За дъската...

  • 4 379
  • 68
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 405
Много полезна тема. Ако не беше тя, Анджи никога нямаше да разбере, как се почиства сифон.

Нали  Mr. Green

# 31
  • Мнения: 4 586

Баси какви шантави тоалетни има по света. Тая е в Австралия.
Съвсем спокойно мога да си лепна една кака, която да ме гледа.
Достатъчно е да мина отгоре с безцветен лак против влагата.
Малко е перверзно, но малко, в рамките на допустимото.

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 09:20 от Вълкът с дълъг ник

# 32
  • Мнения: 1 400

Баси какви шантави тоалетни има по света. Тая е в Австралия.
Съвсем спокойно мога да си лепна една кака, която да ме гледа.
Достатъчно е да мина отгоре с безцветен лак против влагата.
Малко е перверзно, но малко, в рамките на допустимото.
Дългоникий, дай и ние да видим - така с този Х нещо ...не ми е ясно newsm78

# 33
  • Мнения: 673
 В дом , в който мъжките обитатели превишават женските е по-нормално жените да привикнат да спускат дъската Mr. Green. Наистина предпочитам аз да си спускам дъската пред омОчана такава. Малко е неприятно , обаче като си на зор да си лепнеш г..а върху ледената тоалетна чиния, която на всичкото отгоре се оказва и с по-голям отвор, вследствие на вдигнатата дъска ooooh! Mr. Green.

# 34
  • Мнения: 4 586
Забележете, това не са актриси и манекенки, а местни дами, от същия град.
Еквивалента е да си поръчам плакати със съфорумки, да ме гледат докато пишкам.
Суууупер.

# 35
  • Мнения: 1 400
Забележете, това не са актриси и манекенки, а местни дами, от същия град.
Еквивалента е да си поръчам плакати със съфорумки, да ме гледат докато пишкам.
Суууупер.
Дааа..И би било повече от чудесно ако очите им са изпълнени с удивление Mr. Green

# 36
  • Мнения: 24
Нормалното и естествено положение на капака е да стои вдигнат. Който ползва тоалетната си го спуска и след това си го вдига. А ако имах жена, която ми мрънка за подобни неща бих я изхвърлил с шутове!

# 37
# 38
  • Мнения: 2 448
Мен ме дразни само, ако не я е вдигнал и е опикана цялата. Или ако не си е пуснал водата след голяма нужда. Побеснявам от подобни простотии.
И само не ми казвайте, че такова нещо не сте виждали никога. Опикана дъска и не пусната вода. Ако съм само аз да пъдя о време мъжа си.   Thinking

# 39
  • Мнения: 1 072
Винаги съм мислила, че "Войната за вдигнатия капак на тоалетната чиния" е метафора претоварена със символизъм, но ето, че има и съвсем буквално приемащи я.  Rolling Eyes

# 40
  • Мнения: 301
Не съм обърнала внимание на това досега  newsm78 В момента важното е да се улучва целта - големия мъж се справя  Crazy малкия още го кара само на старание. Явно не ми е затруднение да спускам капака щом не съм се и замисляла.

Не си само ти Паси, но при нас проблема се появява при увеличаване на концентрацията на алкохола в кръвта на любимия  ooooh!.

# 41
  • Мнения: 1 400
Ако съм само аз да пъдя о време мъжа си.   Thinking
Пъди го! Mr. Green бъзикам се естественно
Непусната вода съм заварвала само след децата в периода , в който не стигаха до казанчето.... Sick

# 42
  • София
  • Мнения: 38 912
За кой капак говорим между другото? За затваряне или за седалката?
А пък темата е за дъската. На кой ли му хлопа? Mr. Green
На мене за седалката не ми пука общо взето...

Но има някои други вредни дребни навици на мъжо, които ме нервят. Но това е друга тема.

# 43
  • Мнения: 3 405
И за двете.
Аз обаче отговарях за капака  Grinning

# 44
  • Мнения: 4 586
Стига бе, не е в стила на БГ-Мамма да разделя двойки. Пасинент, извикай майстор да му сложи писоар.
Като изходни данна на задачата на майстора ще му е необходимо разстоянието от пода до края на пишока.
В  спящо походно положение. Настъпи края на ролетката и измери.

Общи условия

Активация на акаунт