Трансфонтанелна ехография-ТФЕ?

  • 9 735
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 419
Разбирам,не съм правила ТФЕ.И дано не се налага.

"...би трябвало да се прави на всички новородени - профилактично...мисля, че в някои страни е така..."

Ето и по още нещо сме отново различни от другите държави,не че съм се съмнявала в противното #Crazy

# 16
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
На нас във Варна, естествено частна консултация  #2gunfire #2gunfire, ни правиха, когато Филип беше на 1,5 месеца.
Не ми беше ясно защо, но не отказах, оказа се че едното стомахче било извън нормите и по-голямо от другото, но засега ще го наблюдават, ако главата му започне да расте по много, дано няма нищо.
Яд ме е, че педиатрите абсолютно точно знаят какво е необходимо като прегледи за всяко бебе (за профилактика пиша), но не си правят труда, като се надяват, че нищо сериозно може да не се случи.  Twisted Evil

# 17
  • Мнения: 4 414
...но засега ще го наблюдават, ако главата му започне да расте по много, дано няма нищо.
добре е да се наблюдава, независимо дали главичката расте над нормите или не...изобщо не е задължително да възникне проблем, но ако има такъв е важно да се хване на време                 ...сигурна съм, че всичко с Филип е наред Heart Eyes
...а профилактиката в БГ, изобщо няма да я обсъждам, че модераторите, че ми изтрият поста Wink

Общи условия

Активация на акаунт