Детска кухня

  • 2 083
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 388
Страшно съм доволна от държавната ДК. С навършването на 1годинка я записах. Готвеха много вкусно и разнообразно. Тя си я ядеше с удоволствие. Почти всеки ден даваха и плод. Евтино и в голяма помощ за мамите. Времето, което трябваше да прекарам в готвене, го прекарвах с нея в парка.   bouquet

# 16
  • Мнения: 2 090
Бих разцелувала този,който е измислил Детската кухня. Crazy
Много съм доволна от нашата кухня,детето ми я яде още от първия ден.
Готвят разнообразно и вкусно.
Подкрепям напълно Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 1 524
А пък аз бих разцелувала този, който научи моята да яде детската кухня. Няма домашно, няма ДК, яде само пържоли, от детските пюрета и то тези гладко пасираните за 4 месечни, сирене, хляб и някой зеленчуци. Знае да дъвчи /пържолите как ги омита/ но манджа не ще да погледне.

# 18
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Явно моята госпожица не я харесваше.Затова я отписахме рано рано от ДК.

# 19
  • Мнения: 805
Детската кухня е страхотно улеснение!
Дори някой път да има нещо което детето не харесва, поне супата изяждаше, надробена и готово! Сега чак незнам какво ще правя, тyк в Словения май няма такова екстри.

# 20
  • Мнения: 3 695
Ние взимаме он държавната детска кухня и дъщеря ми я харесва. Peace
Peace

# 21
  • София
  • Мнения: 276
От Herr Bebe съм супер доволна.
Всичко яде, даже не й стига Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 2 296
Аз също съм много доволна от ДК(държавна).Дъщеря ми много я харесваше,вземах докато навърши 3г.
Сега Калоян също си я харесва,особено месните манджи.От време навреме дават кренвирш с готово
картофено пюре,което мирише ужасно SickДецата го харесват,но аз избягвам да му давам.
Иначе други забележки нямам.Винаги са топли ястията-току-що приготвени.Такова разнообразие
просто е много трудоемко и всяко хранене е с прясно приготвена храна,което за мен е особено важно.

# 23
  • София
  • Мнения: 4 588
Аз съм доволна от държавната кухня (в Младост).
Синът ми харесва храната и я яде с охота, но той по принцип не е капризен. Simple Smile

# 24
  • Мнения: 1 091
Малкия не хасесва храната на кухнята.За това му готвя аз.

# 25
  • Мнения: 257
Малкият ми син още яде детска кухня /държавна/ добре му се отразява докато баткото яде 1 месец и не искаше да я вкуси повече
Мисля че е до дете

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Много съм доволна,че я има!Сега както и работя вече би ми било много трудно и да готвя всеки ден!

# 27
  • Мнения: 2 807
Моите не са записвани на кухня.

pamsi, ставаме две  Wink

# 28
  • София
  • Мнения: 5 079
http://www.herrbebe.com/ - заповядай.
Моя син много харесва манджите от ДК Peace
А за мен е голямо удобство Peace

И моят много харесваше тази кухня. Peace

# 29
  • София
  • Мнения: 44 106
Ние сме на държавна кухня, много е вкусно, но малко прекалено ситно...
иначе - с нея прояде изобщо, вкусна му е, добре я понася, хапва я с кеф, даже му взимам по 2 порции вече, само крема от половин година насам отказва да го яде...

Общи условия

Активация на акаунт