Отговори
# 225
  • Мнения: 386

Yammy, следващата лекция ще бъде на 16.10 (четвъртък) от 10.00 в Годзила на бул. Мария Луиза. Темата е "Дишане по време на раждането". Абел е оставила телефона за записване.  Ще се радвам да се запознаем. Hug
Искам и аз да се запиша на тези лекции, обаче имам нужда от пояснение- "Годзила" нощо не ми говори, ако може някой да ми обясни. Съжалявам за неудобството но района не ми е познат.
Благодаря предварително!!!

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 18:35 от iliana_cv

# 226
  • Мнения: 79
iliana_cv, става въпрос за гр. Варна, за това може би не ти е познато  Wink   bouquet
Темите можеш да видиш на страниците на списание "9 месеца", а също така и датите на провеждане в различните градове Simple Smile

# 227
  • Мнения: 386
 Laughing Laughing Laughing аз пък въобще не се сетих, че става въпрос за Варна. Незнам как е при вас , обаче аз на моменти направо много изглупявам (дано да си отмине с края на бременноста) ! Laughing

# 228
  • Мнения: 1 131
И аз да се похваля от днешния 3D.
Бебка вече тежи 1938 гр-отговаря си на 31 седмица.Термина ми пак се мести сега пък за 4.12 от 18.12.Абе луда работа.За 3 седмици не съм наддала нито кило Shocked-странно.А пък корема ми расте.Иначе вече сме се обърнали надолу с главата.
Уговорихме раждането-нормално и евентуално с епидурална упойка.
По-късно пак ще пиша,че още работа ме чака-вече е 19.15 часа ,а аз все още съм в салона.

Последна редакция: пт, 03 окт 2008, 19:49 от harem_style

# 229
  • Мнения: 342
Йоанка, можеш просто да кажеш адреса на магазина, да направим и ние оборот  Wink  Mr. Green
Вени, ще направим, и още как Laughing

# 230
  • Мнения: 769
yoyoana, записвам си в календара за следващата лекция, нищо че се очертава да е секцио..
и да - сподели къде е новооткритото магазинче, да го уважим подобаващо Grinning

# 231
  • Мнения: 468
bubabo благодаря много!
Наистина съм гледала нещо друго, защото гледахме 2 комплекта, които общо излизаха 100 лева.
Лека нощ на всички ако изобщо може да се нарече лека Laughing

# 232
  • Мнения: 45
Здравейте дами Simple Smile

И аз искам да заявя място в отбора на кафеджийките Simple Smile С удоволствие ще се присъединя ако решите да пиете кафенце в центъра  Party

Момичета, сега бях при док, при когото ще раждам. Бебка е 1474 г  Crazy  Heart Eyes

Имам един въпрос, който трябваше май на него да го задам  Embarassed - имам раничка на шийката на матката. При това положение мога ли да раждам нормално? (мойта си док ми беше казала още преди да забременея, че ще я третираме след като родя)


Шарк, аз самата съм с "раничка", и на този етап допускат естествено раждане, но като цяло е добре за да се прецени това да се види резултат от цито намазка и евентуално колпоскопски преглед от специалист. Ако мислиш, че доктора ти е добър в тази област, може да се довериш на преценката му, но ... ако се съмняваш, по-добре посети специалист, защото при разкъсвания в областта на "раничка" могат да се задълбочат измененията. Стискам палци всичко да мине добре  Praynig

# 233
  • Мнения: 187
леле какви са ви големи бебетата,браво браво.аз моя принц още не го зная колко тежи Sad на 17.10 съм на ЖК и се надявам да ми кажат.и да ви се похваля....нали се бях оплакала че смотаните ми шефове са ми прекратили трудовия договор...............счетоводителката ми се обажда днес да ме пита аз не смятам ли да си пращам болничните и т.н.Е викам нали не съм на работа при вас вече,и какъв беше отговора......."Той ти беше много ядосан и е искал да те сплаши!!" за шефа ми става въпрос.е викам хубава работа,прави ли се шега с такова нещо. ooooh! ooooh! ooooh!та не са ми прекратили договора де.
и да ви питам някоя има ли проблеми със схващания и такива неща.от няколко дни кракът ми е леко схванат(сякаш от ябълката)а днес едваааааааам вървя.направо е някакъв кошмар ooooh!

# 234
  • Мнения: 781
Пак досаждам... за децките. Значи ние нямаме брак и при това положение за да получавам моят доход се дели на 2 /заради бебка/ и това трябва да е под 300 лв., така ли излиза? Иначе еднократната сума всички я получаваме...??? Пълна боза...



Щом нямате брак  ти и детето сте членовете. Т.е. твоите брутни доходи се делят на 2. Трябва да са под или равни на 300лв на месец за член от сем.
Еднократната сума се получава от всички независимо от доходите.  Peace

# 235
  • Мнения: 45
miIV  #Shocked на твоя шеф някой трябва да му хвърли един як пердах, как може такова нещо !!!

# 236
  • Мнения: 187
Добро утро
  food010

# 237
  • Мнения: 22
Добро утро и от мен! Последния пър пропуснах да спомена, че варненките са се разхубавили мноогооо! Hug

Моя шеф направо ме изуми  Shocked Пуска ме да изляза още по-рано въпреки че не ми стига отпуската. И така тази седмица ще ми бъде последна работна  newsm44 Просто не мога да ви опиша колко се радвам. Всички бяха доста учудени а някои дори не успяха да скрият злобата си, защото до сега не е правил такова нещо за никой. Не само това, а дори ги караше да идват и след като влязат в 45 дни преди термина на половин работен ден. Разбира се той така те моли, че ти не можеш да му откажеш. Много приятно изненадана остамах и сега спокойно мога да се отдам на пазар, лекции, кафенца с вас и т.н.

Вчера направих и първата покупка за нашата принцеса! Първо взех шапчица за зимата - много сладка, розово и жълто, нали така се прави, а после и комплекта за изписване. Толкова е хубав че дори не мога да го опиша. Ще го снимам и ще ви го покажа!

Сега се заемам малко с чистене, после ще се къпя и мисля да изляза на разходка. Чак за сега от мен   bouquet

# 238
  • Мнения: 187
http://www.snimka.bg/my_albums.php

ето ме и мен да ме видите каква съм дебеланка.май само аз нямам бременни снимки.само незнам защо ми станаха така тъмни Thinkingмай пак натиснах нещо дето не трябва Crazy

# 239
  • Мнения: 48
Milenka, ne moga da te vidza - iska mi potrebiteslko ime i parola    Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт