с измита коса ли ходите на фризьор ?

  • 16 109
  • 147
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 448
Не си мия косата специално за да отида да се подстрижа. Там задължително го правят. Освен това, ако става дума за боядисване пък е по добре да се прави на немита коса, за да не изгори косъма.
Не мисля, че коса измита на предния ден е проблем за фризьорката.  Wink

# 121
  • Мнения: 637
Ами не си я мия преди да отида, там ми я мият винаги. Но това не означава, че ходя с мръсна коса. Аз принципно си я мия през ден така че няма как да е мръсна.

# 122
  • Мнения: 779
 да,с измита,тъй като фризьорката ми прави и при4еска,не само сушене,а аз не мога да се направя 4ак както тя ме прави...после 2 дни поне съм със доста добра при4еска...предния ден си я мия или същия-подстрижката се прави на 4иста коса...

# 123
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не съм си позволявала никога да отида с мръсна коса.

# 124
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Винаги с измита,докато фризьорката ми не ме помоли поне като съм за боядисване да не я мия непосредтсвено преди да отида.Самата тя ми е споделяла,че понякога и се налага да работи с коси,които не и е приятно да докосва поради това,че са мръсни и с неприятен мирис.

# 125
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 335
Навън излизам с толкова измита коса, че да не ме е срам. Може и да не е мита същия ден.
Така и на фризьор, не я мия специално.

# 126
  • Мнения: 1 322
Не я мия специално за фризьора, защото там ме мият.

# 127
  • Мнения: 2 478
Аз пък не съм вярвала,че има толкова "салони",където не мият косите на клиентите си #Crazy
Мацки,най-добре се ориентирайте към други фризьори.
Нормално е да отидеш в салон за да те измият,издухат или нещо друго.
Ама да си миеш косата вкъщи и така да ходиш,че какъв е смисъла?
А една потребителка по-горе беше казала,че се съмнявала че фризьор може да и измие косата по-добре от нея самата newsm78
Е аз пък се съмнявам тя да е посещавал някога квалитетен салон Mr. Green

# 128
  • Мнения: 6 624
Аз пък не разбирам тези ,които си мият косите специално за фризьор обикновенно с мръсни коси ли ходят ,та ги мият само по повод  Mr. Green

Навън излизам с толкова измита коса, че да не ме е срам. Може и да не е мита същия ден.
Така и на фризьор, не я мия специално.
Peace

Последна редакция: пн, 10 ное 2008, 16:04 от Iliana_

# 129
  • Мнения: 910
Навън излизам с толкова измита коса, че да не ме е срам. Може и да не е мита същия ден.
Така и на фризьор, не я мия специално.
Peace
винаги когато отида на фризьор ми измиват косата и издухват

# 130
  • Мнения: 289
Самата фризьорка ми беше казала, че на нея й е по-лесно, когато косата не е току що измита, т.к. не "хвърчи". Сега я мия деня преди да отида да се подстригвам. Peace

# 131
  • Мнения: 289
Аз пък не съм вярвала,че има толкова "салони",където не мият косите на клиентите си #Crazy
Мацки,най-добре се ориентирайте към други фризьори.
Нормално е да отидеш в салон за да те измият,издухат или нещо друго.
Ама да си миеш косата вкъщи и така да ходиш,че какъв е смисъла?
А една потребителка по-горе беше казала,че се съмнявала че фризьор може да и измие косата по-добре от нея самата newsm78
Е аз пък се съмнявам тя да е посещавал някога квалитетен салон Mr. Green

Аз също не си мия косата в салона защото тази услуга там ми идва твърде скъпа  Peace Но не го смятам за проблем и сама се справям добре с това  Laughing

# 132
  • Мнения: 186


[/quote]

Аз също не си мия косата в салона защото тази услуга там ми идва твърде скъпа  Peace Но не го смятам за проблем и сама се справям добре с това  Laughing
[/quote]Че за миене отделно ли се плаща?Аз не съм забелязала.Сешоара ми е една цена- с миене или без.

# 133
  • Мнения: 641
Не съм си позволявала никога да отида с мръсна коса.
И аз

# 134
  • Мнения: 289
Че за миене отделно ли се плаща?Аз не съм забелязала.Сешоара ми е една цена- с миене или без.

Е да де - не си правя сешоар... То всъщност как ще ти направят сешоар без да те измият?

Общи условия

Активация на акаунт