Отново ще е златна есен, а заливът БУРГАСки - чудесен - 64

  • 13 335
  • 282
  •   1
Отговори
# 60
  • На морето!
  • Мнения: 5 762
Мерси за подробната информация. Сега ако някой иска да ни гледа и детето за 2 дни тръгваме  Mr. Green Усещам, че няма да има кандидати, особено като се има предвид колко негативно сте настроени към ремонтите  Twisted Evil

# 61
  • Бургас
  • Мнения: 130
Честито на новата мама!
За скорпионите в центъра - винаги е имало по къщите с гредоред и мазетата (където има влага), но който твърди, че са съвсем безобидни да пита някой хапан! Не са супер отровни, но резултата е като ухапване от оса и ако си алергичен - бягай да ти бият урбазон... . Така че повече внимание! Моят мъж живееше около приморец и казва, че го е хапал, та за това знам! В нашата къща не съм виждала и дано да не видя! Praynig Praynig Praynig Мисля, обаче, че каквото убива хлебарките би трябвало да е  смъртоносно и за скорпионите! newsm78 Писаха за боракс или нещо подобно в един пост, което разгражда хитиновата обвивка - ами чудесно - ползвайте го и си спете спокойно! Joy Joy Joy

# 62
  • Мнения: 2 577
ЧЕСТИТО НИ МАЛКА БУРГАЗЛИЙКА  Hug
Недялка, да ви е жива и здрава и много да ви радва   bouquet


Стига с тия скорпиони, бе момичета.....значи и аз съм им в обсега......лелелеее  #Cussing out съвсем няма да мога да спя...

ще пиша довечера подробности повече за Турция, че много пък сега мятам по задачи...само за една цирага седнах да ви прочета

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 675
Недялка, честита ви дъщеричка. Да ви е жива и здрава и много да ви радва! Hug stork-girl   bouquet

# 64
  • Мнения: 1 111
 Едно въпросче, кога ще си направим срещичка? Grinning

# 65
  • Мнения: 1 813
Един въпрос : Кога ще престанат да спират водата без предупреждение ?  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 66
  • Мнения: 1 111
 За съжаление не е в компетенциите ни да ти отговорим. bowuu

# 67
  • Мнения: 1 813
ДНЕС 05.10.2008Г. ЩЕ БЪДЕ СПРЯНА ВОДАТА В К-С "ИЗГРЕВ" И К-С "ЗОРНИЦА"

                   ПОРАДИ СТРОИТЕЛНО МОНТАЖНИ РАБОТИ НА ЗАХРАНВАЩИЯ ВОДОЕМ  ДО 17:00Ч.



Съобщи ли са, същия ден,сигурно в 8 сутринта са го написали в сайта и аз трябва всеки ден да влизам там и да проверявам,пред свършен факт. Ей,много са прости тия. Толкова съм ядосана,че няма някъде повече.

# 68
  • Мнения: 1 111
 Ахче, ние вода имаме, може да е заради строежа до вас.Споко, все някой ден ще свършат мъките ви, гледам към края са Wink

# 69
  • Мнения: 1 813
Ахче, ние вода имаме, може да е заради строежа до вас.Споко, все някой ден ще свършат мъките ви, гледам към края са Wink

Ахчето пропусна лекции по политология заради проблема.
Снощи бях на диско,косата ми е в окаяно състояние,не мога да изляза навън преди да я измия.

# 70
  • Мнения: 1 111
 Да кажем, че нищо не си пропуснала. WinkНа изпита можеш да бъдеш "скъсана" с четворка. Simple Smile
 А по моя въпрос?  Grinning

# 71
  • Мнения: 1 813
По твоя въпрос - аз съм вечния безделник така че ,когато кажете вие.

# 72
  • Мнения: 1 111
 smile3508 Знам си те аз тебе.

# 73
  • Мнения: 2 577
петък?

# 74
  • Мнения: 1 813

 Whistling  идеалка, аз до днес бях мома,ама от петък пак съм така че..
Мен ме устройва.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт