Огън служба не остана!ОКТОМВРИЙКА ще е мама!

  • 12 592
  • 284
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 57
Хей мамчета ето ме и мен   Heart Eyes

Честито на всички родили мамчета през последните два дни   bouquet.

Аз днес бях на триизмерен ехограф на частен кабинет за по на сигурно  Wink.Та доктора си ми каза вляза ли в 38 г.с да вадим бебчо,защото плацентата ми била калцирана (а дали някои може да ми каже нещо повече за калцираната плацента  newsm78).Каза ми секцио е по добрият вариант  #Crazy или да ми се предизвика раждане като съм искала нормално  #Crazy.Иначе бебо е добре тежи 3050кг. и върви с 10 дни по-голям.

Това от мен за сега,приятни сънища мамчета  Hug

# 241
  • Мнения: 899
Честито на мама Мирена80, много щастие с малкото човече   bouquet!!!
Майли, как ме разсмя с описанието на флиртуващата продавачка  Laughing. Много се радвам, че си имала такива емоции, различни от изнервящото лежане досега  Hug
Предаването за родното училище не съм гледала изцяло, само откъси от него и също се втрещих от видяното. Искам да ви успокоя, че не всички деца и не всички класове са такива. Сина ми е 7 клас (тръгна 6-годишен на у-ще), опитвам да съм в час какво се случва с него в у-ще и горе-долу съм доволна. Ходила съм и предни години и сега за срещи с учители, нито по коридорите, нито в класната им стая такива картинки като в предаването не съм видяла. Учителите са доволни от тях, успеха на класа е висок. Явно има съвсем изтървани ученици като във филмчето, има и малко по-добри примери. Все си мисля, че голяма роля за резултата имат и родителите  Peace. Не се плашете отсега за неродените ни още съкровища, много време има  до училище Wink
Мая, добре дошла, дано по-скоро всичко се размине и си приберете малкия юнак  Hug
Фийл, бързо оздравявай, аз за една хрема се изпопритесних, а на теб какво ли ти е...не е сега времето да боледуваме, обаче божа работа  Confused
Галинче, скоро ще разбереш. Ако започнат да зачестяват и се усилват болките - да,това е. Уведомявай ни как си, ако можем ще помагаме  Hug
Аз пък досега се забавлявах в "Дом и семейство". То големи интриги като в сапунките имало там, голЕм смях  Laughing

# 242
  • Мнения: 899
t1dt, скоро обсъждахме калцираната плацента, ако ти се рови потърси назад. Зависи колко е калцирана, но общо взето не е нещо кой знае колко притеснително. Има по-знаещи мами, да кажат  Peace

# 243
  • Мнения: 817
Момичета, моля ви да ме посъветвате за нещо. Тъй като сега правя списък на мъжа ми с нещата, които може да ми потрябват докато съм в болницата и стигнах до силиконовите зърна. Та се колебая между тези на Авент  http://family-bg.com/prX_554.htm и такива на Чико http://family-bg.com/prX_2921.htm, които обаче са от каучук. Знам, че повечето майки предпочитат Авент като марка, но пък чета, че бебетата предпочитали каучука като материал пред силикона. Та ви моля да ме посъветвате кой от двата варианта според вас е по-удачен   bouquet

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 03:24 от Severinka

# 244
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Добро утро
Честито ни бебенце Теодор, ама много късно дошъл щъркела-да е живо и здраво, пък дано Мирена се включи скоро да разказва как са  Heart Eyes
Каран, мерсии за обясненията   bouquet много полезно ми беше
Галинче, и аз вчера бях като теб-болки в прасците, кръста ми се откачаше направо, и една огромна тежест и втвърдяване като олово ниско на корема и между краката-викам си-ако това е главата на грахон, направо не ми се мисли как ще излиза  ooooh!

Вчера 5 часа бях навън-на крак, явно това много ме натовари, обаче и за днес се очерта излизане-шопинг за мен  Laughing, та мисля да не пропускам
Галакса, и аз се изнервям много от такива подмятания-спя си онзи ден и звъни телефона-гледам-от офиса.
Вдигнах, като си мисля,че нещо по работа ще ме питат-а те-роди ли???
Вкъщи все се намира някой да звънне на домашния и да си зададе така вълнуващия го въпрос-има ли бебе,
и като кажа-още не, ми се отвръща-ааа чакай, имаш време
Е що звъните тогава???  #Crazy

Сев, за силиконовите зърна не смея да съветвам, то е същото както и при бибероните-едни бебета харесват мекия каучук, други силикона....ама май повечето майки вземат силиконови зърна

Майли, честита ти първа разходка, айде-разкърши си дупето, че после голямо шетане те чака с количката  Heart Eyes
Мая, добре се завърнала  Heart Eyes, защо стана така че "минахте" на секцио? Милен е много хубаво име, 5 дни не са много време, имай търпение

# 245
  • Варна
  • Мнения: 152
Момичета, моля ви да ме посъветвате за нещо. Тъй като сега правя списък на мъжа ми с нещата, които може да ми потрябват докато съм в болницата и стигнах до силиконовите зърна. Та се колебая между тези на Авент  http://family-bg.com/prX_554.htm и такива на Чико http://family-bg.com/prX_2921.htm, които обаче са от каучук. Знам, че повечето майки предпочитат Авент като марка, но пък чета, че бебетата предпочитали каучука като материал пред силикона. Та ви моля да ме посъветвате кой от двата варианта според вас е по-удачен   bouquet

Севче, по принцип каучука е по-мек като материал и по - лесно бебето суче с него! А силикона е по - дълготраен, но малко по-твърд ...  Wink
 На колко време трябва да се сменят обаче не мога да ти кажа, забравила съм! Във всеки магазин, където продават биберони може да попиташ...  Wink

Виж тук мамите какво споделят: http://club.biberonbg.com/read.php?10,123086,page=2

Последна редакция: нд, 05 окт 2008, 09:22 от elissa_kv

# 246
  • Мнения: 88
Здравейте и от мен.Току що ставам и си викам да проверя дали няма някое ново бебче.Но явно сме в застой WinkСеверинка бебоците обичат повече каучуковите биби и църна защото са по-меки от силикона.Но маиките не ги харесват защото се износват 100 пъти по-бързо.След няколко стерилизации започват да стават меки и да лепнат много са гадни.Моята Анна-Мария ползваше само каучукови силиконов като и дадях се напъваше да повръща Grinning.Изоставям ви че да пия едно  food010 и после имам да  prostor 1ironing newsm71 и изобщо програмата ми е пълна за днес newsm51  love001  love001  love001 txtloves

# 247
  • Мнения: 899
Добро утро   love001!
Къде сте хора??? Спинкате май, само за леглото е днес
Галина, какво стана с твоите болежки?

# 248
  • Мнения: 2
Здравейте, милички  Hug
Аз цяла нощ не съм спала, защото имах контракции, но към 5 сутринта всичко отмина. Сега получавам контракции но като че ли са нерегулярни. Много измороена се чувствам.

Черпя ви виртуално  newsm38 newsm38  party041 за рождения си ден днес.

# 249
  • Мнения: 2 140
 bdbaloni ,galinaig !
Бъди здрава,много обичана и весело изкарване на празника!

# 250
  • София
  • Мнения: 368
Здравейте, сладурки!
Влизам специално за да честитя рождения ден на Галчето! Миличка, бъди жива и здрава много щастлива и обичана жена и мама! Желая ти много скорошна среща с твоя малък мъж! Витруални целувки от мен и Рая!  Heart Eyes Честити бебоци на Златина и Мирена! Много да слушкат и да папкат!
Лорен,  Hug
Неди и Мая,добре завърнали се с бебоците!  Hug

# 251
  • Мнения: 42
Честит Рожден Ден, Гале!

Честито ни бебнце Теодор на мама Мирена! Да са живи и здрави!
За изкуствените зърна и аз съм чувала, че каучуковите се предпочитат от бебчетата, но това за бързото износване не го знаех Thinking. Ето защо всички за силиконови говорят...

# 252
  • Мнения: 156
Здравейте и от мен!
galinaig,  newsm59 Бъди жива и здрава, и много обичана! Каквото си пожелаеш, да ти се сбъдне  Peace
Честито на мама Мирена! Здраве, радости и късмет на малкия Теди!

Мая, добре дошла отново! Бързо да ти минат дните и скоро да си приберете съкровището Hug
Майлили, честита ти разходка! Представям си какво ти е било, ама ще наваксваш от тук нататък Laughing
Весел ден, нищо че навън времето е сърдито! Hug

# 253
  • Мнения: 269
Здравейте момичета!
Не съм ви чела, но първо честито на всички нови мамита!  bouquet
Да си дам отчета.Вчера се завърнахме с малкия Виктор от нашето незабравимо пътуване ,наречено раждане.Искам да ви кажа, че това да си майка е най-вълнуващото и мило събитие в моя живот.Всеки ден благодаря на Господ ,че ме дари с този дар.На неродилите искам да кажа,че всичкото ни страдание и притеснения са нищо в сравнение с това,което ще почуствате като вземете малките човечета.
Ние още се опознаваме и се опитваме да си контактуваме.Трудно е ,особено като е за първи пат,но не се предаваме.
Виктор се роди секцио, 3410 гр.,50см.На всички,които ги чака секцио ,не се плашете-изобщо не е толкова страшно.Зора е точно 3 дни,като първия даже не го броя, защото действат упойките.На втория вече се движите,а на четвъртия не личи че сет раждали.Радвам се,че избрах този начин да родя.Сега това събитие е един хубав спомен в живота ми.
Имаме малки трудности с кърменето,но се надявам да се справим.
Чао за сега от мен!Като имам време ще кача и снимки.На чакащите мамита,успех и смело напред.

# 254
  • Мнения: 156
Мис, добре дошла  Hug Щастието просто струи от поста ти  Peace
Цитат
На неродилите искам да кажа,че всичкото ни страдание и притеснения са нищо в сравнение с това,което ще почуствате като вземете малките човечета.
Абсолютно си права!
Фийл, бързо оздравяване, миличка  Peace

Общи условия

Активация на акаунт