Отново ще е златна есен, а заливът БУРГАСки - чудесен - 64

  • 13 293
  • 282
  •   1
Отговори
# 45
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Шуми, позна. То и при нас си стоят предимно на тавана или долу в мазата, но има и такива които са тръгнали на по-дълго пътешествие и понеже аз имам страх от тях така се случва че почти винаги аз им налитам първа и започва екшъна. А пък Уишче, няма да ти казвам, че получих инфо като ви събориха бараките в двора. Работниците намерили цели гнезда на скорпиони, сигурно знаеш  Thinking

# 46
  • Бургас
  • Мнения: 145
Недялка,
Честито ти момиченце! Да е здраво, спокойно и кротко бебе!

# 47
  • На морето!
  • Мнения: 5 749
Шуми, позна. То и при нас си стоят предимно на тавана или долу в мазата, но има и такива които са тръгнали на по-дълго пътешествие и понеже аз имам страх от тях така се случва че почти винаги аз им налитам първа и започва екшъна. А пък Уишче, няма да ти казвам, че получих инфо като ви събориха бараките в двора. Работниците намерили цели гнезда на скорпиони, сигурно знаеш  Thinking
И при нас има из мазите. Малки и гадни, свита на топка- приличат на боклук, но като ги ритнеш и истината лъсва

# 48
  • Мнения: 1 701
Шуми, позна. То и при нас си стоят предимно на тавана или долу в мазата, но има и такива които са тръгнали на по-дълго пътешествие и понеже аз имам страх от тях така се случва че почти винаги аз им налитам първа и започва екшъна. А пък Уишче, няма да ти казвам, че получих инфо като ви събориха бараките в двора. Работниците намерили цели гнезда на скорпиони, сигурно знаеш  Thinking


 Shocked Shocked Shocked
 #Crazy #Crazy #Crazy


Неееееее....
Не знаех!

Радост, не ме карай да моля някой от модераторите да ти забрани да пишеш за гадини на нашата улица!!!
Сега заради теб, всяка точка на дюшемето ми се струва ...."нещо"!


Недялка, честита щерка!  bouquet

# 49
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Шуми, позна. То и при нас си стоят предимно на тавана или долу в мазата, но има и такива които са тръгнали на по-дълго пътешествие и понеже аз имам страх от тях така се случва че почти винаги аз им налитам първа и започва екшъна. А пък Уишче, няма да ти казвам, че получих инфо като ви събориха бараките в двора. Работниците намерили цели гнезда на скорпиони, сигурно знаеш  Thinking


 Shocked Shocked Shocked
 #Crazy #Crazy #Crazy



Неееееее....
Не знаех!

Радост, не ме карай да моля някой от модераторите да ти забрани да пишеш за гадини на нашата улица!!!
Сега заради теб, всяка точка на дюшемето ми се струва ...."нещо"!


Недялка, честита щерка!  bouquet

Joy

# 50
  • у нас
  • Мнения: 5 710
Амелия, давай по ред - какви забележителности гледахте, после кажи нещо и за стоките. И аз съм се навила отдавна да ходя. Кажи за омекотителите и за праха колко л/кг са и колко струват. Пък ако имаш време ми драсни на лични да не занимаваме всички с това.  Simple Smile

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 1 411
Ааа, не на лични! Искаме да чуем всички подробности...  Peace

# 52
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
здравейте моми4ета!
отдавна не съм писала,но ви 4ета.
първо да 4еститя на новите мами!нека са им много здрави и палави дечицата.
а в лозенград бяхме мин седмица.струва си най ве4е за прах,омекотители и препарати да се иде.ина4е памперсите са не кой знае колко по евтини от тук.рибата ципура в кипа също е на мн добра цена.дрехи в лозенград няма хубави,само боклуци ,и то скъпи.
оба4е какви халви4ки и баклави4ки има...ммммммм.страх ме е,да се ка4а а кантара след ходенето там.
а праха е най-евтин в двата супермаркета в центъра,в кипа е 3-4
 лири по скъп.а в този супермаркет има свестни дрехи и обувки,много др стоки,които също са на сметка.
лири можете да си купите от границата или от града на 1 място.
а и на пазара зелен4уците и плодовите са мнооого евтини,например гроздето без семки е 1 лира,прасковите 1,50,а 4ушките полвин лира.ама да идеш до турция за 4ушки.....

# 53
  • у нас
  • Мнения: 5 710
а турския персил 9 кг колко струва?  newsm78

# 54
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
19 или 20 лири.
а омекотителят им вернел е невероятен,и праха също е мн добър.

# 55
  • у нас
  • Мнения: 5 710
10х   bouquet

# 56
  • На морето!
  • Мнения: 5 749
Сега остава да кажете и колко лв е една лира и цена няма да имате  Mr. Green, а и подробности за пътуването- с какво пътувахте, оставахте ли да спите там, паспорти трябваха ли ви, абе всичкоооо, гарнирано с малко снимки  Mr. Green

# 57
  • у нас
  • Мнения: 5 710
сега преверих лирата за 3-ти октомври  е била 1,08 лв  Peace

доста на сметка са тия прахове

А сега се сетих има ли някой, който да е учил в немската или в английската?

# 58
  • вкъщи
  • Мнения: 2 457
аз в немската.защо?
а пътувахме с кола,паспорти трябват.

# 59
  • Мнения: 27
Радост , след като разбрахме за скорпи се заинтерисувах къде и как да се обадя, че да ги поразчистят... свързах се с ХЕИ, а те ми казаха "Ами хванете един и го донесете при нас"... процедурата била следната - ти си хващаш скорпи, носиш им го в бурканче, а те ти казват отровно ли е или не, но в БГ нямало отровни, така че само  ще те успокоят и ще ти кажат латинското им наименование. Колкото до унищожаването им... ние ще ги заличим за месец два, а после нови ще дойдат... Старата част на града е пълна със скорпи, а доколкото разбрах - вече ги има и във Възраждане Simple Smile на победителите честито , а от мен лека  Wink

Общи условия

Активация на акаунт