Мошенници-куриери Корект експрес

  • 4 573
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 621
аз бих пила студена вода, но защо да не си търсим правата като граждани-иначе до никъде няма да стигнем ако всеки след поредната измама пие по една студена вода.
Е и аз казвам да си търсим правата, ама кажи ми как ще докажеш че ти дължат 500 лв, а не 269лв. за които имаш документ.
Дано успееш все пак това са си ваши пари...

# 16
  • Мнения: 1 291
ми 269 също не са малко мисля за някои хора и 50 лв са много
поне тези за които имам документ да ни върнат
откъде на къде да им ги подарявам
и съм сигурна че са завлекли още много хора
всеки ако си затрае докъде ще стигнем

# 17
  • Мнения: 495
Напоследък се появиха доста фирми за събиране на вземания. Работят срещу %, но трябва да имаш документи, за да докажеш, че някой ти дължи нещо. Не знам как действат, предполагам по "мутренски", но във фирмата, в която работя, си събрахме парите, които от години ни дължаха, а сумата е доста по-значителна от тази, за която говориш.

# 18
  • Мнения: 5 622
Бубо, кво значи "по-надеждни"?

Aре ся...

# 19
  • Мнения: 25 620
Корект-експрес...  Mr. Green Joy

Чрез съдия-изпълнител не може ли да се действа?

# 20
  • Мнения: 677

Имагинерни понятия като "по-надежни" не са много надежни. Има си регистър, все пак. А тея там ги нема.

# 21
  • Мнения: 3 621
ми 269 също не са малко мисля за някои хора и 50 лв са много
поне тези за които имам документ да ни върнат
откъде на къде да им ги подарявам
и съм сигурна че са завлекли още много хора
всеки ако си затрае докъде ще стигнем
edno_momiche те и само 5 лв да са , са си твои и не трябва да им ги оставяш ей така. Обаче ако за всяко нещо си искаше насрещния документ , сега щеше да си търсиш всичките парички а не половината от тях

Напоследък се появиха доста фирми за събиране на вземания. Работят срещу %, но трябва да имаш документи, за да докажеш, че някой ти дължи нещо. Не знам как действат, предполагам по "мутренски", но във фирмата, в която работя, си събрахме парите, които от години ни дължаха, а сумата е доста по-значителна от тази, за която говориш.
С такава фирма си струва да се опита  Peace
П.П. Точно днес си говорихме с колежката, че в последно време изникнаха доста нови куриерски фирми ...  

# 22
  • Мнения: 1 291
1. такава фирма за взимания на дългове къде мога да открия
2. таксата на съдия изпълнителя няма ли да е доста по скъпа

# 23
  • Мнения: 1 291
Утре имам среща с господари на ефира

# 24
Здравейте "Едно_момиче". Работя във фирмата от както съществува, и НЕ е фалирала. Куриерите в София ни завлякоха с доста пари, и сме ги сменили, може би за това да не можете да ги откриете - на сайта има още куп телефони. Централата се намира в гр. Разград (както може много лесно да се разбере) и в Комисията за регулиране на съобщенията все още няма информация за фирмата ни, защото е сравнително нова (на почти три месеца) и още официален лиценз нямаме, а само документ, който РАЗРЕШАВА да отворим врати на фирмата и да започнем да работим. До края на месеца ще е отразено.

Моля, напишете тук (или на лично съобщение ако се притеснявате от нещо) дати,номера на товарителници, получатели и суми (Н.П.) за да можем да задвижим изплащането им. Няма начин да разберем кои фирми са ощетени, при положение, че Вие не сте ни потърсили до сега... Всички наложени бяха изплатени, но за жалост откраднати от недоброжелателни работници. Проблем с изплащането няма да имате, просто трябва да разполагаме с информацията която ви искам по-горе.

Очаквам отговор.

# 25
продължение:

за тези пратки за които нямате документ (товарителница) напишете точната дата на която сте я изпратили, ОФИСА ПОЛУЧАТЕЛ където е пристигнала пратката, име на получателя и сумата на наложения платеж, за да можем да проверим дали наистина са пътували такива пратки (всеки офис пази получените товарителници два месеца, така че няма да е проблем.

п.с. С Господари на ефира, освен да се посмеем друго няма да постигнем  Peace

# 26
  • Мнения: 677
Станимире, тази обява твоя ли е:

Навярно сте се чудили как хората изкарват пари от гледане на реклами в Интернет?

В Интернет пространството има множество сайтове предлагащи Ви гледане на реклами / четене на писма и т.н. срещу заплащане, което така или инъче НЕ получавате. Бях много скептично настроен към такива сайтове с идеята добре де, от къде на къде ще ми плащат ?! Намерих обаче сайт, от който наистина получих реални пари - bux.to. За 2 месеца по не повече от 5-10 минути дневно заработих $30! След това поисках плащане, което получих след почти месец, но го получих. В момента изкарвам по $90-$100 месечно, с които си покривам част от разходите които имам. Сайтът Ви предлага 10-15 реклами дневно, като за гледането на всяка Ви се плаща по 1 цент - $0.01 - това прави по $0.10-$0.15 дневно. Сайтът предлага и реферална схема, като идеята и е в популяризирането на сайта - Вие обяснявате на роднини и приятели за сайта, те се регистрират пишейки Ви като реферал, и получавате по $0.01 от всяко тяхно разглеждане. Важно е да се отбележи, че от гледна точка на регистрирания, няма никаква разлика в заработеното от това дали е реферал на някой или не - изкарва се едно и също. Има рекламодатели, които искат да са сигурни, че рекламите им ще се гледат и плащат точно на такива сайтове, като част от комисионната отива точно при крайния потребител, който разглежда сайта. Ако имате някакви въпроси можете да ме откриете на скайп: ststoqnov - ще Ви обясня каквото не ви е ясно, както и ще ви помогна в регистрацията/тегленето на парите с информация при нужда.

Надявам се съм ви бил полезен - ако е така, моля регистрирайте се със следната връзка: http://bux.to/?r=stoyanovmoney с което ще ми станете реферал, и ще печелим взаимно.

Благодаря Ви за отделеното време, и Ви полжелавам приятно изкарване на допълнителни средства чрез информацията с която разполагате.

От stanimir (stoyanovstanimir@gmail.com) неделя, 09 март 2008 17:42

# 27
Преди време се занимавах с PTC сайтове - моя е, вече неактуална - осъзнах, че смисъл от такива няма... нерентабилно е съотношението време->изкарани пари.

Последна редакция: пн, 06 окт 2008, 18:45 от sstoyanov

# 28
  • Мнения: 677

Преди време се занимавах с PTC сайтове - моя е, вече неактуална - осъзнах, че смисъл от такива няма... нерентабилно е съотношението време->изкарани пари.


7 месеца е "преди време"? Ех, колко бързо лети времето. И колко по-рентабилно е съотношението в кур. бизнес. И каква забава и смях ще падне с Господари на ефира. Веселяк си ти, Станимире, веселяк и майтапчия, евала!
Никът ми не е семеен, работя в операта, сега поставяме хумористичната оперета - "Лъжливият вестоносец", поканен си.

# 29
Първо - времето лети наистина бързо..
Второ - Съотношението е много по-добро
Трето - нито те познавам нито ти мен така че не ми говори по този начин
и Четвърто - включих се в тази дискусия с единствената цел да помогна на женицата с каквото мога, а не да плюете по адрес на фирмата.

п.с. ако обичаш не ме свързвай с лъжливи вестоносци - нямам нищо общо с такива.

Остани си със здраве!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт