Цветна катеричка (предпетъчна)

  • 6 878
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 432
Ходим с обръсната катерица  Flutter. Но ако трябва да експериментирам бих я нацапотила лилава  Mr. Green

# 16
  • Варна
  • Мнения: 513
Ходим с обръсната катерица  Flutter. Но ако трябва да експериментирам бих я нацапотила лилава  Mr. Green
Hug А боята? Откъде и каква ще е?
 Mr. Green Правилно сте разбрали, става въпрос за интимната прическа. И по-точно за цвета и. Въпросът ми е сериозен и моля да подходите сериозно към темата  bowuu
От къде да си намеря боя с крещящ цвят, за да изненадам миуото!

# 17
  • Мнения: 35 967
гледай после той да не те изненада  Joy

# 18
  • Мнения: 599
Гледай да не стреснеш човека, че ще е зян изненадата.

# 19
  • Мнения: 2 388
Доверявам се на утвърдени специалисти в областта.
Професионални тайни не мога да издавам във форума.

# 20
  • Мнения: 606
Въпросът ми е сериозен и моля да подходите сериозно към темата 
Ще подходя. Чувствам, че ще го изненадаш най-много, ако я поострижеш.

# 21
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Разбира се най-актуалният цвят е розово, най-актулана форма на прическа - сърчице  Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Варна
  • Мнения: 513
Няма нищо лошо в приятната изненада  Mr. Green
Въпросът с прическата е решен, макар че бих възприела и нови идеи. Особено ако има приложен снимков материал  Hug
Буклите, плитките, ролките, ситно къдрене, изправяне, са стандартни неща. Не казвам, че не бих приложила, напротив  Peace
Ама ми се иска нещо по-така  Thinking Нещо цикламенко, лилаво, зеленко, като види миуото и да ахне  bowuu
Проблемът ми е, че не намерих нищо подходящо за целта. (имам няколко идеи, но исках да разбера дали някой има вече опит по въпроса)
Ще подходя. Чувствам, че ще го изненадаш най-много, ако я поострижеш.
  bouquet Виждал я е вече постригана, нула номер  bowuu Няма да го изненадам  Wink

# 23
  • Варна
  • Мнения: 513
Разбира се най-актуалният цвят е розово, най-актулана форма на прическа - сърчице  Mr. Green Mr. Green
baby_neutral А с какво се боядисва розово?
Сърцето надали ще успея да го докарам  ooooh!

# 24
  • Мнения: 1 224
Разбира се най-актуалният цвят е розово, най-актулана форма на прическа - сърчице  Mr. Green Mr. Green

Аз имам идея как един път в месеца може да бъде червено за няколко дни

 Sick Joy Joy Joy

# 25
  • Мнения: 152
йепааааааааааааааааааааа, катерици, курнишони, макарони, биберони... герап уууу  Crazy
Ся ш си набележа некоя рунтавелка... и ше одим да съ прая на стилист Фиатанов  Mr. Green

# 26
  • Варна
  • Мнения: 513
и ше одим да съ прая на стилист Фиатанов  Mr. Green
Не спамете, ако обичате  Naughty
 Mr. Green Споделете опит, моля, за цветовете и прическите!

# 27
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Сори за спама ама като му знам стила на Фиатанов, най-много някоя плитка да заплете  Joy

# 28
  • Мнения: 152
и ше одим да съ прая на стилист Фиатанов  Mr. Green
Не спамете, ако обичате  Naughty
 Mr. Green Споделете опит, моля, за цветовете и прическите!
опитът ми показва, че по централните улици се развяват хубави прически... къдрави... и руси!  Crazy

# 29
  • Мнения: 1 447
След изкъпване слагаш една ролка и прическата е готова. Ще имаш букла и половина. Laughing
  Joy Joy
Добре,че моята няма кожухче.

Общи условия

Активация на акаунт