мама може да е красива и на 40, нали!

  • 1 683
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 045
Ама разбира се, че може. Всичко опира до желание, а не до възраст. Абсолютно съм съгласна с мнението на някои момичета, че има 20-годишни, които изглеждат ужасно зле и приличат на 40-50 годишни и обратно. Ако ти полагаш ежедневно поне минимални усилия, малко грим и поддържане на тялото и външния вид мисля, че всяка жена ще изглежда добре. Не може да ходиш като баба-яга облечена в стари и изсулени дрехи, без грам грим /говоря не за плескане/ и в главата да изгеждаш като току-що станала от леглото. Скоро при разговор с моята козметичка, която е момиче на 25 години разбрах, че от нейния досегашен опит жените на 40 са по-поддържани от тези на 20-25. И може би е права. Да изглеждаш добре условието не е да си на 20. И сащо така съм съгласна, че една жена когато се ожени не трябва да се зарязва.

# 16
  • Мнения: X
Да, мама и на 40 беше, и сега на 50 е красива- нали е моята мама  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 3 830
Жената трябва да се поддържа винаги, дори да е на 80. Просто защото е жена. Peace

# 18
  • Мнения: 824
Всяка възраст носи своето очарование.Възхищавам се на жени на 40-50,които знаят как да се грижат за външния си вид.Много са ми жалки ония, обаче, които не искат да озъзнаят,че това,което си носил на 20,не ти стои добре,когато си на 40,колкото и да си поддържан и стегнат и т.н.

# 19
  • Мнения: 93
Майка ми е на 41, но като излизаме двете на разходка доста често я бъркат за моя сестра.  Laughing Какво да правя - ген  Laughing Надявам се и аз като стана на нейните години да съм такава яка мацка  Sunglasses

# 20
  • Мнения: 2 199
Ами аз като една 40 годишна да си кажа, коства ми усилие ако не съм спала, тогава много си личи, че съм изморена, но като си гледам снимките сега се харесвам повече  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 183
Е! Че то на 40г. сме си в разцвета на силите. Доста хубава възраст, бих казала.
Има жени, които просто умеят да "остаряват" красиво.
Случвало ми се е да се зазяпам често след такива Laughing.

Общи условия

Активация на акаунт