Колко често я миете?

  • 11 282
  • 112
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 315
Тоалетната я мие мъжът ми - всеки ден, по няколко пъти. Някаква идея фикс му е  Mr. Green Не му се сърдя
Банята я мия аз, два - три пъти седмично.
моят не мие тоалетна, но пък мие прозорци Laughing
тоалетните в къщи са две - едната е с мивка, а другата - баня с вана и тоалетна.малката с мивката се ползва и от гости, другата обикновено - не.
обикновено в неделя ги мия с препарат, като и двете се мият лесно/всичко е с плочки и с вода/.

# 16
  • София
  • Мнения: 746
С трима мъже съм вкъщи,затова слагам ароматизатор,да има в какво да се целят Mr. Green,а не  да оливат наоколо

# 17
  • Мнения: 220
Честичко я мия,по котешки естествено  Wink Crazy

# 18
  • Мнения: 251
Един път седмично!

# 19
# 20
  • Мнения: 929
Един път седмично основно почистване, иначе поне още три пъти така по отгоре(просто да е чисто). Седалката иначе се забърсва с мокри кърпички няколко пъти на ден.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Никога.
Това е задължение на по-силната половинка.

И у нас е така  Whistling

# 22
  • Мнения: 683
Никога.
Това е задължение на по-силната половинка.

 Peace  Peace И при нас е така, особено откакто забременях и после като се роди синът ни си остана задължение на по-силната половинка.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 576
Няма опция в анкетата, затова пиша тука. Три пъти седмично основно с четки, Доместос и такива разни.

# 24
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Никога.
Това е задължение на по-силната половинка.

И при нас е така Peace

# 25
  • Мнения: 3 314
основно - веднъж седмично

# 26
  • Мнения: 248
Откакто момчетата спряха да я препикават (плод на много мои усилия  bowuu ) - един път седмично

Последна редакция: чт, 02 окт 2008, 15:31 от suncholina

# 27
  • Мнения: 2 099
Не се престаравам. Като си лягам към 2-3 часа, поливам с Доместос да действа до сутринта.
И аз така.Заедно са баня и тоалетна.Кенеф без сифон,дет кат намажеш трябва да завреш лице да се нагъзурчиш и да миеш с парцали и четки...не мерси съм!!!Ей тъй кат Тайна.Заливам със сериозни препарати и оставям да действа,после само плакна и воала.Мразя ръкавици,пък четки пък търкане тц.

# 28
  • Мнения: 1 432
Мия всека ве4ер докато се къпя  Crazy

# 29
  • Мнения: 502
  С тази тема ме убихте просто! Laughing

Общи условия

Активация на акаунт