с измита коса ли ходите на фризьор ?

  • 16 195
  • 147
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 282
За жалост само един салон съм посещавала до този момент, в който нещата следваха както трябва.
На повечето места е едно и също- пръскат те с някакво си шише там да ти намокрят косата, филират те за има няма 10 минути и си готов. Няма сешоар, няма оформяне на прическа и т.н.  Tired

И отговора ми следва да е, че ходя с измита коса на фризьор, да. И гледам някой да ме закара след фризьора с кола до вкъщи.  Tired

# 106
  • София
  • Мнения: 3 906
Да, и на мен ми е странно, че има такива салони, където изрично трябва да упоменеш, че искаш да ти бъде измита и издухана косата, а не само подстригана.

# 107
  • Мнения: 638
Ходя на фризьор с "мръсна" коса, както и ходя на педикюр с НЕизрязани нокти на краката.  Mr. Green

# 108
  • Мнения: 2 407
Ако ходя за сешоар-не,нали това е целта да ми я измият.
За боя пак същото- не виждам смисъл да я къпя и после пак да ми я мият.

# 109
  • Мнения: 14 511
за мен също е редно измиване, подстригване, издухване.

бях неприятно изненадана, в един от салоните на уж най-тузарската верига салони в града (смешно ми става, ама наистина ги имат за такива) само ме подстригаха и ми издухаха косата без да я мият в началото. Rolling Eyes

# 110
  • Мнения: 922
Преди винаги си миех косата непосредствено преди да отида на фризьор. Но така и иначе в салона винаги я мият. Няма смисъл две измивания за един ден. Сега направо там ми я мият.

# 111
  • Мнения: 922
За изсушаването обаче винаги ме питат: "Ще сушим ли или само ще издухаме косата?" тъй като разликата в цената е   значителна.

# 112
  • Мнения: 4 447
Винаги ми я мият като отида. Няма смисъл да я мия и в къщи преди това.
Само я реша, че полудявам когато ме скубят.

# 113
  • София
  • Мнения: 377
На кичури съм и косата си я мия в деня преди фризьора / омазнява ми се по-бързичко и не мога да си позволя да отида с коса немита от 2 дни примерно/. Следва правене на кичури, миене, подстригване и прическа. Направо се чувствам преобразена като изляза от салона и с по-голямо самочувствие /нищо, че съм висяла 5 часа в салона #Crazy/

# 114
  • Мнения: 1 447
И на мен ми я мият в салона,но аз въпреки всичко си я мия преди да отида.

# 115
  • Мнения: 5 173
Аз ходя в провинцията при фризьорка, която ме е подстригвала от детската градина. Жената не е възрастна, 74 набор е. Винаги прави това, което искам, не ми взима повече коса от това, което съм решила, че ще й позволя. Направих грешката да мина през 2-3 през годините, в по-скъпите салони, където ти мият косата, но пак се върнах при моята.

# 116
  • Мнения: 3 453
  Не, напротив!Винаги там ми я мият Peace

# 117
  • Мнения: 80
По принцип си мия косата два пъти в седмицата, ако е по-често- ми се омазнява. При посещение при фризьор- зависи за какво ходя. Ако е за изправяне- измивам си я в къщи и отивам с мокра коса. Ако е за постригване- не я мия точно преди подстригването- поне на един ден ми е, защото да не става два пъти миенето, ако е за боядисване-отивам с мръсна коса. 

# 118
  • Мнения: 560
Всеки път различно.
Никога не съм си позволила да съм с мръсна коса,
така че не се притеснявам,ако там ми я мият.

# 119
  • Мнения: 3 932
Не си измивам косата специално, защото ще ходя на фризьор Whistling. Мия я, ако е започнала да се омазнява и и се пада ден...не си фискирам непременно срещата при фризьора в деня, който съм си определила за миене на косата.

Общи условия

Активация на акаунт