По принцип цитономазката ми е ПАП 1-2, но нямам колпоскопски преглед от специалист. Много искам да раждам нормално, но ако има и най-малък риск за бебка веднага склонявам на секцио  Peace
Хайде, мами, показвайте дрешките да оплакнем очички  Party


# 246
  • Мнения: 20
Здравейте мами,
давайте съвет,от вчера ме боли много гърлото а днес вече и сополи имам,кво да правя,кво може да се пие, в аптеката ми казаха че нищо  Sad в понеделник съм на лекар но до тогава ще стане по лошо ако не взема мерки

# 247
  • Мнения: 386
eses , на мен преди около месец ми изписаха Orofar за гърло, Muconasal капки за нос и ми каза док да пия парацетамол ако имам температура.
               Бързо оздравяване на теб и на всички настинали мами!  bouquet

# 248
  • Мнения: 773
Здравейте мами,
давайте съвет,от вчера ме боли много гърлото а днес вече и сополи имам,кво да правя,кво може да се пие, в аптеката ми казаха че нищо  Sad в понеделник съм на лекар но до тогава ще стане по лошо ако не взема мерки

Биопарокс. той е локален антибиотик и винаги него са ми предписвали при бременост и кърмене. пръска се в носа и в устата. Ама за всеки случай поне по телефона направи една консултация с доктора.

# 249
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен!
Днес е много приятно за разходки. Наслаждавайте се, че утре го дават 15 градуса. #Crazy
Започнала съм да спя по много, хапвам по много и дори не се качвам на кантара...само да се ядосвам...
Есес, бързо да оздравяваш..! Wink

# 250
  • Мнения: 0
Здравейте  от мен  Wink  , и аз се включвам в тайфата към Декември

# 251
ооооо,какъв хубав ден е днес,само за разходчици. Аз от сутринта съм се разчистила с пълна сила,нещо не мога да се позная в последно време,попринцип не съм особена домакиня Embarassed,а напоследък само чистя и оправям.То верно че имаме 2 кучета,които доста работа създават,ама чак пък толкова.... Simple Smileи багажа ми за изнасяне в новата къща е готов,направо съм вече на нисък старт Simple Smile
Момичета,да ви попитам тези еднократни гащи и чаршафи къде се продават? Thinking

# 252
  • София
  • Мнения: 179
Здравейте сладурки.
Денят наистина е прекрасен и мисля да се разходя малко.

Shark и аз имах раничка, но на мен ми я обгориха преди да забременея и не мога да ти дам съвет. Най-добре се консултирай със специалист. Мен ме обгаря д-р Станков в Шейново.

Eses и аз бях хремава и си слагах Вибрицил гел в носа, но не съм се консултирала с доктор. На мен ми помогна за два дни. Във форума четох, че на някои от бременните са го изписвали лекари, така че ако искаш първо питай твоя доки. Желая ти бързо оздравяване.

Ники, стискам палци и се моля за чаровната Александра  Praynig

 

# 253
  • Мнения: 30
Здравейте мамчета,

Навън май времето е ОК ама аз съм се запечатала у нас и чак съм си пуснала радиатора... нещо ми пари на гърлото май се опитвам да се разболея...  Rolling Eyes дано да ми се размине, пийнах едно чайче с лимон ама какво ли ще помогне това и аз не знам... но поне се надявам

miIV твоят шеф е пълно ХАХО. Без допълнителен коментар че иначе много цветно ще стане...

kika Благодаря за пояснението. Сега вече ми е ясно, това за децките. А какви документи се подават и къде все пак? Ако много досаждам вече...  Embarassed

rositsa_79 добре дошла   bouquet

# 254
  • Мнения: 23
Эдравейте мамчета и аэ да ви се оплача от днес и мен ме боли гьрлотор дано да не стане нещо по сериозно както за мен така и за всички болни мамчетал
 БЬРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ  Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт