как да разнообразим секса????

  • 19 244
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Има много начини за разнообразяване, но както и по-горе са ти написали няма как да се изброят, защото не е ясно кое е нормално и стандартно за вас и кое не.

Аз като реша да разнообразявам хващам за ушите нещо, което не съм правила и го правя. Лошото е, че тези неща взеха да се изчерпват и сега карам на усъвършенстване на старите номера  Grinning

# 16
  • Мнения: 649
Ами може да направите тройка или пък поотделно да си кръшнете. Постъпи кат истинска жена и му дай пари за една курва, ем ще се разнообразява ем до де прави секс ще си мисли за теб колко си добра.
Във всичките теми отговорите ти са налудничави, безочливи и критикарски.

Чак толкова не се впрягай Wink. Кога пък успя да изчетеш всичко мен ме хваща съклета пък ти си успяла БРАВО!!! За налудничави и критикарски може и да се съглася, ама безочливи ще имаш да вземаш.

# 17
  • Мнения: 677
Предложенията на Мишина ми харесват, браво!

# 18
По повод разнообразието,много искам да се сдобия с касинка ,може да е чист фетишизъм но,искам да се издокарам като мед.сестра някоя вечер Crazy


  bouquet  bouquet  bouquet

# 19
  • София
  • Мнения: 18 679
Е, в нета костюмчета колкото щеш - мед. сестри, садо-мазо, пожарникарски и т.н. Издокарай се, щом ти е мерак Peace

# 20
Белинда!Аз искам оригинална ,пластмасова касинка а,не смотана ,бяла шапка с кръстче Crazy Grinning

# 21
  • Мнения: 2 099
Земи се маскирай като Робин Хууд когато взема заплата.Обери парите на богатите и ги дай на бедните Mr. GreenЩе остане без дъх Sunglasses

# 22
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Земи се маскирай като Робин Хууд когато взема заплата.Обери парите на богатите и ги дай на бедните Mr. GreenЩе остане без дъх Sunglasses
това в контекста на разнообразния секс как би трябвало да изглежда?

# 23
  • Мнения: 649
Земи се маскирай като Робин Хууд когато взема заплата.Обери парите на богатите и ги дай на бедните Mr. GreenЩе остане без дъх Sunglasses
това в контекста на разнообразния секс как би трябвало да изглежда?
   newsm78 абе имам развинтено въображение ама явно не достатъчно. И аз искам да разбера!

# 24
  • Мнения: 206
Бабите ви и дядовците ви все касинки са си слагали и тройки са си правили.... ooooh!
Секса става монотонен когато и отношенията ви станат монотонни . Що ми се струва , че решението на въпроса трябва да започне съвсем от друго място ?!?!

# 25
  • Мнения: 2 448
Бабите ви и дядовците ви все касинки са си слагали и тройки са си правили.... ooooh!
Секса става монотонен когато и отношенията ви станат монотонни . Що ми се струва , че решението на въпроса трябва да започне съвсем от друго място ?!?!


Мда, предлагам по бабешки да се започне от секс в плевнята.  Joy

# 26
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
мноу боцка на дупту .... и ако нема баня на близо, после голямо дръгнене пада

# 27
  • Мнения: 2 448
мноу боцка на дупту .... и ако нема баня на близо, после голямо дръгнене пада

Каква баня, продължава се У реката.  Laughing

# 28
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
да бе да ... дорде се иде до реката ....
по добре с кладенчова вода да се оплакне човек, нищо че е студена.

# 29
  • Мнения: 206
Оспамихте темата на жената , ей  smile3512
Тя чака съвети , вие за подмиването говорите ! Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт